Novi dizel avtomobili čistijo zrak v mestih :)

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
To je dlakocepljenje gledano iz razvitega zahodnega sveta. Pojdi v eno kitajsko industrijsko mesto kjer je smog tako gost da svinarijo lahko zajameš v kozarec pa pametuj o pm10 delcih in te bodo samo čudno gledali.

Jasno so vsaki delci v zraku bolj škodljivi kot čist zrak, pametovat sedaj o tem pa ni stvar te teme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec in Hondi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
drugače pa baje mercedes kao zaustavil razvoj na motorjih z notranjim izgorevanjem, češ da je to to in trenutno ni več potrebe po odkrivanju tople vode.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Prvo, res upam, da nisem med njimi, ker bom zapustu forum. Drugo, a se lazejo?

Problem rata, ko je resnični ali imaginarni smrad tvoj edini protiargument in ne razumeš in ne poslušaš argumentov nasprotne strani, zraven si pa še malo izmisliš In tako vsakič znova.

Pa saj se vedno najdejo takšni pepčki, ki ti določeno znamko popolnoma zagabijo. Nekoč so bili hondaši, potem fordaši, zdaj so očitno toyotohibridaši. Da se 97% in več kupcev ne strinja z njimi je verjetno samo dokaz, da so elita in napredni v svojem razmišljanju...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Ok, stekam in ti dam tudi prav. Beliverjev tudi sam ne obrajtam najbolj (dokler je samo nabijanje). Bolj me zanima al sm jst en takih? K nocm bit!!! :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Drgac sem zadovoljen s Toyoto, samo niti slucajno ne mislim tega na silo projicirat na kogarkoli.