[Novica] Bush naznanil delen umik iz Iraka

saiko

Pripravnik
16. avg 2007
380
0
16
Kransterdam
Ameriški predsednik George Bush je v televizijskem nagovoru naznanil umik 30.000 ameriških vojakov iz Iraka do poletja 2008.

Vir
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
"Po njegovih priporočilih se bo število ameriških brigad v Iraku zmanjšalo z 20 na 15. "

kej velik se torej ne bo spremenilo- tole je le metanje peska v oci!

sicer se pa tako sranje zgodi, ce zacnes vojno na laznih obtozbah (orozje za mnozicno unicevanje-ki ga potem ni), obides varnostno svet OZNa, v boj poisljes mulce stare okoli 20 let in si brez kakrsnihkoli dolgorocnih nacrtov kaj bos naredil z drzavo katero si okupiral!!
stupid-1.gif


ta vojna je sramota za celotno mednarodno skupnost!!!! le amerika se lahko odloci napasti drugo drzavo brez vsekakrsnih posledic! (sicer je dobila nekaj zaveznikov- po mojem mnenju sramotna vilinska izjava, katere podpisnica je tudi SLO!) potem pa ugotovijo, da irak nima nobenega svetovno nevarnega orozja- pa se ne zgodi nic... niti en politicni odstop!!
in kako me razpizdi izgovor huseinovega poboja kurdov (plin)! kaj so pa naredili takrat ko se je to zgodilo? absolutno nic!

zivel dobicek in trgovina z orozjem! poboji in posilstva! ugrabitve, skrivni zapori in protizakonita mucenja!
uf-1.gif


jz sem mnenja, da umik ni resitev, ker bodo za sabo pustili totalen kaos in drzava lahko mim grede zapade v drzavljansko vojno!! potrebna je sprememba politike in gospodarska pomoc drzavi! ce so jim zjebal zivljenja, je njihova dolznost da jim sedaj pomagajo (obnovit drzavo, katero so zrusili in vzpostavit cloveka dostojno zivljenje).

in brez tistih grozenj iranu! ker bo spet ratalo samo eno sranje, itak pa vedno iscejo samo nek vzrok za preusmeritev pozornost na se kako drugo "drzavo zla"

ja.... mal me jezi.... da to dopuscamo!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Eh, saj se dobro ve, da do umika najverjetneje ne bo prišlo. Ali pa bodo rok še parkrat prestavili
tongue-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik decva pravi:
ja.... mal me jezi.... da to dopuscamo!

in kaj bi ti naredu? napovedu jim vojno?
Tolk natančnih atomskih bomb pa še nimajo da bi slovenijo lahko zadel
bonk.gif

sicer se bojo pa najbrž zmotil pa slovaško napadli
bonk.gif
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Citat:


jz sem mnenja, da umik ni resitev, ker bodo za sabo pustili totalen kaos in drzava lahko mim grede zapade v drzavljansko vojno!! potrebna je sprememba politike in gospodarska pomoc drzavi! ce so jim zjebal zivljenja, je njihova dolznost da jim sedaj pomagajo (obnovit drzavo, katero so zrusili in vzpostavit cloveka dostojno zivljenje).




Brez skrbi da ne bodo odšli. Pripravljajo teren za multinacionalke in čez 10 let ali še prej bo naslednja generacija opevala American way of life.
wink-1.gif