Nove označbe goriv na bencinskih servish

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Kje ste sedaj našli napake zaradi menjave vozila?! Dizla vozim zadnjih 20 let, pri hiši imamo dva. Tudi ostala službena vozila so na nafto!

To je neumen in beden izgovor!

Pri prejšnjih oznakah se mi še ni zgodilo, da bi v roke vzel ročko z bencinom! Enako je pri ostalih žrtvah kateri so v svoje vozilo natočili napačno gorivo! Vsekakor smo lastniki vozil odgovorni katero gorivo točimo v svoje vozilo. Imamo pa to srečo, da Petrol ni edini ponudnik goriva. Se bom raje zapeljal tistih 15 km in bom natočil cenejše gorivo pri sosedih v Avstriji.

Pa hvala za vaš trud in odgovor.

Lep pozdrav.

Spoštovani,

naš odgovor se seveda ne nanaša zgolj na vaš primer, ampak na splošno. Dejstvo je, da se danes v gospodinjstvih in ne nazadnje tudi pri službenih voznih parkih pojavljajo tako dizelski kot bencinski motorji. In ni redko, ko celo v enem gospodinjstvu naletimo na "mešan" vozni park. Prav zato je tudi več primerov napačnega točenja, saj običajno to izvajamo "rutinsko".Drži, da Petrol ni edini ponudnik goriv, vendar, če se ravnamo zgolj po barvi ročki, je verjetno napačne izbire goriva prisotna tudi pri drugih dobaviteljih. Zato vsem voznikom svetuje pozornost pri izbiri ročice, da ne prihaja do nepotrebnih zapletov.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi prek sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Silvan Simčič
Tehnični razvoj, kakovost in varnost
Petrol d.d., Ljubljana
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Še prevod:

Spoštovani,

dejstvo je, da smo že 2x poudarili, da je kriv uporabnik in da nič ne pomaga, če gre na drugo bencinsko, ker če bo gledal barve, pardon reklame, se bo tudi tam zajebal. Komur ni dovolj s strani tehničnega razvoja, kakovosti in varnosti serviran piar drek, se lahko posluži sistema Povej Petrolu, tam pa posebej za sladokusce piar drek strežemo prav na pladnju, individuanalno s strani PR službe.

A nebi raje nehali prodajat gorivo in se posvetili osnovni dejavnosti, torej prodaji krame, stavam, plačilnemu prometu, tobaku in alkoholu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pošta je ena taka skrajnost na drugem področju.

Mogoče pa 3dva nebi bila slaba izbira. :p
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj to je že sedaj tako - skoraj.

Mol točke 1€ nakupa = 1 točka, 700 točk = 1 gratis pranje avta vredno 7€ - si moreš mislit cel procent!

Jebeš Black Friday!
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Težke probleme imate. Jaz na Pošti nimam težav pri nakupu poštnih storitev, na bencinskih pa tudi ne pri nakupu goriva. Če je Pošta postala trgovina in banka, je to kvečjemu spodbudno, da se državno podjetje trudi, da bi se iz nekdanjega monopolnega položaja delno prestrukturiralo in ostalo kolikor toliko profitabilno. Škoda, da malo več poslovnega razmišljanja niso sposobne denimo Slovenske železnice ali kak segment v javnem zdravstvu. Monopoli so stvar preteklosti, novi igralci na trgu bodo zmeraj vzeli del posla tudi pri osnovni dejavnosti, da ne govorimo o tem, da čas spreminja tudi to osnovno dejavnost. Tu in tam bo sicer kaka štiriletna politika zavrla propad monopola, ampak trend je znan vnaprej.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Vse znamo, samo pošte ne znamo več nosit. Pošta nosi pošto samo še med svojimi poslovalnicami, vse kar pošljem in kar prejmem moram dostavit ali prevzet v poslovalnici. Tam pa v vrsti čakam da nekdo pred mano sklene zavarovanje, drugi kupuje sveče, tretji bižuterijo, četrti bi pa striženje in knauf.

Isto težavo ima Petrol, prodajalec ti bo plačal položnice, vplačal stave, svetoval pri nakupu snežne freze, če mu pa 70 letnica reče naj ji natanka polno pa že ne ve kaj bi, ker bo v prekršku, ker v času ko bi ji natankal, desetim nebi ponudil čigumijev, kartice, kondomov, bitcoinov in minisalam.

V ita niti iz avta ni treba stopit, rečeš polno, plačaš in gas. Temu se reče bencinska črpalka. Mi pa tankamo v prodajalnah krame.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Velike težave imaš jello.
Ne vem, meni še zmeraj pošto nosi poštar domov. Tako kot pred desetletji. Po pošto pa mi ni nikoli hodil domov. Vzame pa kako pismo moji mami, ki živi daleč od pošte. V Italiji mi avta niso tankali, pa tudi drugim nisem videl, da bi ga. Sem pa videl, da je po kratkih pogajanjih in 5 € nagrade delavec prinesel cev za kompresor, da si je človek napolnil prazno gumo. In jo potem takoj tudi pospravil. Pri nas ima to vsaka črpalka še zmeraj prosto dostopno.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.457
113
S tem kar pomaga tvoji mami je v prekršku...v končni fazi je lahko ob službo ker krši pravila!