Nov TV za starše

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.173
8.953
113
slike na tvju... ja4k pa top slika, drugače je bolje če na telefonu, to maš prav, ampak tonebo ne vem 400e. Kolk je budget?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
40 mas glih ene 3 tvje na “izbiro” ;) sony non android se pravi eon no go, kak panasonic ki je itak kr nekaj tak da ti verjetno ostane kak samsung, tam pa se pripravi da z usbja ne bere nic :)
 
40 mas glih ene 3 tvje na “izbiro” ;) sony non android se pravi eon no go, kak panasonic ki je itak kr nekaj tak da ti verjetno ostane kak samsung, tam pa se pripravi da z usbja ne bere nic :)

mogoče se ti splača prevert zidoo je smart tv boxe. jaz sem si enega nabavu ker ima možnost ptiklopa hdmi in posledično se ga lahk rabi kot videorekorder. Posname oddaje v mp4 formatu. Poglej za kakp to škatlo, cene so tam do 200 €, no tudi več, če je preveliko povpraševaje. težava zna biti dostava...

jaz sem poskusu gledat internet TV preko njega (mam pri t-2) pa sem dol cuknu neke android aplikacije pa je zadeva šla skozi. Tako da bi potem lahk ziduja rabla kot eon box
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
a philips ko ma gor nek saphi smart system a to bo delal recimo eon gor? verjetno ne, ker ni android. mam pa doma telemach.

dobim tv za 299e (philips 55pus6503), pa studiram a se splaca menjat ali ne (mam en star tv 9let ki pa se kar dela).
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
tomi , ma ne rabi bit smart tv, zato si bom Mibox dal zraven, pa EON/kodi preko tega uporabljal, tako da tudi podpora več video formatom ni tako pomembna.
priporočaš kakšnega konkretnega samsunga?