''Nosilec-ogrodje'' za otroško banjico

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.249
113
V Rutarju sem enkrat videl zložljiv ''nosilec-ogrodje'' iz kovine verjetno, ki si ga raztegnil nad normalno kad. Tam, kjer je prišel na kad je bila guma, hkrati se je s priseski še prisesal na ploščice. Noter si vtaknil plastično otroško kad za novorojenčka in si ga lahko v udobnem položaju porihtal
cool-1.gif
. Žal tega ne prodajajo več v Rutarju, pa tudi nikjer drugje mi ni uspelo dobiti. A kdo ve kje bi bilo to možno dobiti?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.249
113
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
To (klik) verjetno ni to, kar bi prišlo v poštev?
Žal ne. Kot rečeno je tista reč zložljiva in gre na normalno kad. Super uporabno, ker malček lahko čofota, pa gre vse v kad, ni treba nič brisat potem
cheer.gif
. Pa še stvar je zložljiva, tako da ti, ko ni v uporabi zavzame tistih 10x50x50cm.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Jah, Fisher ma ene banjice, ampak se samo postavijo v kad. To tudi ni to.
Žal, ne morem pomagati.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.981
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
To (klik) verjetno ni to, kar bi prišlo v poštev?
Žal ne. Kot rečeno je tista reč zložljiva in gre na normalno kad. Super uporabno, ker malček lahko čofota, pa gre vse v kad, ni treba nič brisat potem
cheer.gif
. Pa še stvar je zložljiva, tako da ti, ko ni v uporabi zavzame tistih 10x50x50cm.
Tole je (iz izkušenj) bolj uporabno. Zakaj? Ker je banjica na kadi prenizko, in te začne grdo bolet hrbet. Tale je pa višji in teh problemov ni.
Tla pač pobrišeš v 10 sec, za to pa so ploščice, placa pa ne zavzame nič več. Banjica je banjica, stojali pa sta obe zložljivi.
Če ne verjameš, pojdi v trgovino, kjer imajo taka stojala (primerno visoka, seveda, ne vsak šit), pa si poglej, kako malo si sklonjen (če sploh). Potem doma stopi k banji in se za 10 min skloni nadnjo, kot bi bila banjica gor. In pomisli, da boš to počel praktično vsak dan naslednje leto in pol (ali še več) ...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.249
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Tole je (iz izkušenj) bolj uporabno. Zakaj? Ker je banjica na kadi prenizko, in te začne grdo bolet hrbet. Tale je pa višji in teh problemov ni.
Tla pač pobrišeš v 10 sec, za to pa so ploščice, placa pa ne zavzame nič več. Banjica je banjica, stojali pa sta obe zložljivi.
Če ne verjameš, pojdi v trgovino, kjer imajo taka stojala (primerno visoka, seveda, ne vsak šit), pa si poglej, kako malo si sklonjen (če sploh). Potem doma stopi k banji in se za 10 min skloni nadnjo, kot bi bila banjica gor. In pomisli, da boš to počel praktično vsak dan naslednje leto in pol (ali še več) ...
Žal si v temeljni predpostavki ustrelil mimo. Namreč ta nosilec, ki se fiksira na kopalno kad je visok cca. 50cm. Kar pomeni, da se dejansko zravnan zraven. Torej še enkrat: nosilec, ki ga je dekca pokazal je super duper, ampak išče se točno tisto, kar je napisano v prvem postu, saj je le ta pa super duper duper
wink-1.gif
.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.981
1.110
113
www.adriamedia.si
Tega, da je tako visok, pa nisi omenil. Ko sem jaz to izskal pred leti, so bili vsi, ki sem jih našel, prenizki ... Če je dovolj visok, super, bolj praktično od tistega, ki sem ga omenil.