Nekaj me mede - levica/desnica???

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
27.262
7.698
113
ah ja, tipicno zanikanje desnicarjev.

vse je ok, nobene neumnosti ni bilo. gremo naprej.

zeeeehhhhh.
:valjamse:

Ah ja, tipično zanikanje levičarjev.

Vse je bilo narobe, neumnosti za izvoz. Gremo naprej.

zeeeehhhhh :norec:

.....
Ne, sneti čelado in prezračiti glavo po vzponu in na vrhu ni nobena neumnost, medtem, ko je pa izjemno velika neumnost vzpenjati se brez čelade in jo potem nataknit na samem vrhu za par minut zgolj in samo zaradi fotografiranja. S tem, da se je fotografiralo že med vzponom in tam ni bilo pa ne duha ne sluha o čeladi.

• Všeč mi je
Reactions: mosseero

piagolo

Guru
22. nov 2009
3.133
911
113
:valjamse:

Ah ja, tipično zanikanje levičarjev.

Vse je bilo narobe, neumnosti za izvoz. Gremo naprej.

zeeeehhhhh :norec:

.....
Ne, sneti čelado in prezračiti glavo po vzponu in na vrhu ni nobena neumnost, medtem, ko je pa izjemno velika neumnost vzpenjati se brez čelade in jo potem nataknit na samem vrhu za par minut zgolj in samo zaradi fotografiranja. S tem, da se je fotografiralo že med vzponom in tam ni bilo pa ne duha ne sluha o čeladi.
Ni pot pomembna, cilj je.

• Ljubezen
Reactions: Matey

sad

Guru
24. avg 2007
14.395
2.967
113
Ta tema je tipičen primer zakaj nas svinje pri koritu lahko na suho nategujejo. Jaz bi se zamislil, če bi bil kdorkoli od vas, ki sodeluje v tej temi in je povezal levičarje/desničarje s čelado na glavi.
Moje mnenje: dol mi visi ali ima Fajonka ali JJ čelado, ko gre v gore. Popolnoma njuna zadeva. Verjetno imat dovolj trde lobanje. Da bi pa tukaj pljuval po enem ali drugem, ker je pripadnik nasprotne ideologije :eek: . Niste normalni. Tukaj se drkate na čelado, zraven vam pa (in levi in desni) kradejo državo in se vam smejijo.

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.438
294
83
Ta tema je tipičen primer zakaj nas svinje pri koritu lahko na suho nategujejo. Jaz bi se zamislil, če bi bil kdorkoli od vas, ki sodeluje v tej temi in je povezal levičarje/desničarje s čelado na glavi.
Moje mnenje: dol mi visi ali ima Fajonka ali JJ čelado, ko gre v gore. Popolnoma njuna zadeva. Verjetno imat dovolj trde lobanje. Da bi pa tukaj pljuval po enem ali drugem, ker je pripadnik nasprotne ideologije :eek: . Niste normalni. Tukaj se drkate na čelado, zraven vam pa (in levi in desni) kradejo državo in se vam smejijo.
Tole pljuvanje je po navodilih fuhrerja. Na ta način se v SLO in drugih primitivnejših okoljih gradi pripadnost in fanatično zvestobo.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.838
957
113
Tole pljuvanje je po navodilih fuhrerja. Na ta način se v SLO in drugih primitivnejših okoljih gradi pripadnost in fanatično zvestobo.
Prečekiraj debato nazaj kdo je začel s temi čeladami. Začnete levuharji, pol, ko se jih pa nažrete, pa to, kar ste sami zakuhali, očitate desničarjem.
Čist tipično za rdečuharje komuniste. Sranje, in laži, ki jih sami nakozlate, potem očitate in podtikate nasprotni strani. Kot lopov, ki na ulici s polnim ruzakom nakradene robe vpije : ujemite tatu!!!!!.

Ogo

Guru
28. jul 2007
5.834
654
113
Samo da trenutni na oblasti niso pripadniki Hayekovih misli, temveč prikriti Keynesianci.

bizi

Guru
21. nov 2007
19.250
2.829
113
Kočevska
Če bi se ravnali po Hayekovih zamislih, bi Zemljo še prej vzel hudič, kot jo bo sicer. Prosti trg deluje, dokler ne pride do kake krize, potem pa vsi jokajo in fehtajo za pomoč državo. Že večkrat videno v zadnjih desetletjih.

• Všeč mi je
Reactions: sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
19.605
2.264
113
pa naj bo po vase. ne bom priznal, da Janez ni slab vzor brez celade v hribih, na vrhu Slovenije. pa se enkrat, ce bil to nek kvazi politik ala pahor, se sploh ne bi spotikal. ampak Janez je resen alpinist.

tako da naj bo ze konec te kvazi "epidemije".

sicer je pa od tega ze 14 dni... je vse ostalo ok? epidemija napreduje? cakalne vrste so krajse? korupcije dobaviteljev v zdravstu so resene?

mi se pa jahamo al bi moral nositi celado al ne na Triglavu.

bedaki.

Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: mosseero

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.438
294
83
Prečekiraj debato nazaj kdo je začel s temi čeladami. Začnete levuharji, pol, ko se jih pa nažrete, pa to, kar ste sami zakuhali, očitate desničarjem.
Čist tipično za rdečuharje komuniste. Sranje, in laži, ki jih sami nakozlate, potem očitate in podtikate nasprotni strani. Kot lopov, ki na ulici s polnim ruzakom nakradene robe vpije : ujemite tatu!!!!!.
Debilno je misliti, da obstajate v SLO samo levičarji in desničarji. In kot vidim vseskozi ponavljaš isto. Resnica je, da levičarji in desničarji predstavljate manj kot 10% populacije Slovencev. Seveda, glasni ste pa kot da bi vas bilo 100%. Takšne misli ponavadi obhajajo zgolj peščico vaških posebnežev. :)

• Všeč mi je
Reactions: fritz in msenjur

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.838
957
113
Debilno je misliti, da obstajate v SLO samo levičarji in desničarji. In kot vidim vseskozi ponavljaš isto. Resnica je, da levičarji in desničarji predstavljate manj kot 10% populacije Slovencev. Seveda, glasni ste pa kot da bi vas bilo 100%. Takšne misli ponavadi obhajajo zgolj peščico vaških posebnežev. :)
Glih kontra. Mogoče je 10% populacije res neopredeljenih. 90% pa definitivno je.

Demz

Guru
15. avg 2010
13.770
3.280
113
Dam jajca na tnalo, da je prej 90% neopredeljenih in samo 10% opredeljenih. Ker je zgodovinsko dokazano in Gaussova krivulja prav tako prikazuje, da je samo nekaj malega populacije ki je prismuknjena in velika večina, ki je normalna (beri: se ima še s čim bolj pametnim za ukvarjat namesto lažnjive politike :bruh:)