nov brutalni napad na svobodo tiska

Fonzl

Guru
5. sep 2007
4.433
1.501
113
Jaz pa, kot rečeno, sem pomislil, da je intervjuvana pri frizerju, ko se ji pod havbo frizura suši.

čist možno, za tako frizuro rabiš določene pripomočke, vsaj včasih je blo tko:

petra1.jpg

je pa priporočljivo, da ta pripomoček prej vsaj sprazniš... :eek:

• Všeč mi je
Reactions: snjaper in 8888

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.576
2.461
113
BTW, kateri spol je to:

• Haha
Reactions: sixpower

sajkek

Guru
16. mar 2008
24.756
2.634
113
lesbijka ki v odnosu igra moškega. Druge ni. Sicer pa že po tatuju vidiš da nekaj ni okej.

sajkek

Guru
16. mar 2008
24.756
2.634
113
Aja, kaj je marcel preštel vse mrtve in zaprte novinarje pri nas? al je bila kakšna komično napeta scena v oddaji.. Nisem gledal, drugače rad pogledam da se mal nasmejim paranoji in vzporedni resničnosti.
Zadnjič bil stari čeferin, očitno ga pripeljali in iz nekega senatorija ...ker ni bilo druge...

• Všeč mi je
Reactions: Denis

optiplex

Guru
13. dec 2015
2.574
1.034
113
oče punka v Sloveniji
Ne žali punka....
To ni . od punka. Politična rit, plačana iz strani naročnika.
Punksi pa nikoli niso bili politična manipulativna sekta, ki se kaže po TV in moralizira.

Tip zgleda kot koleričen upokojenec, ki gundža čez vse kar leze in se pri tem napenja, kot bi ga srat tiščalo a se usrat ne more.

ps
punksi so bili komunajzerjem trn v peti, danes se pa komunjzerji poistovetijo z punkom...

adijo pamet.

navadne pičke bi reku Šulc iz Kranja, pičke tipa Kordiš...

jello

Guru
22. sep 2008
7.445
1.973
113
Rad spomine tut obuja, na čase ko ga še ni blo....Malo si vse skupaj pobrskal in zmešal v štrudl, ampak nič hudega, važno da so ti poznavalci punka pritrdili.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.576
2.461
113
Ne žali punka....
To ni . od punka. Politična rit, plačana iz strani naročnika.
Punksi pa nikoli niso bili politična manipulativna sekta, ki se kaže po TV in moralizira.

Tip zgleda kot koleričen upokojenec, ki gundža čez vse kar leze in se pri tem napenja, kot bi ga srat tiščalo a se usrat ne more.

ps
punksi so bili komunajzerjem trn v peti, danes se pa komunjzerji poistovetijo z punkom...

adijo pamet.

navadne pičke bi reku Šulc iz Kranja, pičke tipa Kordiš...
Vidmar je bil organizator koncertov, pa imel je nekaj provokacij, zaradi kateri je dobil tudi nekaj dni zapora, bil pa je ideološko vseeno vedno na "pravi strani". Take je SDV pustila delat, so pa verjetno vsake toliko morali na kakšen "pogovor", da ne bi naredili kakšne prevelike neumnosti (podoben je bil Tof, pa še kdo).

Gre za še enega levičarja, ki je bil sicer za spremembe v prejšnjem režimu, ni mi pa bila intimna opcija, da se juga razpusti in uvede kapitalizem.

• Všeč mi je
Reactions: Gavran in Kamele0N

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.245
506
113
Obala

tomi

Guru
1. sep 2007
13.119
3.096
113
37
MB
Saj ljudi moti tudi pri nas, samo omenjeni mediji tega ne vejo ker zaradi svoje agende in pristranskosti ne pogledajo iz svojega mehurcka.

na volitvah bo pa spet jok.