notranji minister Hojs

jello

Guru
22. sep 2008
7.349
1.886
113
Glede na tajne naloge, ki jih je opravljala za domovino, bi mama morala dobiti dnevnico, če sta uradno preverjala delo hrvaških policistov.

Si predstavljate da bi Hojsa dobili, ko bi napihal?
"Z povišano vsebnostjo alkohola v krvi sem preverjal aktivnosti prometnih policistov med kontrolo prometa"

In na koncu bi pojasnil da to da je pihnil ni afera.

• Haha
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
....bila je samo avantura....veste! :D

BuDi

Guru
6. sep 2007
4.735
686
113
Če imaš pod sabo hojsa pa počivalška se ti direkt tkole spipa...

ZskSbZ.gif

jello

Guru
22. sep 2008
7.349
1.886
113
Torej še vedno mislite da si je jj pomotoma okoli sebe nabral izključno bedake prve klase?

Prej bi rekel da gre za načrtne dolgoletne kvalifikacije v katerih je ostala res samo smetana.

In da so to afere zaradi katerih ne bo izgubil niti enega vernika.

• Všeč mi je
Reactions: bizi in McGiver

tomi

Guru
1. sep 2007
12.915
2.882
113
36
MB
To je najvecja lepota slovenskega volilca, za razliko od osla gre veckrat na led.
Politik more samo al prinest od tasce potico na soocenja al pa se opravicevat za pitje vode da se naredi zrtev pa je to to :)

jello

Guru
22. sep 2008
7.349
1.886
113
A po tvoje kdo v politiki ven štrli iz tega pravila?

Kot da bi pozabil da je bil prejšnji predsednik vlade Šarec, pred njim Cerar in da zdaj kandidira Erjavec...
Razen če so vsi trije veliki načrt samega Janšeja.

Kdor je štrlel ven se je prilagodil ali odpadel.

Res pa do sedaj nikoli še nismo videli takšne potrebe po vojni z vsakim, ki ne samo da se ne strinja z njimi ampak tudi z vsakim ki aktivno ne prispeva k nižanju skupnega imenovalca (beri: dna greznice).

Romzi

Guru
4. sep 2008
8.877
3.012
113
Dobrova pri LJ.
Težko verjet da mamo take bedake v vladi.
To je samo finta, da nezaupnica mogoče res uspe (če ne bodo KUL preveč nesposobni :valjamse: ) in bodo potem, ko bo kriza, iz opozicije srali kako slabo nam gre.

tomi

Guru
1. sep 2007
12.915
2.882
113
36
MB
In pol se eni cudite ko pravim da bo vse enako kot do zdaj.

trenutna opozicija pac zdaj serje kak je vse slabo ceprav so bli na vladi ne dolgo nazaj, malo se zaokrozi okol korita vsake tolko pa je.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Romzi

jezek

Fizikalc
24. jul 2008
318
51
28
Če bi se malo pozanimali bi vedeli, da sta omenjena 2 ministra ena boljsih v zgodovini Slo. Govorim o obvladovanju svojih resorjev. Take strokovnosti in delavnosti pac omenjena dva resorja prej nista videla, kar gre mnogim zaposlenim seveda tudi v nos. Fanta dejansko delata cele dneve. In to DELATA, ne sedita v službi.

• Wow
Reactions: McGiver in zoom

jello

Guru
22. sep 2008
7.349
1.886
113
Res je. Škoda ker imamo semaforje, sicer bi najbrž tudi promet lastnoročno usmerjala. Imata srečo da nista okoljska ministra sicer bi pregorela od vseh kant, ki so dnevno za spraznit. Če ne zaupaš niti sam sebi niti podganam okoli sebe moraš pač vse sam.

• Všeč mi je
Reactions: bizi

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.723
1.431
113
Nuku`Alofa
To je najvecja lepota slovenskega volilca, za razliko od osla gre veckrat na led.
Politik more samo al prinest od tasce potico na soocenja al pa se opravicevat za pitje vode da se naredi zrtev pa je to to :)

Slovenski volilec lahko izbira samo me d.ekom in d.isko. Trenutno je na oblasti prvo. Res upam, da v ponedeljek ne dobimo vsi državljani hude d.iske...

jello

Guru
22. sep 2008
7.349
1.886
113
Preberi njihov program in primerjaj s programom in delom levice, kot na primer kordiševi bajoneti, mesečnikove davčne utaje, sukićevim zagovarjanjem ilegalnih rogovcev in podobno...

Pa dobr model, a ti si zdej na misiji ko je treba bedaka relativizirat z drugimi bedaki? Kaj majo avstrijski komunajzarji s hojsom?

kalbo

Guru
7. okt 2013
10.371
3.533
113
Če bi se malo pozanimali bi vedeli, da sta omenjena 2 ministra ena boljsih v zgodovini Slo. Govorim o obvladovanju svojih resorjev. Take strokovnosti in delavnosti pac omenjena dva resorja prej nista videla, kar gre mnogim zaposlenim seveda tudi v nos. Fanta dejansko delata cele dneve. In to DELATA, ne sedita v službi.
Dobr vic.

• Všeč mi je
Reactions: igiNo1