nov pc: sestavlja kdo tu gor?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 3287

kupujem namizni pc. brez monitorja, tipkovnice,... skatla, cim manjsa (visina max 32 cm, sirina do max 32 cm in globina vseeno). ce kdo sestavlja (z racunom) in ima cas: prosim za ponudbo. uporaba? malo filmi (pogoj tekoce predvajanje min 4K), malo igre (ni nek hud pogoj, se uporabljajo drugi za to) cena do cca 1500 eur. lp
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Haha, malo filmi pa malo igre za 2k. To bo res kar raketa. Malo si Funtech poglej.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

saj vem. v bistvu sem si ze ogledal par “sestavin” in vedno malce spremenim. pa je aktualna cena sedaj cca 2.4k. funtech mi je dal kar ok ponudbo (2.35k) a mislim, da bi lahko bila malce boljsa.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
479
433
63
saj vem. v bistvu sem si ze ogledal par “sestavin” in vedno malce spremenim. pa je aktualna cena sedaj cca 2.4k. funtech mi je dal kar ok ponudbo (2.35k) a mislim, da bi lahko bila malce boljsa.
Če si pripravljen naročit iz tujine, te bo verjetno prišlo malo ceneje. Poglej isto konfiguracijo na nemški strani Mindfactory.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Še jaz nadaljujem tukja, da ne bo nove teme:

budget 1000-1200EUR - PC za igre (league of legends in podobne), monitor je 24col FHD+ (obstoječ), torej samo PC

kaj najboljše vzet, da čimveč dobimo za ta denar.

AMD Ryzen - kateri
Grafika Nvidia RTX - katera
napajalnik
ohišje ni važno kakšno je
RAM - vsaj 16GB - mogoče 32GB
SSD - 512GB

Oz. kaj priporočate?

Hvala.

lahko tudi PM ali na mail plexix@gmail.com