Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
V Sloveniji imamo firmo, kjer hodijo ti šmirjokli okoli? Now, that's new... :rolleyes:
Hodijo naokoli (ali ne) neodvisno o tega, ali je taka firma v Sloveniji.

Druga stvar je, ali si upajo pokazati.

Kar je točno poanta, ki jo propagiram: ti ljudje se ne bodo pojavili zaradi priložnosti, ampak bodo odvrgli masko, ki jo morajo nositi. (No, kakšen se bo afnal, ampak vedno se najde kak tak...) Torej z njimi že živimo in sprememb praktično ni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Kar je točno poanta, ki jo propagiram: ti ljudje se ne bodo pojavili zaradi priložnosti, ampak bodo odvrgli masko, ki jo morajo nositi.
Hja, ali pa si bodo ravno zaradi ustvarjene priložnosti nadeli masko, ki jo želijo nositi iz X razloga. Ta priložnost ima pomoje večjo vlogo kot si ti misliš saj bi drugače morali o žnj različnih spolih in identifikacijah poslušati že vsaj tako dolgo kot se ve za geje in lezbijke, ki so pa dejansko "morali nositi masko" in ne šele zadnjih nekaj let, ko se imajo lahko ljudje tudi za živali, če jim tako zapaše.
 

B81

22. jul 2007
34.264
8.813
113
Navadni nonsence. Clovek je ded ali baba, kako se pocuti, pa je cisto njegova stvar. Ne more pa bit ded kao baba in npr. tekmovat v zenskih sportih, ker je to bolano. Ce se ded pocuti zensko, je itak peder, ce se zenska pocuti bolj deda, pa je lezbika. Tako je vedno bilo, ampak ne, zdaj je treba pa nekaj komplicirat in se nekdo pocuti svetoresnje telo, ker pac ima pravico...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.151
113
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
1623698754000.png
 

B81

22. jul 2007
34.264
8.813
113
In imate vi kak plan za naprej, da se rešimo tega dark age-a? je to hepi hepi mantra ali 400 spolov na osebni itd? Kaj je torej gonilo teh nesmislov?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
In imate vi kak plan za naprej, da se rešimo tega dark age-a? je to hepi hepi mantra ali 400 spolov na osebni itd? Kaj je torej gonilo teh nesmislov?
Koga tu sprašuješ - kdo so ta "vi"?

Če mene - sem kot Broj 1, prestar in tako. Ampak vi, vi bi pa lahko...
Plan pa je jasen. Požgati vse, na pogorišču lahko nastane kaj novega. Več kot pustiš, slabše bo. Komunisti so pustili preveč, glej kje smo.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Koga tu sprašuješ - kdo so ta "vi"?

Če mene - sem kot Broj 1, prestar in tako. Ampak vi, vi bi pa lahko...
Plan pa je jasen. Požgati vse, na pogorišču lahko nastane kaj novega. Več kot pustiš, slabše bo. Komunisti so pustili preveč, glej kje smo.

no ja komunisti so pustili vse tako kot je blo... ok, pobili so cel kup ljudi in jim pobrali premoženje... zamenjali elito s tesarji in mesarji ter sistem mal zakomplicirali, toliko da so onemogočili konkurenco še za vnaprej... v principu pa neke resne spremembe niti ni bilo... ne pri nas in nikjer drugje, kjer so harale komunjare... en jebeni proletarec je pa garal za tekočim trakom glih tko kot prej edino zaslužil je še mal manj... pa štrajkat ni smel več, je pa zato dobil enkrat na leto svinjsko polovico po sindikalni ceni
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte