Nekaj me mede - levica/desnica???

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.618
334
83
Glih kontra. Mogoče je 10% populacije res neopredeljenih. 90% pa definitivno je.
Napačno izhodišče ob uporabi besede neopredeljen. 10% populacije vas je, ki ste levi ali desni. Ostalih 90% smo za zakonito ravnanje vlade, brez sporov in podtikanj med levimi in desnimi bi bilo življenje lahko boljše. Na kratko, smo za normalno življenje, pa magari tudi z levimi in desnimi. Samo brez preseravanja. :)

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.125
1.185
113
Dam jajca na tnalo, da je prej 90% neopredeljenih in samo 10% opredeljenih. Ker je zgodovinsko dokazano in Gaussova krivulja prav tako prikazuje, da je samo nekaj malega populacije ki je prismuknjena in velika večina, ki je normalna (beri: se ima še s čim bolj pametnim za ukvarjat namesto lažnjive politike :bruh:)
Čigava jajca bi pa ti dal na tnalo?
Napačno izhodišče ob uporabi besede neopredeljen. 10% populacije vas je, ki ste levi ali desni. Ostalih 90% smo za zakonito ravnanje vlade, brez sporov in podtikanj med levimi in desnimi bi bilo življenje lahko boljše. Na kratko, smo za normalno življenje, pa magari tudi z levimi in desnimi. Samo brez preseravanja. :)
Bejži bejži...ti to prodajaj kje drugje.
Dejansko ste levičarji zdaj začeli lagat, da niste levičarji. Počasi vas postaja sram, da ste levičarji in hočete zdaj druge prepričat, da ste, kao, neopredeljeni. Ja kakopak. Sram vas postaja, ker vidite kdo vas zastopa (Šarec, Bratušek, Erjavec, Mesec) kar je dober pokazatelj.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.125
1.185
113
Jaz sem desničar. Mene ni sram priznat in sem ponosen na to.
Jaz nisem tako kot ti, ki si rdeč kot kürac v glavo, pa te je sram priznat, ker vidiš, da te zastopajo modeli tipa Šarec, Jankovič, Kučan, Fajonka, Mesec, Bratuška, Nemec, Möderndorfer, Trček, Kordiš, Tomička…. in podobna zabita kot štanga, komunistična sodrga. Zdaj pa zaradi sramu tukaj v ksiht lažeš, da si neopredeljen. Ampak si pa zvest volivec naštete koritarske boljševistične zajedalske in zločine podpirajoče elite, ki jih počasi, ampak definitivno jemlje hudič.
Ne boste zvozili s svojo lažnivo, kradljivo, zajedalsko in zločinsko ideologijo. Je pa res da boste pred tem naredil še veliko škode. To je pa res. Tud svojim otrokom, ne samo nam.

bizi

Guru
21. nov 2007
19.833
3.061
113
Kočevska
Jaz nisem tako kot ti, ki si rdeč kot kürac v glavo, pa te je sram priznat, ker vidiš, da te zastopajo modeli tipa Šarec, Jankovič, Kučan, Fajonka, Mesec, Bratuška, Nemec, Möderndorfer, Trček, Kordiš, Tomička…. in podobna zabita kot štanga, komunistična sodrga. Zdaj pa zaradi sramu tukaj v ksiht lažeš, da si neopredeljen. Ampak si pa zvest volivec naštete koritarske boljševistične zajedalske in zločine podpirajoče elite, ki jih počasi, ampak definitivno jemlje hudič.
Ne boste zvozili s svojo lažnivo, kradljivo, zajedalsko in zločinsko ideologijo. Je pa res da boste pred tem naredil še veliko škode. To je pa res. Tud svojim otrokom, ne samo nam.
Vidiš, kakšno izbiro imamo, ti pa enega in edinega bogeca. :p

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.618
334
83
Narobe si me popredalčkal. Ne maram levičarjev. Desničarje pa še nekako prenašam, vendar le, če se lepo obnašajo, brez žaljenja. Malo je takih.

