Nov pametni telefon

Spricar

Zelenc'
30. jul 2010
6
0
1
Zdravo!

Če bi imeli na izbiro N900, Milestone in pa X10, kaj bi najraje vzeli? Potrebujete pa pametni touch telefon, po možnosti z multitouch teh.,, dobro kamero, dober UI, lep izgled in obliko ter možnost prilagoditve UI. Problem je, da vsak od teh telefon izpolnjuje določene zahteve, nobeden pa ne vseh. Poleg tega ima, npr. X10 odlično kamero pa salb flash, mileston ima pa dober flash pa slabšo kamero...
 

Spricar

Zelenc'
30. jul 2010
6
0
1
Bucko, vzel bi galaxy-ja, pa ga simobil nima... Drugače mi je pa super telefon, ekran je carski, pa procesor je prava mala zverina;). Moti me edino to, da sploh nima flasha in pa to, da nima qwerty tipk....
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.718
39
48
Fleš - lučka
wink-1.gif
ne program
 

Spricar

Zelenc'
30. jul 2010
6
0
1
Ja, sam ga simobil nima:(. Več kot 250 eur pa ne dam za telefon, že to je, če pogledaš realno, velik, enim je to pol plače.

Kako je pa kaj z modifikacijo UI pri Motoroli, a ima kdo kake izkušnje? Osnovni UI se mi namreč zdi precej grd in neuporaben...
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Led-lučke so neuporabne, ksenon je pa zelo redek. Tudi jaz sem mislil da ne morem brez fizične tipkovnice, ampak sem se bp navadil na virtualno. Se da enako dvoprstno tipkat. Poskusi pa boš videl...
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.125
452
83
Lahko pa kupiš rabljenega galaxy-ja S (itak niso fejst stari, js sem 8 dni starega ga dobil za 300€ in sem z njim zadovoljen), pri simobilu pa podaljšaš pogodbo, in vzameš en telefon za 1 evro, in ga prodaš za 50-80€, pa te pride telefon pod 300€.
No to je samo moje mnenje...
 

Spricar

Zelenc'
30. jul 2010
6
0
1
OK, očitno je galaxy res tok boljši od vsega, da o originalnih treh sploh slišat nočete, ha ha? Ma osebno imam slabe izkušnje s samsung touchscreen (čeprav je tale čisto druga pesem), pa malo me moti da je ena taka kopija Iphona... Se pa strinjam, da ima trenutno verjetno daleč najbolši screen na trgu in, da je proces prava bomba.

A o milestonu, njegovem UI in uporabi nasploh pa nihče nič ne ve?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.125
452
83
No bom pa tak rekel, tudi sam sem med temi izbiral (brez milestone, z desirejem). Pa mi je n900 takoj odpadla (čeprav je res zmogljiva, a baterija drži baje zel omalo časa), ker je res precej debel telefon, x10 mi je bila zelo zanimiva, a pogovori o tem, da še nima androida 2.1, in da bo komaj do konca leta prišel so me odvrnili. Ker sem navajen na onscreen tipkovnico, tudi nisem pogledoval po teh telefonih, saj so zaradi tega precej debelejši.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik mm46 pravi:
Za slikanje ponoči že mogoče, kot svetilka pa je zelo uporabna

Če rabiš svetilko, daš samo Super AmoLED Brightness na full. Da vidiš kak to šajna...

LP
Gargy
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:

Ma osebno imam slabe izkušnje s samsung touchscreen (čeprav je tale čisto druga pesem)

Če bi si malo prebral teste novega Samsungovega multitouch zaslona, bi videl, da povsem parira iPhonovemu (nekej sem celo zasledil, da bi naj prav Samsung izdeloval zaslone za Apple).


Citat:

pa malo me moti da je ena taka kopija Iphona...

Samusng je tukaj naredil dobro potezo. Po prejšnjih recimo temu polomijah z njegovim TouchWiz sistemom, je sedaj od vsake platforme "ukradel" tisto, kar je dobro. Tako so izbrali iPhone izgled menijev, nekaj Sensa in seveda nekaj iz svojega TouchaWiza.
Ve skupaj dobro sodeluje med seboj in daje super uporabniško izkušnjo. Vsi podatki v telefonu so med seboj povezani.

LP
Gargy