Nightwish danes

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
men je bil kul. sound je bil dober, da o lightu ne govorim, mogoče so delovali malce... naveličano, ampak vseeno ... jaz sem se imel fajn ... kukr se je pač dalo.

je pa res, da so z novo pevko odprli nov tip metala - pop metal.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tak je bil koncert...
grin1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, tut meni je bilo kar všeč, čeprav sem imel tak občutek, k da je kar nekaj folka prišlo na paine
grin1.gif

Čeprav, voice bi lahko bil bolj izrazit, ker v primerjavi s tistim na posnetkih, se jih tu ni razumelo nič, samo bobnenje. Sej ok, vem da je koncert, ampak vseeno. Vizualno je blo pa kul, tisti plameni so prav dobro izpadli, pa ognjemet pa vse skupaj, čeprav so bile luči v dvorano na čase skoraj malo moteče. Skratka, je bilo kar kul
smile-1.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
ksz ...


So tile Nightwish pa kar malce prepotentni, kaj? Malo prej sem gleda en intervju, novinarka ga vpraša zakaj so nagnali prejšnjo pevko, on pa da se mu tega ne da razlagat, ker baje vsi, ki ne živijo pod skalo poznajo zgodbo.

Kje pol jaz živim, ki sem šele v tem topicu videl, da sploh obstajajo?
confused-1.gif
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
mende zgodbo poznajo tisti, ki jih nightwish zanima al pa so ga zanimal. kot ponavad, je bil zadi dnar in različni interesi (nej bi trpela njena karijera operne pevke).

"It`s obvious that you blame your stress and misery on us four. And you think we don`t respect or listen to you. Belive us; We have always had the uppermost respect towards you as a wonderful vocalist and as a friend. And very often during the past couple of years the plans were made according to your decisions only. You were always the only one who wanted more money from the shows.
This ”compensation and more money from everything” –attitude is the fact that we are most disappointed of!

We wish that from now on you will listen to your heart instead of Marcelo. Cultural differences combined with greed, opportunism and love is a dangerous combination. Do not wither yourself.

This decision is not something we are especially proud of but you gave us no choice. The gap between us is too wide. And the decision is made by us four unanimously. We are beyond the point where things could be settled by talking."

če te zanima celotno odprto pismo, pa je tukej:
http://atomicmerkin.com/forums/index.php?showtopic=40611
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
No, tudi jaz sem bil vceraj/danes na "nocnizelji"... Bilo je super, lightshow, ogenj, trakovi itd so bili pravtako dobro popestrilo. Anette sploh ni pela tako slabo, kot sem pricakoval in videl na youtubu(stare komade, Tajra<3). Paini so bila kul predskupina in mislim, da jih je kar nekaj prislo samo zaradi njih. Zvok je bil povprecen, se strinjam z Odisejem, da bi lahko bil vocal bolj izrazit. BTW, kako se vam je zdel Wishmaster z Annete?
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Tole niso več nightwish. Ob odhodu Tarje je šlo vse v 3 p. materine. Naj se preimenujejo v Wishtobenightwish in grejo popat na vivo in MTV. Pa čupe naj si ostrižejo ker hecno zgledajo ob pop muski.