Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne izzivaj, gato! :gorjaca:
S posranim kjurcem po svetu švedrati - to je pa sramota!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ne izzivaj, gato! :gorjaca:
S posranim kjurcem po svetu švedrati - to je pa sramota!
Vidim, da ti še manjkajo izkušnje, ker takele klatiš..pri tvojih letih bi pa že lahko vedel, kako stoji na stvari..:cool:
Jaz ne vem--rečem pa, da bi raje tega tipa potem naguzil, kot pa v umetno..nikoli ne veš, kaj so mu namontirali noter..pri analcu pa si lahko siguren, kaj te čaka..:D:p
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Če so ji češpljo dobro izdelali, je taka, kot vsaka druga ženska, le da ne more imeti otrok. Se vidi, da si mali rasistek. :fredi:
Ideja, da jim naredijo take spolne organe, kot jih imajo ženske/moški je zgrešena. To še zdaleč ni res.
Samo iznakazijo jim jih in marsikdo to potem obžaluje in hoče nazaj, ker vidi, da tudi ta operacija ne pomaga. Žal res ne, problem je v glavi.

http://www.sexchangeregret.com/
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Pa še en smešen video, blesava feministka misli, da so oranžne zastavice za pluženje znak boja proti ženskim pravicam. LOL.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Če so ji češpljo dobro izdelali, je taka, kot vsaka druga ženska, le da ne more imeti otrok. Se vidi, da si mali rasistek. :fredi:

Lol, rasistek je reku. Daj odpri slovar in poglej definicijo rasista :valjamse:

dr.phil.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Ženske, ki se hočejo dokazati kot moški.:cool:

Moški se dokazujejo s porivanjem psov? :p
Tisto je bil žal zgolj še en zblojen um z zboljenimi idejami v ženskem telesu in nič drugega, kakšno dokazovanje moškosti no, lepo te prosim :)
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
:valjamse:

Izgovorov ti pa ne zmanjka pa če so še tako glupi kajne? Enako kot pri jagibabi :aplauz:

Sicer pa tudi v to tvojo širšo definicijo ne spadam ampak kdo bo to tebi dopovedal....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ti podam širšo definicijo rasista, pa je to zate izgovor! :nigladek: Saj nima smisla, ker si trd kot bukov štor. :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Ja seveda, če pa ne spadam ne v eno, ne v drugo definicijo. A veš da bi pasal not bi dejansko moral sovražiti oz. ne marati ...amm.... biološko (fiziološko) drugačne ljudi pa jih niti približno ne ampak ti pa zagotovo veš, da temu pač ni tako. ROFL. Če se nebi žgal z njimi tako kot ti to še ne pomeni, da jih sovražim a veš.

O bukavosti si pa ti lahko samo tiho saj ravno zaradi tega bluziš kar nekaj v tri dni in mi lepiš neustrezne etikete, ker drugega smiselnega in na temo vezanega očitno nisi sposoben spisati :aplauz:
Lahko pa še kaj napišeš o tem, kako se nebi branil v "žensko" predelanega moškega, ki je zmagal na Miss Spain, that was quite fun :cheer:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Iz tvojih prispevkov vedno veje duh neodobravanja, kadar koli je govor o kaki drugačnosti. Tudi take, ki zaničljivo pišejo o drugačnosti, vedno lajkaš. Citatov pa ne bom zbiral, da bi ti to dokazal, ker imaš očitno bipolarno motnjo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Iz mojih prispevkov brez dvoma veje duh neodobravanja v kolikor mi kdo medicinsko predelanega moškega reklamira kot žensko enako naravno rojeni ženski pa to še ne pomeni, da ne odobravam obstoja takih oseb. Ampak to je pač previsoka matematika zate.

Aja bipolarno motjo imam tudi? Poleg tega, da sem rasist in fašist? Pa tega svet še ni videl ej :aplauz:

Like I said before:
dr.phil.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Jafak :valjamse: Čaki zdaj bizija, da ti obrazloži, da je to samo pač mal močnejša ženska in ne predelan tip, ki ima posledično bolj švoh konkurenco :cheer: