nova vlada

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
1.803
1.160
113
Ajde Ivan, spucaj zdravstvo, tam nam odtekajo milijoni...
Žal brez, da se prej spuca sodstvo, zdravstva in ostalega "našističnega" gnoja ne bo možno spucati.
Ker se očitno ščitijo.
Si predstavljaš kakšno bi zganjali MSM, "štruklji" itd... ...če bi resno začeli pucati sodstvo? :zavijazocmi:
Že zdaj sklicujejo demonstracije proti "sovraštvu":nigladek: pa JJ niti še mandatarja izvoljen ni.
Težka bo.

• Všeč mi je
Reactions: 8888 and Gavran

haloski_pepek

Fizikalc
2. okt 2007
881
203
43
Žal brez, da se prej spuca sodstvo, zdravstva in ostalega "našističnega" gnoja ne bo možno spucati.
Ker se očitno ščitijo.
Si predstavljaš kakšno bi zganjali MSM, "štruklji" itd... ...če bi resno začeli pucati sodstvo? :zavijazocmi:
Že zdaj sklicujejo demonstracije proti "sovraštvu":nigladek: pa JJ niti še mandatarja izvoljen ni.
Težka bo.
pa minister bo isit patron, ki je že enkrat rekel, da se zdravstva ne da spucati in odstopil...

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf and erikson

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.456
1.075
113
Ta protest je neokusno prehiter. Ideja je seveda, da bi vseeno prepričali kakšnega poslanca naj ne glasuje za vlado. "Foteljašem" je očitno težko zapustiti fikuse.

Glede strahu pred tem kaj bo naredil JJ se pa jaz bojim da bo naredil kvečjemu premalo kot preveč.

Treba bi bilo:

-takoj prepovedati sklepanje vse svetovalnih pogodb
-narediti revizijo vseh obstoječih svetovalnih pogodb in v primeru da ne gre brez njih, ustrezno zmanjšati število zaposlenih (določeni uradi imajo zaposlenih 1'+ pravnikov in stalno najemajo zunanje pravne storitve).
-odpovedati vse naročnine na medije v državnih ustanovah in podjetjih v državni lasti
-prepovedati nepotrebna oglaševanja državnih podjetij
itd...

• Všeč mi je
Reactions: dentex and Mr_Wolf

boc

Majstr
1. avg 2007
1.767
167
63
KSZ: kako pa je glede nove vlade in arbitražni sporazum oz. resevanje mejnih in drugih problemom s Hrvati?

bizi

Guru
21. nov 2007
14.746
1.026
113
Kočevska
Ta protest je neokusno prehiter. Ideja je seveda, da bi vseeno prepričali kakšnega poslanca naj ne glasuje za vlado. "Foteljašem" je očitno težko zapustiti fikuse.

Glede strahu pred tem kaj bo naredil JJ se pa jaz bojim da bo naredil kvečjemu premalo kot preveč.

Treba bi bilo:

-takoj prepovedati sklepanje vse svetovalnih pogodb
-narediti revizijo vseh obstoječih svetovalnih pogodb in v primeru da ne gre brez njih, ustrezno zmanjšati število zaposlenih (določeni uradi imajo zaposlenih 1'+ pravnikov in stalno najemajo zunanje pravne storitve).
-odpovedati vse naročnine na medije v državnih ustanovah in podjetjih v državni lasti
-prepovedati nepotrebna oglaševanja državnih podjetij
itd...
Težka bo. Matoz & Co. mora dobiti nazaj vse, kar je v zadnjih letih vložil v Janšo. :cool:

jonny77

Majstr
16. sep 2007
6.100
311
83
Pomurje
Ni mi jasno kaj se čudite protestom proti IJJ?! Čez cigane tudi vsi bentimo ker so lopovi in se jim nič ne zgodi.

To ti je isto sranje!

Fonzl

Majstr
5. sep 2007
3.122
206
63
Ne vem zakaj se čudite. Če demonstrirajo proti vremenu, pa da ne bi proti Janši? :sprasujemse:

• Haha
Reactions: Denis

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.066
1.466
113

Spoštovana Mladina, kdaj bodo demonstracije za zatirane državljane zadnjih osem let, nezakonite odmere davka, 3000 in več evrov visoke kazni za napake v višini nekaj evrov ... Zakaj hujskate k sovraštvu? Ali lahko končno ustavimo sovraštvo?

jonny77

Majstr
16. sep 2007
6.100
311
83
Pomurje
So bile prejsnje vlade isto sranje pa mladina ni organizirala demonstracij. To je problem - nasizem levosucnosti...
Kateri PM od prejšnih vlad je dokazano lopov? Aja, aktualni je brez madežni nikjer obsojen.
Niste resni, da ne napišem kaj drugega.

Žal desnica ne prosprerira izključno zaradi IJJ. Na našo srečo.