Navigon 70 premium - glasovno upravljanje

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Zdravo!

Trudim se na vse načine (uporaba navodil) vendar nikjer ne najdem opcije za aktiviranje glasovnega upravljanja, tako kot piše v samih navodilih.Kje tiči zajec? Naprava je stara 3 dni in bi jo rad kar seda dobro preizkusil, če vsebuje vse funkcije ki jih proizvajalec ponuja.

Ima kdo idejo, kje je težava.?

Ali je možno da glasovno krmiljenje deluje le v določenih jezikih oz. da v slovenskem jeziku to ne deluje?

lp DIGITAL
 

jJack

Pripravnik
17. maj 2008
53
0
6
http://www.navigon.com/portal/...ml?tab=features

Pod drugo alinejo imaš tole:
Professional Voice Command 2.0

Control all the main functions via voice commands: speak to your NAVIGON in everyday sentences. For example, you can ask it where the nearest Italian restaurant is. Or say a telephone number or a contact’s name, and your NAVIGON will dial for you directly.

Professional Voice Command 2.0 is available in the following languages: Danish, Dutch, English, French, German, Italian, Spanish, Swedish
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
A mi lahko nekdo pošlje napotke, kako na navigona inštalirati IGO PRIMO softvare? Lahko je tudi na SD kartici ločeno od flash drive, tako da bi lahko uporabljal oba programa. Vem da je težava, ker je naprava trenutno zaklenjena, vendar mi nikakor ne uspe urediti.

Lahko tudi na ZS, bom zelo hvaležen.
aplauz.gif



lp Digital
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Pozdravljeni!

z veliko truda sem nekako uspel usposobiti (odkleniti) navigon, da na njem deluje tudi IGO.

Sedaj pa imam novo vprašanje in sicer kako usposobiti oz. dodati v IGO bluetooth? Na NAVIGONU deluje, rad pa bi to dodal tudi v aplikacijo IGO8.

hvala za info!

lp
Digital
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
To opcijo ti omogoči enden izmed skinov, kolikor se spomnim je to dimka. Boš pa imel verjetno kar veliko dela, saj pri navigonu je bluetooth integriran v osnovni shell. Poglej v ini fajle navigonovih sistemskih datotek, kje in kako je integriran BT, če ti bo kaj jasno.
smile-1.gif
To ti bo dalo smernice za nastavitve BT za iGO8 skin.