Nova lista najbogatejših Slovencev

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
A niso to Kradljive Svinje Zaslužkarske, ker so sigurno ta denar prigoljufali, ukradli pa še davke utajili?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
883
113
Emona / Carnium
KSZ je lahko tudi Ker Sem Zaviden oz. Ker Sem Zavisten
evil.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.074
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
na začetku se mi je zdel biciklist normalne..zdaj pa vedno bolj opažam, da je pravi bebček :S al pa se dela. čeprav malo dvomim.

če bi se delal, potem ne bi bila prlekija anjbl zaostal del države. celo za nerazvitim jugom

Evo ... to pa je tipično ljubljanski komentar ...

No, da ti bom jaz zdaj lepo na dolgo in široko razložil zakaj je tako ...

Kakor si mislim, oz zgledaš tako, da si kar nekaj let pred mano ven pogledal, ampak si še vedno tako neumen, da ne opaziš zakaj je tako ...

Vsi ljudje, po celi državi, ki hodijo v službe, se jim od plač trga davek ... in vsi ki hodimo v trgovino, plačamo zraven davek ... In ta davek gre v državni račun ... in evo ... zdaj pa nastane problem ... jankovič ... Kot sem že opazil s prejšnjih postov, si njegov ritoliznik ... ampak ta človek vse kar gradi, gradi na državni račun ... zdaj pa smo tam ... In ves ta davek, katerega država "krade" tudi prlekom, prekmurcem in ostalim slovencem (davek), gre v ljubljano v državni račun, katerega lahko potem jankovič do amena izprazni za te njegove stožice ... ups ...pomota ... za te naše stožice, katere so tudi naša last, ki moremo plačevati davke in tisti katerim trgajo davke pri plačah ... Namesto bi se ljubljančani zahvalili celi sloveniji, da so tako dobri, da morejo dajati denar ljubljani, da vi lahko kaj imate.

Ker so stožice in tudi razni drugi objekti zgrajen po ljulbljani na državni račun (btc npr) se zgodi to, da ima ljubljana na državni račun že skoraj vse ... kot da še to nimate dovolj, pa bo jankovič SPET na državni račun postavil še džamijo ... saj še to ni tak hudo ... najhuje je, da bo ta džamija spet v ljubljani ... Glede na to, da mestna občina ljbljana ne bo rabila dati niti centa za džamijo, se bo jankovič veselo/hinavkso smehljal okrog kako njegova ljubljana lepo raste na državni račun ...

In eno simpl vprašanje ... če bi te stožice bile na primer v mariboru ... me le zanima kako bi reagirali ljubljančani ... Isto tudi džamijo
In kot je rekel jankovič "da so njegove stožice lepše od ljudskega vrta" ... se ob tem komentarju spet potuhnejo vsi ljubljančani, ki pozabijo, s katerimi finančnimi sredstvi so bile zgrajene stožice ...

Zdaj, če nisi razumel kaj sem ti s tem povedal ... pa ti bom samo v enem stavku strnil ... Ves denar s slovenije se rine samo v ljubljano ... Upam da imaš zdaj dovolj jasen odgovor ...


Malo se pač vsedi na stol, pa tuhtaj, zakaj je prlekija in ostali del slovenije zate tako zadaj za ljubljano ... če ne boš znal odgovora, vprašaj jankoviča ... on ti bo takoj znal odgovoriti s sladkim nasmehom ...

1. Slovenija je pač potrebovala en tak objekt, in se mi zdi, ker je slovenija majhna, da se ga postavi v glavno mesto.

2. Ljubljana ima največ denarja, ker je glavno mesto, ker ima največ prebivalcev,...

3. Čudno da te ne motijo AC, katere tud mi plačujemo. Ljubljančnani čisto nič ne rabijo AC od Murske sobote do Štajerke. Pa so jo vseeno naredili. Za koga? za prekmurce. Kako ti ni jasno, da se dela zadeve za skupno dobro?!

4. Koliko država pobere več od davkov, k se plačajo v trgovinah? Valda mora država narest objekte, kjer lahko mi trošimo! in vse se ji vrne, ne skrbi!

5. Ðamijo se gradi že 2 mandata, pa jo nikomur ni uspelo! pa ni bil razlog denar... A misliš, da jo bo Zokiju ratalo? Mogoče mu bo, samo zakaj? Mogoče se zna malo bolje pogajati, kot pa vse prejšnji župani...

6. Men je čisto vseeno kje so "stožice", važno, da se da pogledat dobro tekmo, poslušat dober koncert, tista urca vožnje... Samo spet - poglej - Se odloči en gorenjc, primorc, štajerc da bi šel na tekmo, koncert. Kaj mu je bližje LJ ali MB ali KG ali NG??? Si ti predstavljaš, da bi se mogl štajerci vozit v NG ali celo v KG na tekmo??? A ni najbolje, da imajo vsi slovenci enako pot do objekta?

7. Pa kaj vas ta izjava o najlepšem stadionu tok moti???!! A ni lepo, da je človek ponosen na to, kar ima??! Koliko ljudi reče, moj avto je najlepši. pa ni. Moj je lepši recimo. Ampak a ni to vseeno?? Zanjga je itak najlepši, če je njegov spomenik, pa še v Njegovi Ljubljani je. Štajerci pa prec surle, pa se bunit. Čudno da se primorci in gorenci nikol tok ne bunijo. Kako bi se ljubljančani počutil, če bi njihov lastni župan govoril, da je Ljudski vrt lepši, da je MB lepše mesto,... dej ne bit tok ozkogled no! Sej za štajerce je važno, kaj njihov župan misli o njih, ne pa en ljubljanski.

čist off-topic....

