Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Iz prispevka na SiolNet: "Dekleta pa je na poseben način spodbudila tudi Nataša Mernik, eden najbolj znanih slovenskih modelov za močnejše postave, sicer pa tudi blogerka, feministka in velika aktivistka za pozitivno samopodobo žensk."

ker ji ne preostane nič drugega, se deklarira kot feministka in aktivistka. Že videno...
Tudi, če ne bi bila debela mi ni jasno, kako je lahko ona model...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
gledam slike, nagravzno. a si predstavljate, da se povprecen tone iz dolenjske slika taksen, 90kg, 170cm. a mu bodo dekleta govorila go boy, man power! ne, govorile bodo nagravzen pujs, nosi majico na morju, da ne strasis drugih. pri zenskah je pa vse girl power movement in moramo to deci kar naenkrat sprejeti. LOL kere debilne.
ona je model snickers in mcdonaldsa.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.766
-170
113
gledam slike, nagravzno. a si predstavljate, da se povprecen tone iz dolenjske slika taksen, 90kg, 170cm. a mu bodo dekleta govorila go boy, man power! ne, govorile bodo nagravzen pujs, nosi majico na morju, da ne strasis drugih. pri zenskah je pa vse girl power movement in moramo to deci kar naenkrat sprejeti. LOL kere debilne.
ona je model snickers in mcdonaldsa.
In potem je šokirana, da je neko podjetje z njo prekinilo (manekensko?) sodelovanje.
Js sm šokiran, da je sploh kdaj prišlo do kakšnega sodelovanja na lepotnem področju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Navid

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.957
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
V bistvu je že posnet, 2017
"When The Shack hit theaters in March, a lot of Christians were upset and criticized the movie for portraying God as a black woman. Octavia Spencer, who played God in the movie addressed the controvers, saying that she liked the idea, because it challenges conventional wisdom of the image we have in our minds of God."
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.963
5.696
113
blizu močvirne prestolnice
1600593533310.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.265
113
What the actual fu.ck? A to je tista fora, ko se tip odloči, da je po novem ženska in je potem vse narobe, če pride do komplikacij?

En tak primer:
 
  • Haha
Reactions: Morgoth