Nov avto - st. km ob prevzemu?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Andy, kolk to sploh košta in če daš sliko-tudi jaz sem ti "zdravo " zavisten ;):p

34kEUR s popustom + prvi servis brezplačen, drugi servis 50% off. Je pa Revolution Top oprema, torej maksimalna oprema z Recaro sedeži, Limited Slip differenceialom, front strut supportom, Billstein amortizerji.

Edino, česar nima, česar ni za EU trg, je sport package - Brembo zavore in BBS fletne. Ampak nič hudega, bo ok. Fotke je pa že Matey prilimal :)

Je pa že na poti iz Antwerpna proti Sloveniji. Sem ravno včeraj dobil mail.

Bo pa to moj drugi avto - za fun in za vikend vožnje do Paga po jadranski magistrali. Če boš kaj v bližini Domžal, uleti :) Mi lahko pošlješ ZS in se zmeniva.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ma dej nehi. Nadzirat na šleper kako mu ga razklada, bolano. Se se bo zjoku, no pr nakladanju bi se še prej, sploh če bo njegovi ljubici mesto v zgornjem štuku, pa da bo mal dežja. Tak pacient bo pol tud parkiru v diagonalo čez dva parkplaca, taboril pod nadvozi in podobne blesarije. Še prej bo pa prodajalcu pojedu živce, da o dramah na servisih ne govorim.

Avto je pa hud ja. Fovšije pa ni.

V redu, vsak po svoje- zase vem, da če bi si privoščil tako makino, bi me tudi "rahlo" skrbelo, kaj se dogaja z vozilom, da o veselju v pričakovanju ne govorim. Konec koncev, to ni nek delovni avto ranga klijota, ki je zanjga skoraj "vseeno", (karikiram) kaj se mu dogaja na poti do kupca, ampak simbol, kaj avto lahko dejansko je- torej v užitek in veselje.

Ker pa imam Andy-a za natančnega človeka ( in pridnega, ker roko na srce, vsak si pa res ne (more) omisliti tako mašino za luxus), ga popolnoma razumem..ampak, smo na Alterju..pač žalostna ugotovitev na koncu.

Andy, hvala za povabilo-ob idealni priliki bi si lepotico z veseljem ogledal- srečno vožnjo.;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
V redu, vsak po svoje- zase vem, da če bi si privoščil tako makino, bi me tudi "rahlo" skrbelo, kaj se dogaja z vozilom, da o veselju v pričakovanju ne govorim. Konec koncev, to ni nek delovni avto ranga klijota, ki je zanjga skoraj "vseeno", (karikiram) kaj se mu dogaja na poti do kupca, ampak simbol, kaj avto lahko dejansko je- torej v užitek in veselje.

Ker pa imam Andy-a za natančnega človeka ( in pridnega, ker roko na srce, vsak si pa res ne (more) omisliti tako mašino za luxus), ga popolnoma razumem..ampak, smo na Alterju..pač žalostna ugotovitev na koncu.

Andy, hvala za povabilo-ob idealni priliki bi si lepotico z veseljem ogledal- srečno vožnjo.;)

Ranga Cliota pa res ni. Je pa brez težav ranga enga klasičnega družinskega karavana, cenovno mislim, pa še nisem videl, da bi kak norec šel nadzirat razkladanje. Je žal to proces, ki je za take picajzlje precej stresen, pa če se kamiondžija še tako potrudi lepo z avtom delat.

Seveda se pa strinjam, da bi se moralo ob transportu poškodovane avtomobile kot takšne tudi prodati, se pravi z odprtimi kartami in ustreznim popustom, itak vse zavarovalnice pokrijejo. Seveda pa sem ne spada xx km, ki nastanejo med transportom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in sad

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Pa dobro, če mu uvoznik oz. prodajalec omogoča biti pri razkladanju, pa naj to naredi. Lahko zapeljejo v kakšno marketingško akcijo, se bodo slikali, izmenjali dobre besede ipd. Andy1 bo lepo govoril vsem prijateljem in na forum, prodajalec bo pa dobil odlično reklamo za relativno redek avto in znamko, ki pri nas nima največjega tržnega deleža. To pa samo zato, ker mu bo omogočil biti zraven, ko pride kamijon. Zdaj, a je to smiselno iz vašega stališča oz. mikro okolja, je pa že druga debata.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Samo res na to pa nisem pomislil. Ker bo ded zraven pri razkladanju bom jaz naročo mx5. Zanimiva teorija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.920
113
V redu, vsak po svoje- zase vem, da če bi si privoščil tako makino, bi me tudi "rahlo" skrbelo, kaj se dogaja z vozilom, da o veselju v pričakovanju ne govorim. Konec koncev, to ni nek delovni avto ranga klijota, ki je zanjga skoraj "vseeno", (karikiram) kaj se mu dogaja na poti do kupca, ampak simbol, kaj avto lahko dejansko je- torej v užitek in veselje.

