Notredame v Parizu gori, terorizem?

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
D4jXw9nXkAYMtBu.jpg
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Podtaknjena.
Enako, kot nam prikrivajo vseobco resnico, da je zemlja ravna.
Pa seveda, v resnici ni nič res, ker mi smo samo del programa v računalniku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Podtaknjena.
Enako, kot nam prikrivajo vseobco resnico, da je zemlja ravna.
Pa seveda, v resnici ni nič res, ker mi smo samo del programa v računalniku.
Kje si sedaj dobil flateartherje ??


Za 9/11 so lagali kot pes teče.
Če verjameš, da so se tri stolpnice zrušile kot pri kontrolirani rušitvi z eksplozivom (poleg obeh tavelikih wtc še wtc 7, ki ga ni zadelo ničesar) v 90% hitrosti prostega pada zaradi požara po dveh urah, potem bo treba nazaj v šolo, prvi razred.Da ne omenjam letalskih sposobnosti domnevnih ugrabiteljev, ki še enomotorne šolske cessne niso bili sposobni upravljati.
Ali letala, ki naj bi zadelo Pentagon, in to ravno finančni oddelek, kjer so delali finančni audit (za ne vem koliko milijard ni bilo jasno, kam so izginile).
Dan. prej

9/11/2011 so potekale vojaške vaje, kjer so trenirali točno tisti scenarij, ki se je dejansko zgodil.

Alu piskna odreže 14" jeklen profil...V deželi Nije.
Glej od 1"




2019 v Fr je enako.Poleg tega se vzdrževalna dela v katedrali še sploh niso začela.


Tu je nekdo poskušal zanetiti ogenj na starem suhem hrastovem tramom s kocko in aparatom za varjenje
Ni šlo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jap, to pa je, ena znanstveno podprta raziskava :D .
Kje je pa petsto let star prah, pa pajčevine, pa ptičja gnezda z drekom vred, ... poleg tega - kje pa piše, da se požar ob varjenju hipoma vname? Vname se lahko po enem dnevu, takrat ko vsi že mirno spijo in so v bistvu že pozabili, kaj so sploh delali.

Alter strokovnjaki, he he. Čudno da vas kaka resna firma ne nabere za svetovalce :valjamse: .
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Od švasanja pa ostane samo še švasanje v glavah posameznikov.

Varnostni ukrepi pri obnovi so pomenili, da ni bilo elektrike na strehi Notre Dame, niti enega priključka, in da ni bila dovoljena nobena uporaba orodja ki se iskri oziroma povzroči ogenj, sploh nobenega vira toplote(!), niti na strehi, niti na podstrešju.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...Za 9/11 so lagali kot pes teče....Če verjameš, da ...
... in ne samo za to, tudi prej in potem je bilo kar nekaj False Flag-ov oz. insajd-job-ov ... IMHO, vsi glavni kao teror.napadi potem v EU so bili tudi :nigladek: ...

Pred leti sem si expresno DL z neta pobiral (prej kot so veselo brisali-cenzura!) tudi kakšne zadeve in jih marsikatere podrobno ogledoval (tudi frame po frame) in marsikaj imam tudi shranjeno :zardelalter: ter ugotavljal "režiserske" napake oz. nekonsistentnosti glede "uradnih štorij"... in če sem na kakšnem forumu omenil moje pomisleke, so me pa seveda nekateri kmalu proglasili za pristaša "teorij zarote" podobno kot tukaj :evil: . Tudi tebe utegnejo :fredi: ... Sem imel pać viška časa in sem se spravil "raziskovat" marsikaj ... nekatere stvari so vsaj milo rečeno sumljive, čene kaj drugega ... nekateri bolj redki pač več ali manj dobro vidijo "širšo sliko" ...

... in potem na TV3 v Faktorju-278 YT-27min pred petimi dnevi https://www.youtube.com/results?search_query=Faktor+278 g.Turk lapa o nekih 130 mrtvih v nekem pariškem gledališču :fredi: ... jest pa si mislim svoje :nigladek: ker imam med ostalim še necenzurirano sliko od tam v arhivu ... :gorjaca: ...

In pa piramide, piramide :evil: http://www.masonicinfo.com/illuminati.htm
... in ravno snoči sem si na TV ogledal eno holivud produkcijo (so v "postelji" z zgornjimi) s spet "ubačeno" simboliko-piramida ... in kako iz potencialno dobre zgodbe naredit bedast zaključek spet, vmes pa še nekaj skritih namigov https://www.imdb.com/title/tt0443649/?ref_=tt_urv ... & SGI rulz :zmaga:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... in zdaj spet lapajo o onih čebelah, ki so jih pred požarom prenesli nižje ... :nigladek:
... in našli so 7 cigaret-ogorkov ... :nigladek:
... in neki delavci so kao priznali, da so kadili ... :nigladek:
... ampak kao ni zagorelo zaradi njih ...:nigladek:

"metanje megle" na veliko :evil: ... "Magla je magla, svuda oko nas..." (J.Lisac) :zardelalter:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
"I don't understand this at all. The fire's spread is extremely curious. With really old oak like that, it's super-hard, so you'd need a lot of smaller wood to first get the fire hot enough for the oak beams to burn.

In 2010 we replaced all the electrical wiring, so there's no way this was sparked by a short-circuit. We put new wiring in place according to modern standards. And we went even further; we installed state-of-the-art fire protection and detection systems in the cathedral.

At all times, there are always two men on standby in the Cathedral, day and night, to go investigate anything the moment an alarm goes off, then if necessary to call the fire emergency services.

I am really stunned that this [the fire] has happened. It's incomprehensible."

 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.365
432
83
KSZ: kaj lahko kdo odgovoril zakaj bi v tem primeru zakrivali v ostalih (Sri Lanka) pa ne