Neo na apple tv

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Oče je do sedaj uporabljal tvin na telefonu / tablici in nato streamal na apple tv.
Od kar so ga ukinili, uporablja neo aplikacijo. Ta pa nima gumba za streamanje. Posledica je, do mora uporabiti screen mirroring ampak je potem slika na tv precej manjša in nekoliko manj tekoča.
Jaz sem se malo poigral in sem ugotovil da če zaženem nek youtube video in tam pritisnem gumb za streamanje na apple tv, se nato vrnem v neo aplikcijo in tam ponovno zaženem nek tv program, se video streama na celoten zaslon. Ampak to je tako, včasih dela, včasih ne. Zgleda mora biti točno določen postopek. Men uspe nahecati, očetu ponavadi ne.
Je še kakšna druga bolj simple rešitev?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Načeloma smo kar zadovoljni s telekomom ampak s takimi forami se ti pa res mal zamerijo. Niti nisem gledal konkurence ali drugi operaterji vsi podpirajo airplay?
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
879
63
28
33
Če rabiš dodatno TV je to ceneje kot najem STBja. Pa še LAN kabla ne rabiš.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Vse vem, ker imam en TV na STB, enega na mibox s in enega na apple tv. Pa tist butast stb bi jim najraje v glavo vrgu in naj mi namesto tega dajo 1x free app. Za vsako ko se tist jajc updejta, je glasnost skoraj na full in ko imam z ojačevalcem zvezano me skor ven fukne.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Mobilne aplikacije delujejo znotraj EU, TV aplikacije so pa pri T-2 zaklenjene na domač priključek. Mislim, da je Telemach edini, ki tudi TV aplikacije pusti uporabljat v tujih omrežjih.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Mobilne aplikacije delujejo znotraj EU, TV aplikacije so pa pri T-2 zaklenjene na domač priključek. Mislim, da je Telemach edini, ki tudi TV aplikacije pusti uporabljat v tujih omrežjih.
NI RES!!

Preizkusite našo pretočno televizijo in glejte vrhunske športne prenose, najboljše filmske uspešnice in ekskluzivne oddaje v zakulisju dogajanja v kateremkoli internetnem omrežju v Sloveniji in EU.

PREIZKUSITE ZDAJ
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Če že limaš linke, potem dodaj še nekaj konteksta in ne samo "NI RES!!!". Prilepil si link do T-2-jeve OTT storitve, kjer ponujajo storitev televizije brez potrebe po naročilu interneta pri njih. Seveda pri tej ponudbi ne omejujejo delovanja aplikacije na domač priključek, saj nimaš interneta pri njih. Ampak ta storitev ni enaka TV storitvi, ki jo ponujajo poleg interneta. Programske sheme so kar precej okrnjene. Poleg tega smo se pa tukaj pogovarjali za primer menjave operaterja.