Ker pa imam Andy-a za natančnega človeka ( in pridnega, ker roko na srce, vsak si pa res ne (more) omisliti tako mašino za luxus), ga popolnoma razumem..ampak, smo na Alterju..pač žalostna ugotovitev na koncu.

Andy, hvala za povabilo-ob idealni priliki bi si lepotico z veseljem ogledal- srečno vožnjo.;)

Pa kakšna je to makina? Stane tolk kot gol VW transporter.
Sej ni Ferrari jebovasbog
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Pa dobro, če mu uvoznik oz. prodajalec omogoča biti pri razkladanju, pa naj to naredi. Lahko zapeljejo v kakšno marketingško akcijo, se bodo slikali, izmenjali dobre besede ipd. Andy1 bo lepo govoril vsem prijateljem in na forum, prodajalec bo pa dobil odlično reklamo za relativno redek avto in znamko, ki pri nas nima največjega tržnega deleža. To pa samo zato, ker mu bo omogočil biti zraven, ko pride kamijon. Zdaj, a je to smiselno iz vašega stališča oz. mikro okolja, je pa že druga debata.

In prevoznik bo čakal ... - dajte no bodite resni. Če ima prodajalec kaj soli v glavi bo naredil vse, da ne bo nikogar zraven.

Aja pa še nekaj - avto še ni na poti IZ Antwerpna, ima pa oznako HP (high priority).
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.920
113
Nekateri tukaj boste morali malo stopiti iz svojih kmeckih skornjev...malo bolj pozorno preberite moj post.

Nisem odgovarjal tebi ampak splošno na debato. Ne bit užaljen.

Pa niso problem kmečki škornji, ampak nekateri v tej temi.... Ki sploh ne vem kaj bi rekel, mogoče da potrebujejo pomoč
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Nisem uzaljen, zakaj pa..pravim samo, da ne gre primerjati enega kombija in sportnega vozila, ceprav so cene obeh podobne
Nekatera vozila imajo pac duso, ne glede koliko stane. kaj pa vem..raje pogledam eno tako cedno mazdo, kot pa "dolgocasnega"ferarija...
 
5. apr 2015
1.332
690
113
Me zanima, kak potem babo izbirate, ti ki gledate, koliko km ima nov avto v salonu?

Zgolj malo poprcam, načeloma mi je vseeno, vsakem svoje.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Škoda samo da mu ni nihče povedal, da lahko z enim kamionom pridejo tudi avti različnih znamk, tako da se lahko njegov z lahkoto že enih 2-3x razloži pred finalno destinacijo. Prav vidim ga kako leta od avtohiše do avtohiše (če mu prej ne zmanjka baterije).

Čeprav je model po moje še zmožen zahtevati, da se njegovo zlato pripelje individualno. Po možnosti v zaprti prikolici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Corvette

Majstr
6. nov 2008
397
263
63
sem 100 % da se je zaradi Andy-a prodala vsaj kakšna ampera pri nas. Če ne nova pa rabljena. Brez njega za ampero še vedl nebi./QUOTE]
Sem 100 %, da se je zaradi @AndY1-ja prodal kak komplet gum manj pri Liderpnevmatik. Zase že vem, da sem jih na koncu raje vzel pri Autocommerce, ker so začuda postali konkurenčni s cenami in za moje dimenzije ni bilo bistvene razlike. Pa osebno sem jih šel iskat in preverit DOT na licu mesta :)

Bodi dovolj offtopica, tudi sam bom z veseljem prebral kaj več o MX-5, lastiti si je tako ne morem, sem previsok :evil:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Nisem uzaljen, zakaj pa..pravim samo, da ne gre primerjati enega kombija in sportnega vozila, ceprav so cene obeh podobne
Nekatera vozila imajo pac duso, ne glede koliko stane. kaj pa vem..raje pogledam eno tako cedno mazdo, kot pa "dolgocasnega"ferarija...

to ima pa samo bmw:fredi:, vse ostalo so prevozna sredstva, bmw je pa Avto
 

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
191
58
28
Škoda samo da mu ni nihče povedal, da lahko z enim kamionom pridejo tudi avti različnih znamk, tako da se lahko njegov z lahkoto že enih 2-3x razloži pred finalno destinacijo. Prav vidim ga kako leta od avtohiše do avtohiše (če mu prej ne zmanjka baterije).

Čeprav je model po moje še zmožen zahtevati, da se njegovo zlato pripelje individualno. Po možnosti v zaprti prikolici.


Sej razlicne znamke ne vplivajo, da biga moral razkladat pa nazaj nakladat, si voznik tovornjaka to ob nakladu ze vse vkalkulira. Prvi trgovec na poti, zadnji avto na tovornjaku, zadnji trgovec-destinacija, bo pa ali nad ali za kabino.