Nov resničnostni šov na POP TV: Enota 14

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Citat:
Uporabnik Karizma pravi:
ksz ..

Noben še ni omenil, ampak, ko gre enota na intervencijo, pa naj bo poklicna ali prostovoljna, je glavni cilj (poleg saniranja situacije), da se vrnejo nazaj VSI člani, cela enota. Če bo pri tem šovu šlo na izpadanje, potem to ni to. Morajo bit usklajeni in si med sabo zaupat. Me zanima, kdo bi lahko šel npr. v ogenj z nekom, ki mu ne zaupa, ki ne ve, za katerim vogalom ga bo probal pretentat, da izpade boljši, al pa hinavsko za*ebe ... Jaz vem, da ne bi šla ...
Pri gasilstvu ni prostora za komolčkanje in tekmovalnost. Gasilska tekmovanja so poglavje zase, tisto je pač gasilsko-športna disciplina, namenjena so temu, da se gasilci tudi mal podružimo. Vaje oziroma intervencije so pa čist druga zgodba, tega ne moremo metat v isti koš ... Na tekmovanjih je situacija vnaprej znana, se točno ve, kaj mora kdo nardit, ni nepredvidljivih situacij, na intervenciji se pa lahko zgodi marsikaj ... pa tudi ne poznam enote, ki bi (kot na tekmovanju) na intervencijo prikorakala v dveh vrstah, z vsemi redovnimi vajami vred, pa še štafeto vmes ...

Lepo napisano
467716-post_slo.gif
 

DOMEK

Fizikalc
11. dec 2013
628
53
28
Ne piši preveč...bojo spremenili pravila tekmovanja...po ekipa v paru, pa denar na pol...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
je pa res, da brez medijske podpore ki so jo imeli nazadnje (in poveličevanja) bi bili prostovoljni gasilci bolj na tleh... tako da pop tv je res naredil ogromno za njih

pa tudi en šou nebi nič škodil... me zanima kdo bo proti "gostilni"
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
KSZ

Novinarko Pop TV odpustili zaradi tvita o gasilcih

Bojana Ksela Rose, novinarka Sveta na Kanalu A in informativne oddaje 24ur in tudi kreativna sodelavka, je zaradi žaljivih tvitov o gasilcih dobila odpoved, kar so potrdili tudi na Pop TV. Povedali so, da so z novinarko sodelovanje prekinili zaradi kršenja pravil produkcijskega procesa.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
jah, pač tokrat so se malo "distancirali" ker vedo da javno mnenje je full naklonjeno gasilcem.

ko pa njihovi novinarji uničijo kakšno življenje zaradi "šokantnih odkritij" se pa nič ne distancirajo...
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:

Aja pa najboljšega gasilca ni! Nikoli! Vedno jih je več! Oni pa izbirajo najboljšega med najboljšimi! Enega!

Kdo pa organizira Firefighter Challenge? Sem mislil, da tam gasilci sami iščete najboljšega med sabo?