Nekje na Hrvaskem

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

To je res, samo kazni pa ti nemore dat. Al spet kak zakon da za 2+ promila nesmeš šetat po pločniku?
Čevlje ti vzamejo
grin1.gif
(pa kazen tut plačaš - če vajnaš po cesti in napihaš).
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik redorange pravi:
Tukaj je slika v večji resoluciji.

Pa po mojem je prav da je pihal, četudi je invalid, še ne pomeni, da lahko pijan opleta po cesti.+

Aja pa na kolesu vem da te ustavijo in ti dajo pihat. Zakaj pa ne? Saj si glih tako udeleženec v prometu in lahko narediš nesrečo.
Vem da v NG so enga ustavli in je napihal
grin1.gif

Ja jest sm tud že mogu pihat sam me je pol spustu naprej ker je z apmn piču mim una pa v avto pa za njim.

Me pa nekaj zanima recimo jaz napiham nad mejo... a mi vzamejo vozniško al ne?
Ker v vozniški piše sam moped, skuter in kolo s pomožnim motorjem (solex pa tisti 1 celindr sračkoti)
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
In tudi če si z kolesom boš lahko pihal...

Na kolesarski stezi tudi al kaj?
confused-1.gif

Kolega ustavili pri KMŠ-ju. Napihal na biciklu nekaj čez ena. Kazen dobil isto, kot če bi napihal z avtom.

Peš ti ne bodo dali pihat, razen če boš "vijugal po cesti".
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Mene so že enkrat ustavili in dali pihat na kolesu.
smile-1.gif
Takrat mi ni bilo nič jasno, no napihal tudi nisem...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Butli! Mislim res, kako tele mores bit da gres starega človeka invalida drkat v glavo
jezen.gif


Sicer nevemo, kaj se je prej dogajalo (mogoče je vozil sred ceste) ampak močno dvomim.

Pri nas mislim da nisi dolžen pihat, če vozis zadevo za katero ni predpisan vozniški izpit.
(kolo, skiro, inv. voziček, flexerji, ipd...) Lahko pa da se tudi motim.
confused-1.gif
Kako pa majo
hrčki to porihtano pa nebi vedel, sem pa 95% da je šlo tu za "drkanje" občana za prazn qrac.

Bedaki.

če se vozi s tem, še ne pomeni da je invalid. veliko ljudi to uporablja ker se jim ali ne da hodit ali pa samo malo težje hodijo. kar pa še ne pomeni da so invalidi
ne-ne-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ksz

VSAK udeleženec v prometu (kar biciklisti, pešci in ostala krama so!) lahko (na)PIHA! Morajo biti trezni!
Tako da, tudi če se odločiš da boš šel pijan iz vaške gostilne peš domov, kršiš zakon.
tongue-1.gif


preberi zakon ZVCP.
 
Nazadnje urejeno: