notranji minister Hojs

19. jul 2007
1.572
562
113
Ma to ni nobena afera, tukaj se pogovarjamo o opravilni (ne)sposobnosti. Tip je toliko čas urejal, da bodo stvari recipročno urejene s Hrvaško glede prehoda meje, pa potem ne ve kakšni so pogoji na vstop na Hrvaško. :bonk::bonk:

A so res tako nespsoobni (Zdravc pa Hojs) ali pa samo gledamo zavarivanje neprijatelja by IJJ pred interpelacijo?

kajpace

Guru
6. nov 2018
2.770
1.277
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Mimogrede (neznan izvor):

Jutri se po prenovi odpira Lidl Ljubljana-Vižmarje. Na dan otvoritve dajo 10% popust na cel nakup. Društvo nakupovalcev Slovenije je pozvalo svoje člane, naj bodo tam 06.00. Za kavico in zajtrk bo poskrbljeno.
Policija bo v pripravljenosti, poslali bodo specialno enoto, da bo lahko minister Hojs neovirano nakupoval...
:valjamse: :valjamse: :valjamse:

• Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Gonzo in luciano

igiNo1

Majstr
24. feb 2018
704
296
63
Mamin sinko preverjal delo hrvaške policije.
Hojs je pojasnil, da mu policija ni preprečila vstopa na Hrvaško, ampak mu je, ker s seboj ni imel testa, dala na izbiro vstop in karanteno s testiranjem ali, da se obrne. In to je tudi storil.
Zanikal očitke, da gre za afero. :)

Res se jim je vsem pripeljalo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
:valjamse: Še dobro da sta pila vodo

Ja tole vodo :D
IMG-f6f54e1283f9b73a2c5ca53eb6cdefd9-V.jpg

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
Alteraš torej lahko, minister pa ne? Zabavno :D

tudi minister lahko, mora pac izpolniti pogoje.

ampak verjetno je racunal na svojo imuniteto, pa se na prosnjo svoje mamice na pomoc se je odzval. saj to je pa nekaj cisto naravnega, da mami pomagas cez mejo mal vikend pogledat, pri tem pa upat na imuniteto.

pac bo mogla tud mamica palcko v nos sprejet, ce bo hotela do vikenda...

in upam, da ni uradno kje zabelezeno, da je sel nadzirat tuje policiste, ker res ne vem ce je to v njegovi pristojnosti.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.859
5.724
113

ampak verjetno je racunal na svojo imuniteto, pa se na prosnjo svoje mamice na pomoc se je odzval. saj to je pa nekaj cisto naravnega, da mami pomagas cez mejo mal vikend pogledat, pri tem pa upat na imuniteto.

in upam, da ni uradno kje zabelezeno, da je sel nadzirat tuje policiste, ker res ne vem ce je to v njegovi pristojnosti.

Pa ravno v tem je fora, da očitno ne moreš do vikenda tudi ob dokazilu o negativnem PCR testu, ker to ne spada med izjeme. Sem citiral del članka, ki to navaja in zato sem tudi presenečen, da eni lahko, drugi pa ne. So se morda v bližnji preteklosti pogoji kaj spremenili?

Citat iz članka:
A izjeme, ki jih našteva Hrvaška, so zelo stroge – tako na primer kot izjema ni omogočen vstop niti tistim, ki imajo na Hrvaškem v lasti nepremičnino ali plovilo. Je pa omogočen vstop tistim, ki gredo na Hrvaško poslovno, na primer na sestanek.

2. okt 2007
2.002
869
113
Glede na tajne naloge, ki jih je opravljala za domovino, bi mama morala dobiti dnevnico, če sta uradno preverjala delo hrvaških policistov.

Si predstavljate da bi Hojsa dobili, ko bi napihal?
"Z povišano vsebnostjo alkohola v krvi sem preverjal aktivnosti prometnih policistov med kontrolo prometa"

Upam, da Hrvati sprožijo diplomatski spor, ker hodi notranji minister druge države brez najave preverjat delo njihovih policajev. Je res taki trol. :sprasujemse:

Kakšno sprenevedanje, če ga ne bi zavrnili, potem bi prečkal mejo, ali kako to gre?

Kakšne imamo na oblasti, groza. Naj nas enkrat jodlarji priključijo, ker tile naši si res mislijo, da so nad vsemi in zakoni ter najbolj pametni.

• Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in 9999

tomi

Guru
1. sep 2007
12.915
2.882
113
36
MB
Ni treba da so prepovedane, pac da se ve da so namenjeni bolj razvedrilu ko nekemu resnemu delu

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska

Minister je tako aroganten in napihnjen, da je prepričan, da lahko tudi na Hrvaškem dela kar hoče, tako kot v Sloveniji. Kako so se ga drznili zavrniti, on je ja minister in desna roka premiera. Pa še diplomatski potni list ima. To je ja kršitev Dunajske konvencije.

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
Pa ravno v tem je fora, da očitno ne moreš do vikenda tudi ob dokazilu o negativnem PCR testu, ker to ne spada med izjeme. Sem citiral del članka, ki to navaja in zato sem tudi presenečen, da eni lahko, drugi pa ne. So se morda v bližnji preteklosti pogoji kaj spremenili?

Citat iz članka:

tole bi pa Andy vec vedel...