Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Navid

Majstr
3. dec 2007
252
261
63
Desetletja "napredka" so nas pripeljala do situacije, ko je treba z meritvami, tabelami, grafi... dokazovati stvari, ki so bile še ne dolgo nazaj same po sebi umevne.
T.i. "zdravo kmečko pamet" smo povsem zavrgli, ker naj bi bila nazadnjaška.

Žal smo prišli do situacije, kjer tudi neizpodbitno dokazane trditve, ki so se potrjevale tekom zgodovine, sedaj v "modernih časih" kar naenkrat ne veljajo več. In če dokazi in dejstva pravijo drugače, je to pač "škoda za dejstva in dokaze". That easy...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
TransWomanMMA.jpg


StrongWomanCompetition.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
"There's a difference between hate speech and speech that you hate" :fist-right::fist-left:
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
akhm, pa dejmo stereotipe na stran. in pa pristranskost. četudi bi bil eden izmed teh "žensk" ali "tipov" v vladi in bi dobro delala...hej, mene ne moti. morda bi se iz nas norca delali (bolj kot se sedaj, se že ne morejo...), ampak, če nam laufa, go for it :)
ampak...zelo verjetno bi samo svoje frustracije spucali/e/o nad folkom...
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Bolano, mene resno skrbi za prihodnost. Ko dobijo opranoglavi moroni enkrat glas se pa začne dogajati tak fašizem v novi preobleki. To bo enkrat prišlo še do kakšne vojne, če se to ne bo nehalo... Vsa to sovraštvo in agresija proti normalnim, politika pa še dodatno razdvojuje ljudi.
Ta slika odlično ponazori situacijo. Jaz se večkrat sprašujem ali smo del Monthy Python filma...
1613166333000.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Bolano, mene resno skrbi za prihodnost. Ko dobijo opranoglavi moroni enkrat glas se pa začne dogajati tak fašizem v novi preobleki. To bo enkrat prišlo še do kakšne vojne, če se to ne bo nehalo... Vsa to sovraštvo in agresija proti normalnim, politika pa še dodatno razdvojuje ljudi.
Ta slika odlično ponazori situacijo. Jaz se večkrat sprašujem ali smo del Monthy Python filma...
Poglej priponko 42546

Jaz to vidim v naši levici.

mi je pa všeč sliko in da so eni le znašli eno besedo, ki opisuje vse (boj nekoga za pravice nekoga):

1613206915049.png