Nov mobilni telefon

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ta ni naslednik! Če že je naslednik A53 in njegov naslednik A54. Samo to ne kupovat. Če že se stegni do serije S. Z malo sreče dobiš S23 za ta denar, če ne pa S22, tudi +, ki ga ziher dobiš za 500-600€. Pa če tudi je to S21 ultra samo ne kupuj teh serij A.
Abejžganokakat, resan? Že več kot 20 let uporabljam to kar mi dajo, budget telefone. A52 služi namenu, prav tako 53 in zdaj 54, nihče od mojih širših sodelavcev nima pripomb nad A serijo Samsungov. Za vsa ostala preseravanja je tu potem S serija, tegy pa mesija ni vprašal in ne rabi.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ta je pa za v žep kombinezona.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.463
113
Matr, vidim da so telefoni ratal dragi. Vsako leto dražji. Do sedaj sem dal Max 400€ pa so zdržali dolgo, danes pa za tak denar ni kaj prida. Bom še mal pogledal če pa imate kaj za svetovati pa kar dajte. Hvala vsem.
Kaj pa je narobe s kitajcem?
Sam sem pred 2,5 leti kupil Xiaomi POCO X3 na Banggood in do sedaj dela BP.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gr3Ga23 in aljoman

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Samo dobrodelen nasvet. Vi pa kupujte kar hočete. Vaš denar, ČE ti ga ne šenkajo:valjamse:, vaši problemi. Če si ga kupiš sam potem pa je malo drugače. Samo ne potem jokat, ne dela to, ne dela ono. ;)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Samo dobrodelen nasvet. Vi pa kupujte kar hočete. Vaš denar, ČE ti ga ne šenkajo:valjamse:, vaši problemi. Če si ga kupiš sam potem pa je malo drugače. Samo ne potem jokat, ne dela to, ne dela ono. ;)
Kupim vedno potem ko mi ga šenkajo še dva enaka, enga za ženo drugega za enega izmed mulcev, ki si jih potem menjajo, pa zanimiv da vse dela.... Kaj pa ti počneš s telefoni, da crkujejo pa sam veš.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Dej ne bluzi spet, če nimaš pojma. Kdo pa pravi, da men kakšen telefon crkuje :bonk:Jaz takega klumpa ne kupujem. To so izkušnje sodelavcev in ostalih znancev. Ti pa zaradi mene, če jih kupiš še 100 komadov men prav dol pade. Samo ne vsiljuj tega sranja vsem drugim, ker je o tem napisanega dovolj po malo bolj resnih "forumih" kot pa tu, tako da to niso moje izmišljotine.
Tako da, ko boš ti enkrat dal denar meni ali komurkoli drugemu, katerim tukaj vsiljuješ določeno zadevo, potem se pa lahko oglašaš, če ne pa vseeno, če si tiho in ne mečeš ven takih bedarij ;)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
A, potem nimaš izkušenj, in veš s forumov? Zakladnica znanja, moram rečt. Kle okol mene imam vsaj 20 uporabnikov Samsungove A serije, ta hip so v obtoku A52, A53, in nekaj A54, ker je pri nas v splošni uporabi, pa zanimivo, ni težav, vsaj ne posebnih.
Plus vsega pa ne vsiljujem, ampak priporočam na podlagi lastnih izkušenj. Lohk pa ti mesiji primakneš za S serijo ;)
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
To so izkušnje sodelavcev in ostalih znancev.
Ti nisi ravno najbolj brihten in pismen, kaj ne :bonk:Se pravi imaš okoli sebe kup šalabajzerjev:valjamse:
Ti si že večkrat dokazal svoje izkušnje in znanje tako da kar se tega tiče sploh nimava kaj razpravljat. Ja, spremljam tudi druge forume in temu primerne strokovne spletne strani tako da poznam zadeve. Nisem pa tukaj podal svoje mnenje, da bi se kregal z nekim takim šalabajzerom kot si ti ampak samo zato, ker ne prenesem nekega vsiljevanja, kar zame je, tak način kot si ga ti podal.
Kot pa rečeno briga me kaj kdo kupuje jaz zase vem in zaenkrat nimam problemov, jaz samo povem, da ne bo potem razočaranje.