A veš, da je tvoj fuhrer napisal pritožbo, ker so ga vrgli iz Zveze konunistov. Ta dokument z njegovim podpisom že nekaj časa kroži po FB. :)

Tudi zate bi lahko rekel, da si bil, če imaš vsaj srednjo izobrazbo.

Nazadnje urejeno:

Denis

Guru
22. jul 2007
25.295
3.452
113
Narobe si me popredalčkal. Ne maram levičarjev. Desničarje pa še nekako prenašam, vendar le, če se lepo obnašajo, brez žaljenja. Malo je takih.

A veš, da je tvoj fuhrer napisal pritožbo, ker so ga vrgli iz Zveze konunistov. Ta dokument z njegovim podpisom že nekaj časa kroži po FB. :)

Kaj je bil pravi razlog za brco v rit?

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.618
334
83
Nisem bral, ker doslej tega nisem rabil.

Tole sem našel na googlu:
Janeza Janšo torej niso izključili iz Zveze komunistov zato, ker naj bi nasprotoval JLA in ker naj bi si »drznil dvomiti v komunistični sistem in njegovo pravičnost in predvsem v ljudskost Jugoslovanske armade«, kot je neresnično zatrdila novinarka RTV SLO Jadranka Rebernik.

»Želim delovati v ZK in doprinesti svoj delež pri izpolnjevanju zastavljenih nalog in se hkrati bolj izobraziti v marxistični ideologiji,« je zapisal Janez Janša kot razlog za včlanitev v partijo - Zvezo komunistov Slovenije in Zvezo komunistov Jugoslavije.

Janša se je več let tudi marksistično izobraževal, hodil po poteh Avnoja in širil svetlo izročilo NOB.

To razkriva tudi partijski vprašalnik, ki ga je Janez Janša sam izpolnil.

Če bi imel podatke o Stardecu bi zagotovo tudi o njem našli njegovo komunistično aktivnost na googlu.

Seveda, esdeesovci, sploh pripadniki skrajne desničarske skupine se na vse kriplje trudijo, da bi izbrisali zgodovino Slovencev. Tudi komunistično udejstvovanje. Ali se je sramujejo? Ali hočejo, da pozabimo, kaj so počeli domobranci, kolaboranti?

Meni se zdi, da imamo Slovenci zgodovino tako kot je. Naj se je ne sramujemo. Nekatere stvari naj nam bodo v poduk. Slovenci brez zgodovine, tako kot noben drug narod brez zgodovine ne obstaja.

veš koliko jih je letelo ven iz te zveze..celo igor vidmar je ven letel, pa je politologijo študiral, je bil to praktično njegov delodajalc....ž

jaoooooo......

ferdo

Guru
3. sep 2007
7.139
2.123
113
Ljubljana
hmpg.net
veš koliko jih je napisalo pritožbo, ker so jih vrgli iz ZK.
pa če si dovolj star, potem veš kaj je Igor Vidmar počel konec 70 in v 80, za dr. IJ pa ti lahko povem, da je konec 70 poučeval Obrambo in Zaščito ali kakorkoli se je že reklo predmetu na srednji šoli.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.125
1.185
113
Vsak, ki je razmišljal s svojo glavo, vsak ki je bil pošten, delaven, ustvarjalen in vsak, ki je nasprotoval in se uprl komunistični zločinski ideologiji, so ga iz ZK nagnali, izključili, ali so ga zaprli, (še prej na Goli otok) al so ga pa pospravli pod rušo in za likvidacijo okrivili in našli nekega grešnega kozla (primer Uhernik). V primeru Uhernik, so komunisti tudi pospravili svojega lastnega ovaduha, okrivili so pa Uhernika. Tako to gre v komunizmu. Rusko boljševistična šola.

• Všeč mi je
Reactions: Bajkman

gr69

Guru
15. dec 2009
9.919
1.381
113
še v SLO - ampak komaj
No, no - vsak, ki je razmišljal in imel kaj karakterja se sploh ni včlanil - razen, če je imel politične cilje in hotel kam prilezti.
Kak se pa takem reče boste pa že verjetno sami našli.
Mali hint. Reče se skoraj kot Hipokrat …