No dejmo poštimat par stvari

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
1. Recimo, da si na prejšni strani bil nekje na sredi in kliknil povezavo. Prečitaš, greš Back, te vrže na vrh strani namesto nazaj na sredino. Isto velja za gumb Forward.

2. Začneš pisati neko sporočilo in pomotoma klikneš gumb Nazaj. Klikneš naprej in, glej no glej, napisano je vse izginilo.
cheer.gif


3. Tema ima danes tri strani odgovorov (ne nujno ravno ta). Eno pa pol strani sem prebral že včeraj, danes preberem drugo in tretjo, solata je dodatno pognala. No ko preberem drugo in nato še tretjo stran, dam gumb Back, a glej ga zlomka, samo osveži trenutno stran, druge ne prikaže. Ko še enkrat kliknem back, pridem v seznam forumov.

Vse to uporabivši Lisičko 2.0.0.6. Omenjam zato, ker je ta verzija foruma nekje drugje delala enake probleme, pa jih je takrat glavni programer razrešil. Menda zna to še danes.
smile-1.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.110
752
113
a je s kakšnim posebnim namenom levo in desno od foruma dobro colo širok siv trak, ki ne služi ničemur (še reklamam ne). nek podoben forum je včasih imel priročen gumb "razširi", ki je razširil forum na celotno širino zaslona



edit: vidim, da nisem edini s to željo
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
To bi še lahko popravili:



Ko vtipkaš svoje sporočilo, imaš spodaj na voljo 4 možnosti:



Dodaj anketo (pripiši število vprašanj)

Dodaj temo med priljubljene. <--------- edino tukaj je pika

Dodaj podpis

Želim pregledati svoje sporočilo in/ali priložiti datoteko



Če izbereš zadnjo možnost in prideš na predogled sporočila, imaš spodaj še eno možnost:

Želim pregledati moje sporočilo in/ali dodati datoteko . <----------- bolj pravilno je SVOJE (tako kot pri prvem meniju), ne moje, zadnja pika je za presledkom, kar ni prav.
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ker vidim, da je programer na delu, bi še enkrat opomnil na višje omenjene napake.
grims-1.gif
 

frenki

Pripravnik
12. sep 2007
186
0
16
Ljubljana
ksz

Samo omenim kaj bi lahko še popravili. Na dnu strani se nahaja "Skoči v forum" in v tistem meniju so podforumi nametani čisto X. Sicer ni preveč moteče, ampak je pa nekoliko zamudno.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik keber pravi:
1. Recimo, da si na prejšni strani bil nekje na sredi in kliknil povezavo. Prečitaš, greš Back, te vrže na vrh strani namesto nazaj na sredino. Isto velja za gumb Forward.

2. Začneš pisati neko sporočilo in pomotoma klikneš gumb Nazaj. Klikneš naprej in, glej no glej, napisano je vse izginilo.
cheer.gif


3. Tema ima danes tri strani odgovorov (ne nujno ravno ta). Eno pa pol strani sem prebral že včeraj, danes preberem drugo in tretjo, solata je dodatno pognala. No ko preberem drugo in nato še tretjo stran, dam gumb Back, a glej ga zlomka, samo osveži trenutno stran, druge ne prikaže. Ko še enkrat kliknem back, pridem v seznam forumov.

No, vse našteto je še zmeraj tako kot v začetku septembra.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik redorange pravi:
po vrsti kot v forumu so
kaj je narobe

Izgleda si slabo pogledal...

Niso cisto po vrsti
smile-1.gif
... Vsaj pri meni ne... Podforumi so malo pomesani... Recimo pri Fotografija so spodaj Racunalniske igre... Pri Šprtu so Novice, Dogodki, Spam koticek,...