Uh pri avtocestah sem se ustavil in tvojga posta ne bom raje dalje bral. Tukaj ti samo povem da resnično nimaš pojma o čem govoriš. Pa neglede na to ali si Ljubljančan ali Gorenc ali konec koncev moj sosed. Avtocestni križ se je gradil ne zaradi prekmurcev ampak zato ker je Slovenija po svoji geografski legi tranzitna dežela. In če bi hotli da še kaka tovorna ladja pristane v Kopru je bilo treba infrasktrukturo porihtat. Če bi se gledalo na prekmurce, potem tam nebi bilo avtoceste še vsaj 10 stoletij. Ja prav si prebral, 1000 let! In to predvsem po zaslugi Lubljane. Zdaj pa čakam da napišeš da se bo tretji tir gradil zato da bo folk iz Lendave v Ljubljano v službo hodil...
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Citat:
Uporabnik bigMIKE pravi:1. Razvijalec aplikacij za mobilne naprave (igrice)
2. Preprodajalec (ne)koristne kitajske robe z fino maržo
4. Igralniški "tajkun"
7,9. Finančniki brez primere
Prodajalci nujno potrebnih produktov oz. da prevedem - sami ste (smo) jih postavili tja.
Ali veš, katero je občasno najvrednejše podjetje na svetu po borzni vrednosti? Laik kot sem jaz, bi mislil, da je kaka naftna družba ali kak avtomobilski koncern ali Wallmart, ki zaposluje za eno Slovenijo ljudi. Ampak ne, to je Apple, ki v bistvu ne dela drugega kot igrače za (pretežno) odrasle ljudi.
V resnih zadevah ni bogatstva... Denar smo pripravljeni dati stran za zabavo in igrače. Pri resnih stvareh, denimo hrani in podobnem, bo vsak cent razlike v ceni odigral uspešnost pri prodaji. Pri igračah temu ni tako.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
a v sloveniji se sploh splača delat lestvice top 100? tisti na repu so čisti reveži. 13mio... pa to je manj to dobitek na tistem eurolotu...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
Bolj je hecno to, da večina teh, sploh premoženje ni dokazljivo, niti sami ne vedo kaj imajo oziroma skrivajo, oziroma, kar je še huje, lastništvo firm ni znano in zapelteno. Kmčka pamet ti da vedet, da je vse skup blef oziroma da so povečini vse skupaj mučke in siva ekonomija. Pa še to, tile vsi harajo po tujini, niti "slovenci" več niso. Oziroma tukaj ne živijo, tako da od njih - davnčno - nimamo nič.

Futer za rajo.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
le na kakšen način pridejo do cifre premoženja. Nekje sem prebral, da ni upoštevana gotovina, ker ni vpogleda na bančni račun.
Kako potem določijo vrednost nepremičnin in premičnin?? Tako kot pri nas?
no..... očitno so pa bogataši. Pa kolk imajo plače zaposleni.... ? !
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Če se vrednost podjetja oceni na milijardo, ni prav nič čudnega da se na tej lestvici znajdejo vsi ustanovitelji.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik bigMIKE pravi:1. Razvijalec aplikacij za mobilne naprave (igrice)
2. Preprodajalec (ne)koristne kitajske robe z fino maržo
4. Igralniški "tajkun"
7,9. Finančniki brez primere
Prodajalci nujno potrebnih produktov oz. da prevedem - sami ste (smo) jih postavili tja.
Ali veš, katero je občasno najvrednejše podjetje na svetu po borzni vrednosti? Laik kot sem jaz, bi mislil, da je kaka naftna družba ali kak avtomobilski koncern ali Wallmart, ki zaposluje za eno Slovenijo ljudi. Ampak ne, to je Apple, ki v bistvu ne dela drugega kot igrače za (pretežno) odrasle ljudi.
V resnih zadevah ni bogatstva... Denar smo pripravljeni dati stran za zabavo in igrače. Pri resnih stvareh, denimo hrani in podobnem, bo vsak cent razlike v ceni odigral uspešnost pri prodaji. Pri igračah temu ni tako.
Lol, napisu je da apple dela igrace za odrasle.
smile-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik bigMIKE pravi:1. Razvijalec aplikacij za mobilne naprave (igrice)
2. Preprodajalec (ne)koristne kitajske robe z fino maržo
4. Igralniški "tajkun"
7,9. Finančniki brez primere
Prodajalci nujno potrebnih produktov oz. da prevedem - sami ste (smo) jih postavili tja.
Ali veš, katero je občasno najvrednejše podjetje na svetu po borzni vrednosti? Laik kot sem jaz, bi mislil, da je kaka naftna družba ali kak avtomobilski koncern ali Wallmart, ki zaposluje za eno Slovenijo ljudi. Ampak ne, to je Apple, ki v bistvu ne dela drugega kot igrače za (pretežno) odrasle ljudi.
V resnih zadevah ni bogatstva... Denar smo pripravljeni dati stran za zabavo in igrače. Pri resnih stvareh, denimo hrani in podobnem, bo vsak cent razlike v ceni odigral uspešnost pri prodaji. Pri igračah temu ni tako.
Lol, napisu je da apple dela igrace za odrasle.
smile-1.gif
in ti si takoj pomislil da dela kašne umetne kurce ne? saj športni avti so tudi igrače za... no ja mogoče bi res morel napisati igrače za velike otroke...
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Res? Koliko filmov, ki je prineslo vec kot 100mio dobicka je bilo zmontiranih z final cutom? Koliko biznisev se je obrnil na Applovih napravah? Koliko pilotov je imelo ipad kot dnevnik letenja? Itd itd. Dej potegn svoje mozgane vn iz riti pa se zacni mal izobrazevat. Fakin slovencek zagaman!