Nobelova nagrada za medicino vs Vatikan

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Sem pogledal po Alterju, pa nisem še opazil teme. Če že obstaja, prosim izbrišite to temo.

link

Kaj, a teli ljudje (če jih sploh lahko tako poimenujem) sploh kaj uporabljajo možgane?. Verjamem, da v tej njihovi najmanjši državi na svetu ni porodnišnice, ne morem pa verjeti, kakšni retardi so rodili in vzgojili takšne bebce, ki tam 'furajo luksuz'.

Poznam par ljudi, ki so med nami po zaslugi teh, ki so razvijali in razvili umetno oploditev. Si sploh ne predstavljam zakaj bi nekdo imel kaj proti temu. Konec koncev tudi starši, ki nimajo možnosti dobiti otroka po naravni poti, le tega lahko dobijo. In sedaj se najde neka, hmm, lahko bi rekel teroristična sekta, ki še temu nasprotuje. Pa kdo koji k je te večne kalimerote zaplodil. Adolf???
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Odkar oz. dokler njihovo mnenje ne vpliva na razvoj in uporabo znanosti, me prav boli k. kaj si mislijo.

Menim da si s takimi radikalnimi izjavami samo delajo propagando po medijih. Ignore.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Sem mnenja, da taki njihovi izpadi razdvajajo javnost. Sej veš, da kakšna 'pepca' z vasi to takoj na tavelk zvon obesi, najebe pa ničesar kriv otrok, ki je pač spočet po tej poti. Pa tudi starši niso krivi.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Narobe zastopite. Vatikan je za seks, ne pa za epruvete.
evil.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Primitivci, ki se ne zavedajo, da ostali živimo v 3. tisočletju ter da je napredek stvari let in desetletij, ne pa generacij in stoletij.