notranji minister Hojs

Gonzo

Guru
1. sep 2007
5.106
636
113
EU
Ko veliki vodja odpre kuverto z odstopno izjavo, bo po tem en teden govoril, da jo še ni prebral. :D

Demz

Guru
15. avg 2010
11.575
2.107
113
Torej, naš premier sme mirno ignorirati zakone in poslovnike. Jaz torej smem prav tako ignorirati pošto z odmero dohodnine - je pač nisem odprl in ne vem, kaj sploh notri je ! :cheer:

Bo moje tolmačenje v redu? Glede na to da nam vsepovsod in tudi tule zagotavljate, da pri nas ni sindroma prvo in drugorazrednih državljanov.

• Všeč mi je
Reactions: lemar and Matey

Demz

Guru
15. avg 2010
11.575
2.107
113
Gremo naprej : kaj pomeni termin "Nepreklicni odstop" ? :sprasujemse:

To pomeni, da dotični NEPREKLICNO odstopa od dela in da torej nepreklicno ne želi več opravljati svojih službenih dolžnosti. Za delodajalca to pomeni neposreden signal, da dotični ni več "delavec". Če delodajalec noče prebrati odstopne izjave, je njegov problem, tako kot je tudi moj problem, če nisem seznanjen z aktualno zakonodajo in jo ignoriram.

Če torej delodajalec ne sprejme "nepreklicne odstopne izjave", ne spremeni dejstva, da dotični delavec ne dela več. Kot bi se pripeljal z avtom pred spuščene rampe preko ajzenpona in samo zamižim, češ - sedaj sem varen saj nič ne vidim.

Kdo se torej na vladi norčuje iz državljanov? Je treba še kak signal, da se pokvarjenca zločinskega natakne na vile? Ali bo to dovolj?

Ker - če bi nekaj takega naredil Cerar ali Šarec, bi ga opozicija likvidirala. :nigladek:

igiNo1

Fizikalc
24. feb 2018
451
179
43
Ali je odstop »sprejel« ali ne je popolnoma irelevantno, ker o tem ne odloča Janša.
Minister ne more biti imenovan na svoj položaj brez lastnega soglasja in tako tudi ne more delati, če se s tem ne strinja.

R0KY

Majstr
30. apr 2010
2.946
176
63
Torej, naš premier sme mirno ignorirati zakone in poslovnike. Jaz torej smem prav tako ignorirati pošto z odmero dohodnine - je pač nisem odprl in ne vem, kaj sploh notri je ! :cheer:

Bo moje tolmačenje v redu? Glede na to da nam vsepovsod in tudi tule zagotavljate, da pri nas ni sindroma prvo in drugorazrednih državljanov.
za navadne drzavljane to ne velja, samo za politike k v lajfu niso nic nardil pa so ze skos na drzavnem sesku.

• Všeč mi je
Reactions: brane_new

Demz

Guru
15. avg 2010
11.575
2.107
113
Ja ... žvet jih je pa treba. :(
Saj je pa Janša lepo pokazal, da DZ-ja ne rabimo in da se da lepo živet brez njega. Nekaj plač manj, pa nekaj sejnin manj, ... se bo tako hitro dalo kakšen davek znižat :cheer: .

Pa Orban je tudi pokazal, da se parlamenta ne rabi, je tako bolj učinkovit. Evo še par plač in sejnin prišparanih, bomo kmalu na DDV-ju 16% :aplauz: .
Tisto da Janša in Hojs lažeta, je pa nepomemben podatek, kajne?

mr_

Majstr
20. sep 2007
6.072
107
63
Zajebal je Hojs, ker je izjavil da nepreklicno odstopa, namesto da je ponudil odstop. Verjetno so se lepo dogovorili, da bodo malo medijski luft mešali, pa je zahojsal termine v izjavi.