Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Wah...Maherja sem res spremljal dolgo časa, potem se mi je pa na hitro zagnusil, ko sem požrl konkreten red pill.

V temle intervju je polno cvetk... Free speach primer ravno nagravžno spravljanje na pravkar pokojno Barbaro Bush, saj ne da imamo miljardo drugih bolj primernih primerov bolestno pretirane politične korektnosti.

Potem pa bejba v rdeči uniformi. Ko Peterson govori o snežinkah ovitih v bubble wrap in se publika kao "strinja" je vse ok, potem pa ravno ona odreagira tako debilno užaljeno, ko ji proba razložit eno najbolj pomembnih točk starševstva. Pa saj ni samo ona v studiju. Maher pa nič, razen ohoho, ko bi jo prav lahko malo prcal, da še malo pa bo zahtevala safe space.

Da ne bi analiziral kaj spesne ta ženska v nadaljevanju, ko sama sebe negira. Lep primer ameriških odpiljenih levakov.
 

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
Feministke se borijo za zenske tako, da jim omejujejo svobodno izrazanje?

https://www.usatoday.com/story/spor...nder-discrimination-metoo-movement/527491002/

636596496298047554-USP-NFL-Pro-Bowl-NFC-vs-AFC-96995539.JPG
 

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
Stare stisnjene lezbace. To je v bistvu napad na zdravje moskih, na katere gledanje v zenske prsi vpliva blagodejno :)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Wah...Maherja sem res spremljal dolgo časa, potem se mi je pa na hitro zagnusil, ko sem požrl konkreten red pill.

V temle intervju je polno cvetk... Free speach primer ravno nagravžno spravljanje na pravkar pokojno Barbaro Bush, saj ne da imamo miljardo drugih bolj primernih primerov bolestno pretirane politične korektnosti.

Potem pa bejba v rdeči uniformi. Ko Peterson govori o snežinkah ovitih v bubble wrap in se publika kao "strinja" je vse ok, potem pa ravno ona odreagira tako debilno užaljeno, ko ji proba razložit eno najbolj pomembnih točk starševstva. Pa saj ni samo ona v studiju. Maher pa nič, razen ohoho, ko bi jo prav lahko malo prcal, da še malo pa bo zahtevala safe space.

Da ne bi analiziral kaj spesne ta ženska v nadaljevanju, ko sama sebe negira. Lep primer ameriških odpiljenih levakov.
Res je. Video sem pripopal zaradi profesorja, ki edini smiselno pove tako, kot je.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Ne vem, zakaj se te feministke ne spravijo v prvi vrsti na prireditve lepotnih tekmovanj, televizijske napovedovalke in voditeljice, tv oglase, revije in ostale medije?
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Hja meni je bilo ze cudno, ko so se zgrazali nad Trumpom. Dej no, kdo pa ne pogleda lepe cesplje in jo prime za rit, ce se nastavlja? Zdaj pa naj se kdo rece, da ga pederajsi in lezbe (tadebele) ne motijo!!
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ravno zaradi Trumpa je zdaj to potencirano, sicer je pa v USA to feministično PC sranje v polnem razmahu. Če to malo spremljaš se ti lahko samo zrola, zaenkrat tukaj še nismo tako notri, mogoče bi bli, če ne bi glanzkopf mel lepe urške. :)

Tisti Trump video je pa res klasični pes ki laja ne grize, čeprav je to pač dejstvo, da če maš miljardo in slavo pač mečejo pussy za tabo. Če se jim ne bi splačalo oz. si to želele pač ne bi, take so pa res prostovoljno prisotne, poglejte žurke Dan-a Bilzeriana.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Res nisem toliko v teh vodah, ker vec casa prezivim s puncami v zivo... :p Sem pa res opazil, da je cedalje manj lepih punc po tvju. Vcasih smo gledali italjanske oddaje, vse nago. Pa plaze, ni bilo zenske z modrcem. Danes se niplna ne sme vidit. Se malo pa bomo moski morali solidarno nositi modrce.

Jest res ne vem kako osvajaja danasnja mladina, madona saj je fanta se punco za rit nerodn prijet. Pol pa norijo za starejsimi... :oops1:
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ne vem, zakaj se te feministke ne spravijo v prvi vrsti na prireditve lepotnih tekmovanj, televizijske napovedovalke in voditeljice, tv oglase, revije in ostale medije?
Saj so se. Zato pa po novem na miss sveta ne bo več kopalk. Pa ocenjevalo se bo drugo, kot 'lepoto'. Pa tipi bodo vmes.
Resnica.
 

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
Ne verjamem, da so se na miss contestu kar tako strinjali...ali jih je kdo dobro podmazal ali pa zagrozil. Kako bi naj drugace spremenili tradicijo?
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Hmm v ameriki bi lahko Trump z roko udaril po mizi, ce je taksen dedec kokr se govori