[nogomet] Španska Primera Division

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
KSZ
Barca in Real sta skupaj na lestvici . To bo še zanimivo
cheer.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.995
9.118
113
39
MB
ja sej, to je mene tud čudlo kje je tu blo kao nespoštovanje fair playa .. kaj bi mogli počakat da se baletke ven zmenijo..?
evil.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.995
9.118
113
39
MB
kriza je odzadaj res je, centralni so pokriti puyol milito pa recimo marquez, pa baje je garay na prihodu, levi bok ma itak abidal, neke alternative ni, desna stran pa je največji problem. sej zambo je dober ampak verjetno odhaja, nevem za moj okus je puyol tistih par tekm na desni strani odigral kr dobro. edina menjava je tu oleguer, ki pa odkrito povedano nemore za našo ulico igrat kaj šele za barco.

omenja se sicer lahm pa alves itak, samo nevem, barca nekak ne plačuje nekih visokih odškodnin
smirk-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
A kdo gleda Real:Barça?

Trenutno je 3:0 za domače, 65. minuta tekme. Kar mi je pa najbol pri fuzbalu je to, ko nekdo kot rezerva pride s klopi in potem po nekaj sekundah zabije gol, ki je pred tem visel v zraku vsaj 5 minut. Odlična poteza trenerja, da je Reubena zamenjal z Higuainom v pravem trenutku. Pa ne da je Reuben slabo igral.
 

factis

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
Real jih je popolnoma razmontiral. Realno bi bilo lahko tud 5:2, če ne bi Valdes branil dveh zicerjev in Casillas snel strela Messija. Mulo je bil edini pri Barci, ki je igral (no, saj Henry se je trudil...).
Penal je bil mogoče malo strogo dosojen, pa pustimo to. Tako ali tako bi Realovci danes zmagali, ker je bila Barcelona bleda, bleda slika same sebe izpred leta nazaj. Škoda.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Men je blo hecno predvsem kako je režiser proti koncu tekme kazal Rijkarda. Človek, ki ve, da bo zelo, zelo kmalu odpuščen... Ampak bo že kje našel delo. Se ni za bat.