Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.202
113
Zakaj bi se to sploh izobrazevalo? Mislim s kaksnim namenom, resno..?
Osnovnošolcem bi predstavili, kakšne vrste medosebnih odnosov obstajajo. Nekaj podobnega se izvaja tudi že pri nas, naprimer v otroški reviji Ciciban.

dva_ocka_ciciban.jpg
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Vecji problem teh pravljic je, da se fante se dodatno poucuje kako poiskati svojo zensko stran in da ni nic narobe, ce ne zna sraufencigerja prijet v roko in omaro sestavit, olje na avtu zamenjat in pac ostala moska dela. Bo pojedel tjaž burek, danči kavo in svet je lepsi.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Cisto neprimerljivo, pa saj to sam ves, pac toliko, da nekaj nafuflas na hitro...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Sam osebno sprejemam homoseksualnost, itd. ampak mi res ni jasno, zakaj v današnjem času potrebujejo parade in izobraževanje v šolah.
V cerkev se otroke vpiše prostovoljno, tukaj pa nas sedaj nekaj posiljujejo z obveznim izobraževanjem, itd.
Recimo spremljam en yt kanal, ki nima veze s to temo. Je čisto tehničen. Sploh nisem vedel, da so ustvarjalci homoseksualci. No, sedaj je to skoraj že v vsakem TEHNIČNEM videu omenjeno. In zgoraj logo je v mavričnih barvah. Zakaj? Kaj ima veze tvoja spolna usmerjenost s TEHNIKO? Dol mi visi za tvojo spolno usmerjenost. Jaz ti ne vsiljujem svoje, zakaj ne smem pričakovati, da mi tudi ti tvoje ne vsiljuješ? Oz. me na vsakem koraku opozarjaš nanjo.
A če jaz na bajto obesim nekaj, kar kaže, da sem heteroseksualec, bom pa kar naenkrat zakrknjen protigejevski fašist. Tega res ne razumem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in 8888