Navigon Android

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
V naši ulici manjka nekaj hišnih številk vključno z našo (gre za več 10 let stare hiše), pa me zanima če lahko lokacijo kako vseeno dodam pod "home" ali pa zajamem koordinate in jih dodam pod "home"?

Hvala in lp!
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Bom kar tukaj vprašal da ne odpiram nove teme. Ali se vam pri tej navigaciji zaslon rotira ko date telefon počez? A ima sploh to opcijo? Meni se namreč ne...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.688
134
63
Zaslon se rotira, meni pa je najboljši pregled, ko je telefon pokonci.

lp
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Hecno. Zdaj se tudi meni normalno rotira. Ne vem kaj ga je pičilo:) Je pa tudi meni bolj pregledno če je telefon pokonci. Ste zadovoljni s to navigacijo drugače?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.244
185
63
Meni je super, zaenkrat še ni zatajila. Kar pa težko rečem za Sygic-a, katerega sem imel prej.
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Kaj pomeni če vklopiš Aktivni asistent za vožnjo po voznem pasu?
In kaj pomenijo nastavitve recimo Opozori v naseljih 10km/h in Opozori izven naselij 20km/h? Namreč to imam nastavljeno.
LP
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
kot ti že ime pove, ti v spodnjem kotu zaslona program simulira oz ponazori na kater vozni pas se moraš postavit ko prihajaš v večje križišče ali izvoz iz AC.

NAVIGON_MN_Windows-Phone-7_US_Active-Lane-Assistant.jpg
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.244
185
63
Kako pa na tem Navigonu naložiš svojo lastno datoteko s POI točkami?
Zakaj morajo vedno okrog tega toliko zakomplicirati?
rolleyes-1.gif
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Hvala Janch. Kaj pa tiste nastavitve v naseljih in izven naselij? Pa še en problem imam. Zadnjič sem ištaliral probno in mi ga je inštaliralo na notranji spomin. Potem sem našel navodila kako inštalirat na SD kartico (telefon ni rotan). Torej sem ga odstranil in na SD kartici naredil mapo Navigon in v njej mape: map, data, poi, sound, images. In ponovno inštaliral. Pa zgleda, da si je zapomnil, kje je že bil in mi ga noče inštalirat na SD kartico. Na hčerini tablici sem po tem postopku prvič inštaliral in ga je na SD kartico. Ker je ona italijanske narodnosti sem ji nastavil jezik programa in tudi vodenje v italijanščino, na mojem telefonu pa ne najdem nastavitev za jezik.
Hvala za pomoč in lep pozdrav!
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.244
185
63
Začne te opozarjat, ko za nastavljeno hitrost prekoračiš omejitev. Če je na avtocesti omejitev 130, nastavljeno imaš opozarjanje pri 20 izven naselij, bo pri hitrosti 150 začel težit "Pozor, pozor".
smile-1.gif
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Hvala Slick. V glavnem sem vse rešil. Sedaj mi je inštaliralo na SD kartico. Namreč ko sem deinštaliral prvotni Navigon so na notranjem pomnilniku ostale mapein podmape in vse v njih. Ko sem jih odstranil je potem Navigona inštaliralo na SD kartico. Ni mi pa jasno, kje sem pri hčerki nastavil italijanščino, tako programa kot vodenje, ker ne najdem teh nastavitev. Pa sem ji včeraj inštaliral. Bolj star bolj pozabljiv!:) Če kdo ve kje se spremeni jezik bom hvaležen.
LP
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Kolikor sem jaz delal z navigonom, ti instalira tisti jezik, ki je na Androidu (OS). Zamenjaj jezik na napravi, pa boš videl, če se spremeni tudi na Navigonu.
 

fisherman74

Zelenc'
3. jan 2011
24
0
1
Meni ne kaže trenutne hitrosti, samo oddaljenost od cilja in čas prihoda. Sem gledal po nastavitvah, pa ne najdem...??
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.244
185
63
Dotakni se točno tam zgoraj, kjer kaže oddaljenost od cilja in čas prihoda, da spremeni prikaz. Potem v neki kombinaciji kaže tudi trenutno hitrost.