...ni težav, vsaj ne posebnih.
:valjamse:

Lohk pa ti mesiji primakneš za S serijo ;)
Ni treba kaj primaknit. Za tisto, kar je omenil dobiš že S serijo. Če ne najnovejšo serijo pa kakšno prej, katere so ponavadi še boljše od najnovejših, ker iz izkušenj vem :fredi: da Samsung potrebuje vsaj kakšne pol leta ali ene 10 posodobitev, da začne delat tako kot je treba.
Kot pa že rečeno, če pa že hoče najnovejši model pa bolje, da se sedaj stegne še za kakih 100€, kot pa, da bo po parih mesecih videl kakšen klump je kupil in potem še enkrat eno in isto in koliko bo potem dal za vse skupaj.
 

fat fuck

Pripravnik
1. dec 2019
77
10
8
shitopia
V nasi firmi celotni upravi, 50+ ljudi, talajo A5 serijo ze par let in nima nihce pripomb.. Za povprecnega uporabnika je vec kot dober telefon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ti nisi ravno najbolj brihten in pismen, kaj ne :bonk:Se pravi imaš okoli sebe kup šalabajzerjev:valjamse:
Ti si že večkrat dokazal svoje izkušnje in znanje tako da kar se tega tiče sploh nimava kaj razpravljat.
No sam od leta 2000 delam na področju mobilne telefonije, tko ene 23 let, okol mene pač sami šalabajzerji na tem področju, ti pač forume bereš. Tko da ja, sem šalabajzer, ti pač stručko.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Moj najstarejsi mulc ima A52s. Pa ce kaj zna obremenit gadgete, so to najstniki s svojimi igrcami, filmcki in konferencnimi klici vse naenkrat multiplicirano. Mu je bil pa bivsi poco x3 pro vseeno bolj všeč. Razen pac, da je zdaj na ravni soforumasa, pa so znamke in kaj gor pise vazno. Edinole tezave z wifi ima tam, ko kitajci nimajo. Enako velja za s20. Ta lovi najslabse.
 
  • Wow
Reactions: Hanzi

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
ksz

Jaz pa iščem nekaj low-budget (recimo 250€ max), pa da ima kolikor se da lepe fotke + dober Bluetooth, GPS, wifi. (Trenutnega "brand name" moram reštartat, če hočem BT slušalke priklopit, ker 3 minute kasneje BT ne bo več delal. GPS pa tako skače, da je mulc ful rad PokemonGo igral, ker ga je na random premetavalo po 1-2km po zemljevidu in je vse pokemone v okolici ujel.) Igric ne bo, razen kajjazvem, kakšnega sudokuja.

Kitajci so tudi ok, lahko tud kakšni Realmi-ji in kar je zdaj aktualnega. Edino s Huawei se mi ne da zafrkavat, ker sem že globoko v Googlovem ekosistemu.

Kaj bi priporočili?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Moj najstarejsi mulc ima A52s. Pa ce kaj zna obremenit gadgete, so to najstniki s svojimi igrcami, filmcki in konferencnimi klici vse naenkrat multiplicirano. Mu je bil pa bivsi poco x3 pro vseeno bolj všeč. Razen pac, da je zdaj na ravni soforumasa, pa so znamke in kaj gor pise vazno. Edinole tezave z wifi ima tam, ko kitajci nimajo. Enako velja za s20. Ta lovi najslabse.
Hvala za mnenje, iscem zamenjavo za x3 kateri kot kaze je fasal prevec udarcev.
Pa bi ze na amazonu vzel ""renew" s21 ultra , zdaj pa tole berem o samsungu na telefonu za jurja.