Nov nov zdej pa res nov obraz

sajkek

Guru
16. mar 2008
23.782
2.033
113
neideološko je samo beseda... za vsako stvar, ki se jo greš moraš imet idejo, če je nimaš si samo robot.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
23.782
2.033
113
tudi za ideologijo moraš imeti prvo idejo...in ko se enkrat opredeliš in furaš svojo idejo...nastane ideologija. al se zdaj motim

• Všeč mi je

jest5

Guru
18. avg 2007
19.666
1.698
113
A praviš, da jih je Karl izdal? Al ker prdec misliš spustiti iz tega praznega prostora v glavi?

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.258
1.991
113
Mokre sanje levičarjev so:

Predsednik države: Aleksander Čeferin
Predsednik vlade: Jože Pavlič Damjan
Predsednik državnega zbora: Matjaž Nemec
Zunanja ministrica: Tanja Fajon
Ministrica za kulturo: Violeta Tomič
itd...

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.258
1.991
113
Moje tudi slučajno ne. JJ še najbolj ustreza levici, ker ga lahko demonizira. Največji strah levice pa je kakšen nov, močan in neobremenjen voditelj na desnici (dokler je na položaju JJ sicer to ne bo uspelo).

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N and Gavran

kalbo

Guru
7. okt 2013
9.484
3.025
113
Kdor ne hodi v Dražgoše.
:valjamse: :valjamse: Jest sem bil glih prejšnji teden, a to šteje?

A si res tole napisu. Politično usmeritev definiraš na že davno preteklih stvareh. Dokler bodo obstajali takšni kot si ti, ne bo nikoli bolje. Ali z drugimi besedami, Janez bo imel vedno podporo in se nikoli ne bo zgodilo to, kar čakaš.

Edit...Seveda bodo imele pa z Janezom podporo tudi Fujonke in vse in vsi, ki jo bodo nasledili, ker ne bo treba nič drugega kot rečt...sem proti Janezu.

Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: bizi and jest5

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.258
1.991
113
:valjamse: :valjamse: Jest sem bil glih prejšnji teden, a to šteje?

A si res tole napisu. Politično usmeritev definiraš na že davno preteklih stvareh. Dokler bodo obstajali takšni kot si ti, ne bo nikoli bolje. Ali z drugimi besedami, Janez bo imel vedno podporo in se nikoli ne bo zgodilo to, kar čakaš.

Edit...Seveda bodo imele pa z Janezom podporo tudi Fujonke in vse in vsi, ki jo bodo nasledili, ker ne bo treba nič drugega kot rečt...sem proti Janezu.
Glej, meni je zelo dobro jasna pozicija vsake (parlamentarne) stranke na slovenskem političnem prizorišču in tudi politični prostor kot celota. A ker se mi ni dalo pisat, sem povzel v tisto, kar je res pomembno: in to je, da se vsako leto v Dražgošah "preštejejo" in kdor je izven tega, ga je treba "zjebat".

kalbo

Guru
7. okt 2013
9.484
3.025
113
Glej, meni je zelo dobro jasna pozicija vsake (parlamentarne) stranke na slovenskem političnem prizorišču in tudi politični prostor kot celota. A ker se mi ni dalo pisat, sem povzel v tisto, kar je res pomembno: in to je, da se vsako leto v Dražgošah "preštejejo" in kdor je izven tega, ga je treba "zjebat".
Sej veš, da se zdele držim za glavo?

• Haha

cappy

Guru
8. apr 2010
5.075
2.140
113
ti se ogromno držiš za glavo napišeš pa bore malo pametnega.
bistvo je kar dobro ujel glede na raven debate na forumu, zaenkrat nisi ponudil popolnoma nič kontra da bi lahko rekli da se moti.

• Všeč mi je