Nežnejši spol Alterja

Demz

Guru
15. avg 2010
11.635
2.129
113
Dobra ideja.
Naredi še anketi za metroseksualce in poženščene, da vidimo koliko potenciala ima ta forum. :D

Demz

Guru
15. avg 2010
11.635
2.129
113
Sicer so pa dame same začele s tisto, da ne marajo mačotov. Nekje v 80. letih. Sedaj so dobile metroseksualce, pa spet ni v redu. :(

Jesenska odjuga in babja obljuba - to en glih drži . :rolleyes: Eh ja ...

• Ljubezen
Reactions: Kamele0N

sandra

Majstr
10. dec 2007
1.835
153
63
Sicer so pa dame same začele s tisto, da ne marajo mačotov. Nekje v 80. letih. Sedaj so dobile metroseksualce, pa spet ni v redu. :(

Jesenska odjuga in babja obljuba - to en glih drži . :rolleyes: Eh ja ...
Ne problem je da vam je punca partnerka žena ratala cilj v življenju.
Druga je pa to potrošništvo in ker ženske bolj trošimo smo v očeh države večji potrošniki ker se obrača denar.

Nauk te zgodbe?

• Všeč mi je
Reactions: zaseka

sandra

Majstr
10. dec 2007
1.835
153
63
Delam eno anketo :evil: , pa bi prosil, če se lahko v tej temi oglasijo SAMO osebe ženskega spola. Metroseksualci, transspolne osebe ter poženščeni tipi se ne oglašajte v tej temi. Da vidimo, koliko potenciala ima ta forum.

Edini, ki se ji ni treba tukaj javit je Jabe, ona je itak povsod zraven :evil:
Nežnejši spol? Goba ynos Hanzi ...

• Haha
Reactions: mosseero

Demz

Guru
15. avg 2010
11.635
2.129
113
Ne problem je da vam je punca partnerka žena ratala cilj v življenju.
Druga je pa to potrošništvo in ker ženske bolj trošimo smo v očeh države večji potrošniki ker se obrača denar.

Nauk te zgodbe?
Mmmm ... - ne vem, jaz sem svojo kožo kar drago prodal :p . Pred tragedijo sem imel rejon preko skoraj pol Slovenije.
Tisto glede potrošništva je pa res. In če je res - je res, nima te kaj motit.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.828
1.822
113
Hotla je povedat...
1) da ni dobro it v nekaj "na vrat na nos"...na silo pač
2) da so ženske postale povampirjene konzumerke......tko da ne glede na to kako veliko denarnico imaš je še zmer premejhna za njihove apetite

Summa summarum......ni preseka v točki X (kaj hočemo mi in kaj hočejo ženske), ker vsak rinemo v drugo smer!

Demz

Guru
15. avg 2010
11.635
2.129
113
Pa saj je od vekomaj tako :rolleyes: . Z ženskami je križ in direndaj, je že Adam pravil. Tisti sex je lahko dosti cenejši. Če greš lepo po domače v kupleraj ... vse ostalo je pa tko kot je. Čevlje si moram sam zjutraj spucat, južno si moram tudi sam ulovit, še po pir moram sam it v hladilnik, ...

zaseka

Guru
5. dec 2015
1.852
513
113
Zenska je za moskega luxuz. Lepo je imeti ferrarija ampak komot shajas s toyoto. Pri zenskah je drugace, 5 sekund same in so osamljene. Rabijo druzbo. Izkoristite moski. Kot zenska izkoristi vas glede sexa. Zenska razen vagine, prirojene lepote in druzbe nima kaj dosti ponuditi. Moski se ustvari, zenska je rojena.
Sandra je lepo napisala, da vam je cilj zivljenja zenska, namesto grajenje sebe. In danes imamo promiskuitete vec kot kadarkoli v zivljenju, piz.de se dobesedno ponujajo skozi vse portale online in v realnosti.
Moski od veze nimamo nic razen treh stvari, sexa, otrok in pomoci v gospodinjstvu. V tem vrstnem redu. ;) Vecina pickic od fantov pa je danes v vezi zato, ker je kul. WTF?

LLnn

Zelenc'
12. jul 2020
10
1
3
Delam eno anketo :evil: , pa bi prosil, če se lahko v tej temi oglasijo SAMO osebe ženskega spola. Metroseksualci, transspolne osebe ter poženščeni tipi se ne oglašajte v tej temi. Da vidimo, koliko potenciala ima ta forum.

Edini, ki se ji ni treba tukaj javit je Jabe, ona je itak povsod zraven :evil:
Kakšno anketo pa
V čim bi bil potencial