Novi berlingo?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Kaj pa potem namesto berlingota?

Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Pride v 2018

Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Tole je približno tako logično kot če bi VW, Golfu spremenil ime, tako da dvomim v to, pa Google tudi.

A dej ne noo, umru
hysterical-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
A kr še me boste drkal za tisti dan, ko sem predolgo spal in še nisem spil jutranjega kofeta?
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Nč ne drkam, sam smejim se ker je res dobr izpadl. Sej sm vidu pol še tisto tvojo obrazložitev, nč bat
grin1.gif


V podpis pa morda kdaj drugič
tongue-1.gif
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
pomoje bo enak sistem poimenovanja kot pri Travellerju/Expertu.

osebni je bil sedaj uradno Partner Tepee in b osedaj Rifter. tovorni pa ostane poimenovan Partner
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113

Vir: Avtomanija
Naslednik Partnerja Tepee bo tako kot ostala dva brata iz hiše PSA na voljo s petimi ali sedmimi sedeži in z dolžino 4,4 in 4,75 metra. Osnovni Rifter ima 775 litrov prtljažnika, v podaljšani različici in z zloženimi sedeži pa kar 4000 litrov. Kot že pri prejšnji generaciji bo tudi Rifter na voljo s štirikolesnim Dangelovim pogonom, moč pa bo zagotavljal 1,2-litrski PureTech s 110 konjiči in petstopenjskim menjalnikom, močnejša različica s 96 kW (130 KM) pa bo imela osemstopenjsko avtomatiko.

1,5-litrski BlueHDi dizel bo na voljo v treh različicah, s 75, 100 (s petstopenjskim ročnim menjalnikom) in 130 KM in šeststopenjskim ročnim ali osemstopenjskim avtomatskim menjalnikom.

Posebna izvedba GT Line izstopa s stiliziranimi 17-palčnimi kolesi in rjavo bakreno barvo. Tako kot se za nove generacije vozil spodobi, ima tudi vse možne asistenčne sisteme, nekatere za doplačilo, od sistema za opozarjanje pri menjavi voznega pasu, aktivnega tempomata in samodejnega zaviranja v sili, tu je še prepoznavanje prometnih znakov, voznika pa ves čas spremlja kamera in zažene vik in krik, če opazi čudno vedenje (recimo kinkanje)

Končno so dali tudi tem kombiniranim vozilom dobre opcije varnostnih sistemov... in tole bi bil drugi avto takoj...

Pižo mi je od zunaj bolj všeč kot Citro, edin armaturko so mal zajebal s tisto "dilo" med sedežema
uf-1.gif



Možno da je to samo ena od verzij... Pižo
10.jpg


Citro
full.jpg


Drugače pa bi ga imel takoj...
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
tole dilo imata lahko tudi Berlingo in Opel. Izgleda je odvisna od paketa opreme oz. dodatnih opcij.

Ima pa Peugeot ti."I-cockpit!, ki ju ostala nimata. (manjši volan in gledaš na merilnike preko volana in ne skozi.)
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
To je pa najbolj pomembno, ja. Sredinski del notranjosti je katastrofa. Prednost sedajsnjega modela brez predala je bila ravno v tem, da imas od znotraj iz prednjih sedezev enostaven dostop do zadnjih klopi. Kar nekajkrat koristil, ko je zunaj dezevalo, snezilo in se preoblacis recimo.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
še enkrat preberi moj post in svoj.

tudi pri sedanjem imaš opcijo naročiti sredinski predal med sedeži spredaj. ali pa ne-po želji. verjetno bo enako tudi pri novi verziji. vsaj glede na slike pri Berlingotu, kjer sta vidni obe opciji.

Meni pa je recimo ta predal top. važno da so opcije in smo vsi zadovoljni
smile-1.gif
 
22. jul 2007
12.793
1.312
113
123
O cenah se že kje govori?
Drugače tudi mene moti tisti sredinski cockpit, ker te utesnjuje v drugače prostornem avtu, pa pogrešal bom tudi klasično ročno zavoro - saj vem oldschool.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.836
113
pri taščici
tole dilo imata lahko tudi Berlingo in Opel. Izgleda je odvisna od paketa opreme oz. dodatnih opcij.

Ima pa Peugeot ti."I-cockpit!, ki ju ostala nimata. (manjši volan in gledaš na merilnike preko volana in ne skozi.)
Sem ravno hotel napisat Pod kaksnimi koti in s kaksno opremo so slikal, da so dobili tako razlicno visino vrha "dile" in stevcev. Pa zna biti res da so razlicno postavljeni?!
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
No, realno pogledano znotraj ni nekih razlik, tako da ne pretiravat...
Od zunaj pa je videz maske stvar okusa, zato je en velik korak naprej, da so dali na trg 3 enake avtomobile z nekoliko drugačnimi maskami.
Če nekomu ni všeč citroen, sta tu peugeot ali opel. Če nekdo prisega na nemca, bo kupil opla...

Jaz osebno bi bil v dilemi med Berlingom in Rifterjem, Combo mi ne sede. Imam Berlingota 3. generacije, prevoženih skoraj 300.000 km, do sedaj nobenih bistvenih težav. Nekaj malenkosti je bilo potrebno uredit, na cesti pa nisem ostal nikoli, asistenco plačujem čisto brezveze... Skratka, redni servisi in je to to.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
sem napisal MENI ....
že to, da ima rifter znotraj manjši volan in icokpit je to zame plus.
seveda je pa to stvar okusa.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Men je tudi Rifter všeč, prav tako Berlingo, bila bi dilema, za katerega bi se odločil. Combo od spredaj mi je pa kar nekaj...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
se pravi drsna vrata, 3 zici zadi, vsi trije z isofixom pa pol cenej... 5min po tistem, ko... ma dej, sploh ne vem, zakva mej presenetl...