notranji minister Hojs

jello

Guru
22. sep 2008
7.348
1.886
113
rumenko
V drugih strankah tega ni? Če pogledaš kekce iz levice, sd,sab...isto sranje

Da se ne boš mučil s pohvalami, za katere si želiš da bi bile žaljivke in ker je ravno pravi letni čas za tako muziko. Jello Biafra je danes bolj aktualen kot leta 1984 ko je tole skozlaval.
Prijeten večer še naprej.

jello

Guru
22. sep 2008
7.348
1.886
113
Tudi toliko nisi sposoben samokritičnosti, da bi priznal kako so tisti našteti nesposobneži.

Glej mojster, dajva spet tukaj nehat, že lep čas si na ignore, alter je od takrat zame lepši, ampak ker še tisočič nisi mogel mimo ne da me vlečeš za jajca sem ti odgovoril. Ničesar ti nisem dolžan pojasnjevat. Kakšna samokritika? Če misliš da kritiziraš mene če pljuneš na kogarkoli(!!!) v politiki si (milo rečeno) resno moten.

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
o the best.

vse so povzeli!

bravo za idejo!

drugač so pa vsi stopili v bran našim ministrom.

policija je podprla hojsa, inšpektorji pa počivalška.

Pri hojsu - poleg njega - najbolj smrdi, kako je mislil pridit čez mejo? probal je... mogoče bo šlo, mogoče ne. In če bi šlo, bi seveda osebno vložil pritožbo na hrvaško policijo, ker njihov policist ni opravljal svojega dela. Ampak, ali bi se vseeno obrnil, ali bi šel nazaj??

Pri počivalšku je pa zanimivo, kako je ta voda problem - ker nikjer ni napisano, da vodo lahko piješ oz. da je alkohol prepovedan, če poslovno najameš prostor. In če je že vse legalno, ker so poslovno najeli prostor, zakaj se pol tok spotikajo ob to vodo? Ker da so bili brez mask očitno, in pravi baba inšpekotrica, da skozi masko se pač vode ne da piti. me zanima kok se zdele tresejo, če bojo prišle kakšne fotke večerje ven... Me še zanima, kater izgovor bojo najdl za zbiranje!

brane_new

Guru
10. feb 2008
7.116
1.049
113
Se še spomnite, ko je Kahl prišel po hčerko/ženo. S službenim vozilom. Je rekel, da je minister in to minister 24h/7. Torej mi je dodeljeno tako vozilo kot spremstvo.
Se spomnite četrtkovih protestov, ko se je Hojs z 'Black water' sprehajal mimo demonstrantov pod Maxijem?
Kje je njegovo vozilo pri prehodu meje, da o spremstvu ne govorimo? Minister za notranje zadeve?

kajpace

Guru
6. nov 2018
2.770
1.277
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Se še spomnite, ko je Kahl prišel po hčerko/ženo. S službenim vozilom. Je rekel, da je minister in to minister 24h/7. Torej mi je dodeljeno tako vozilo kot spremstvo.
Se spomnite četrtkovih protestov, ko se je Hojs z 'Black water' sprehajal mimo demonstrantov pod Maxijem?
Kje je njegovo vozilo pri prehodu meje, da o spremstvu ne govorimo? Minister za notranje zadeve?

Kaj je on, vemo vsi, razen njega... ;)

• Haha
Reactions: Gavran

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.498
2.317
113
Hojs se je odrekel varovanju in vozilu (vsaj za ta vikend).

"Blackwater", ki so bili na protestih, pa so bili tam za varovanje vodje operacije in vodje komunikacijskega centra. Minister z anotranje zadeve ima varnostnike v civilu.

novaa

Pubec
19. jul 2007
7.191
391
83
o the best.

vse so povzeli!

bravo za idejo!

drugač so pa vsi stopili v bran našim ministrom.

policija je podprla hojsa, inšpektorji pa počivalška.

Pri hojsu - poleg njega - najbolj smrdi, kako je mislil pridit čez mejo? probal je... mogoče bo šlo, mogoče ne. In če bi šlo, bi seveda osebno vložil pritožbo na hrvaško policijo, ker njihov policist ni opravljal svojega dela. Ampak, ali bi se vseeno obrnil, ali bi šel nazaj??

Pri počivalšku je pa zanimivo, kako je ta voda problem - ker nikjer ni napisano, da vodo lahko piješ oz. da je alkohol prepovedan, če poslovno najameš prostor. In če je že vse legalno, ker so poslovno najeli prostor, zakaj se pol tok spotikajo ob to vodo? Ker da so bili brez mask očitno, in pravi baba inšpekotrica, da skozi masko se pač vode ne da piti. me zanima kok se zdele tresejo, če bojo prišle kakšne fotke večerje ven... Me še zanima, kater izgovor bojo najdl za zbiranje!

Mislim da si falil poanto.....
Če bi kdaj bil v tej taverni bi ti blo jasno.
Tam v vodovodnih ceveh priteče vino iz kleti.
Tam dobiš vodo samo če si si jo zraven prineso.

• Všeč mi je
Reactions: haloski_pepek

McGiver

Guru
14. avg 2009
12.819
3.341
113

jello

Guru
22. sep 2008
7.348
1.886
113
Ali gre za afero ali ne je njegova odločitev, tako kot je bila njegova odločitev da ne bo šel čez mejo. Zdaj pa nehajte srat in pejte spat.

• Haha
Reactions: McGiver

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
njegova odlocitev je bila, da poskusa izigrati hrvaske policaje.

pac je probal, pa ni slo.

sad

Guru
24. avg 2007
13.269
2.319
113
Posnetek Hojsovega poizkusa prehoda meje z mamo: