Nov telefon ,kateri ?

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Stara je 11 let in ima trenutno Nokio 520. Če ne bi nagajali SMS-i bi bila še čisto ok. Punca je odvisna od športa in ne od telefona tako, da ne potrebuje nič posebnega ampak nekaj kar bo delovalo 3 leta :)
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Tipičen foter ki točno ve kaj hčerka potrebuje.:confused: Sem prepričan, da je več na telefonu kot v športu. Me prav zanima, če bo zdržala s tem do 14 leta:rolleyes:
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
I phone je dober telefon, vendar glede na ti kdo ga bo imel, je velika verjetnost kake poškodbe ali okvare. To pa spet prinaša velike stroške
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Ksz

Jaz sem zdaj nabavil ze drugi telefon od xiaomija
Moram rect, da sem pozitivno presenecen nad kvaliteto.

Prvi je bil 4x drugi pa sedaj 5plus
Oba preko gearbest, oba pod 200€
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kako naj rečem, da ne bom spet koga užalil. Kupil sem 5 plus 4/64 bolj za test, potem sem ga pa hotel podarit hčerki.
Deluje mi kako naj rečem, kar se izdelave tiče nekako plastik fantastik, kar se pa tiče vmesnika je pa tudi tako nekako otročji in nedodelan kot ena igračka.
Telefon čeprav naj bi bil nekako v srednjem xiomijevem razredu ni primerljiva z Samsungi oziroma Huawei v temu razredu ne po izdelavi ne v vmesniku, ne po kameri. Delovanje lahko rečem, da je na začetku zadovoljivo(4/64) kaj bi bilo po določenem času nikoli ne bom vedel. Cenovno kot je recimo Samsung precenjen(da ne govorim o iPhonu), če bi bili ti Xiomiji še ene 100€ cenejši bi pa imeli neko svojo vrednost.
Tako da enkrat in nikoli več. To je samo moje osebno mnenje.
Aja, hčerka ga noče, bo raje vzela Huaweia ali Samsunga.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.365
432
83
hmmm,
sem malo gledal kateri telfon z NFC, phone jack, usb-c in nazadnje prisel do Xiaomi Mi 2 Note.
Sicer je bil predstavljen ze konec 2016. 4GB/64GB globalno verzijo, oa bi bilo mogoce dobiti za ~250EUR.
OK? Alternativa?
 
Nazadnje urejeno: