Nov Miljonar na Planet TV

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Zdravo!

Če sem iskren, redko gledam televizijo. Če si že pogledam kakšen film, je le ta ponavadi iz Partisa na USB ključku. Še danes ne vem, zakaj imamo v Siol paketu 200+ programov :)

No.. Sem pa leta in leta nazaj izredno rad gledal oddajo Lepo je biti miljonar, ki jo je takrat vodil Jonas. Tudi Boštjan, ki jo je vodil kasneje, ni bil slab.

Ampak novi Miljonar s Slavkom Bobovnikom mi enostavno ni všeč. Pro Odmevih (ali Tednik?) mi je bil super, pri Miljonarju pa mi sploh ne paše. Redno se moti pri branju, tudi odgovor včasih narobe sliši/razume, vmes ima take smotane fore, ki sploh niso smešne.

Je še kdo podobnega mnenja ali se moram enostavno le navadit nanj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej in Jeri

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.953
323
83
Sem že mislol odpreti temo, pa sem pozabil...
Ma meni slavko deluje tudi tukaj, pač mi je všeč, če ima pa slab scenarij, pa tudi ne more pomagat :D

Mi je pa hecen budget...100.000€če odgovoriš na vseh 15 vprašanj...pa to ni miljonar :D
Pa sam preskok težavnosti: prvih pet vprašanj otročje lahkih, nato pa zelo težka.

Res da sem bil mlajši, ko sem gledal prejšnje miljonarje, vendar so mi bili precej bolj všeč
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Cela razporeditev nagrad se mi zdi malo smešna...po 10 vprašanjih 1200€. Recimo leta 2007 bi za 10 pravilnih odgovorov dobili 5.000€.

 

lecko

Pripravnik
11. okt 2016
77
6
8
V Nemčiji milijonar stalno poteka že več kot 10 let, isti voditelj Guenther Jauch in zelo pogosto zabavne debate in pravo ravnotežje med sproščenostjo in resnimi vprašanji,nagrade pa seveda višje. Tam jih kar nekaj odgovori na 10, 11 vprašanj in dobijo tudi 64 000. Kodr pride do konca je pa miljonček. Ravno prejšnji teden sem gledal, je eden probal med kvizom punco za roko prosit :) , pa ni prevč verjela mu:)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zakaj bi se karkoli moral?

Ja, če ni nihče enakega mnenja se MORAŠ navaditi nanj!

Ker MORAŠ? ... (v resnici očitno samo zato, ker imaš preveč denarja pa ne znaš racionalizirat proračuna)
A si ti samo z levo ustal, ali pa je še kakšna zavrnitev vmes?

Vprašam ker morem. :p
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
Milijonar: Ups, Bobovniku se je zgodila napaka

Odločil se je za glas ljudstva, saj je bil prepričan, da vedo, kateri volk je nastal izpod peresa Hermanna Hesseja. Možni odgovori so se glasili: Stepni volk, Volk Samotar, Volk z Wall Streeta in Volk in sedem kozličkov. Bobovniku pa se je pri branju vprašanja malce zareklo: "Spoštovano občinstvo, pripravite glasovalne naprave, Blaž Pergamož vas sprašuje: 'Kateri stepni volk je nastal … Kateri volk je nastal izpod peresa Hermanna Hesseja?'“
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Že Jonas je takrat izjavil, da ime oddaje ni po nagradnem skladu, ampak po tem kako je plačan voditelj. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Žal mi je g. Bobovnika, ker je drugače super voditelj, a za vlogo "milionarja" pač ni primeren. Tole ogovarjanje z #gospod na skoraj vsakem "koraku" mi gre že počasi na ... Nadalje, enkrat mu pade tablica/listek na tla, spet drugič kar rine s stola ??, potem skuša biti smešen, pa to ni, duhovit ob nepravem času itd ... Torej, ponovno, všeč mi je vodenje g. Bobovnika, ampak za bolj resne teme ... na stolu nasproti bi pač morali sedet politiki, potem bi mu šlo bolje ...
Pa še en hint za snovalce oddaje: naredite milionarja v kontra smeri. Prvo vprašanje bi bilo vredno 10mio€, drugo 8 mio€, tretje 5 mio €, peto 1 mio € itd. na stolu pa bi sedeli razni "jankoviči", "janše" ipd. in ob napačnem odgovoru bi morali vrnit toliko, kot znaša "nagrada". Ampak bi moralo bit že tretje vprašanje dovolj težko :evil::evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej