Nova stranka Gibanje povezimo Slovenijo

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
ce sem prav ujel...

pivceva
pocivalsek

in ostali samotarji politicnega podrocja...

pri dnevniku je bil clanek, na netu pa se nic ne najdem...

Nazadnje urejeno:

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.376
1.009
113
Če bi imel fotko grafita nekje v Ljubljani, bi jo pripopal. Pisalo je "ne znamo špilat, smo pa pijani".

• Všeč mi je
Reactions: kranjski

erikson

Guru
25. avg 2007
16.294
1.101
113
Gibanje Povežimo Slovenijo

erikson

Guru
25. avg 2007
16.294
1.101
113
SLS se že nekaj let trudi s tem. Na Facebooku so kar preimenovali stran Rešimo Slovenijo v Povežimo Slovenijo. Samo še logotip morajo zamenjati.

Strani še nimajo.

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.361
221
63
Tolmin
Če bi imel fotko grafita nekje v Ljubljani, bi jo pripopal. Pisalo je "ne znamo špilat, smo pa pijani".
Sem moral prav poiskat :aplauz:

12782807942.jpg

2. okt 2007
2.002
869
113
res večinoma "starih frisov", Kangler, Šrot, Počivalšek, Čuš, SLS s Podobnikom.... dvomim, da bodo kaj neopredeljenih pobrali, kvečjemu kakšen glas od SDS ali pa celo NSi. Od leve ni za ta imena pričakovati kakšnih glasov.

Skupno volivcev Desus ni dosti, in ti glasovi se bodo razpršili, bolj levo-sredinsko.

• Všeč mi je
Reactions: msenjur

igiNo1

Majstr
24. feb 2018
704
296
63
Med "povezovalce" povlekli Pivčevo, Počivalška, Meha, Bržana .... Vsi trdijo da niso med povezovalci.

Posovci niti začeli niso, pa si že zmišljujejo, da ne rečem lažejo.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
235
43

Samozvani ugledni navdušujejo z izvirnostjo tega političnega projekta, ljudje so razklani, kar ni dobro, namesto tega predlagajo povezovanje. Predsednik slepih, slabovidnih, invalidov, brezdomcev in samohranilk v njihovem imenu predlaga povezovanje vseh v vsemi. Potem pa ta glasba zadaj, džizs fak. To je problem desnice, predmoderna estetika, podton amaterizma in vaškega posebništva, to preveč populacije odbija, levičarji so veliko boljši lažnivci. Škoda, ker tradicionalne vrednote se da privlačno zapakirati, večina Slovencev je desničarjev, samo da tega ne vejo. Ljudje za tem projektom verjetno izhajajo iz uspeha SLS, ko je imela sredi 90-ih 20 poslancev, ampak tisto so bili drugi časi in drugačni volilci, ne more ti leta 2021 ljudi nagovarjati Franc Bogovič, tudi Ernest Petrič ne, to je recept za še en fiasko, desnica rabi moderne populistične politike, s karizmo, retorično močne, z meme potencialom, politike, ki so na internetu kot doma, režimski mediji so jim itak zaprti, ni dovolj, da daš sporočilo na youtube, politični stil je pa iz 80-ih, v celem tem videu ni enega soundbitea, da bi ga lahko vzel ven in tvitnil. To je po moje udbomafija zadaj, specialna vojna proti desnici, pihajo na dušo Bogoviču in podobnim, da je končno prišel njihov čas, da morajo zdaj oni, ta mladi še niso dost dobri, drugi tastari so pa plafon dosegli, Janša je postal del problema, ne gre do večine v parlamentu, zato morajo zdaj Podobnik, Kangler, Bogovič in podobni prevzet iniciativo. Na koncu pa potem vzamejo 3.8% SDSu oni, par procentov še kak podoben čudak in eto, desni popušijo 5-6 poslanskih mandatov zaradi takih diletantov.