Navigon 70 plus nadgradnja

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 3287

Kako (in seveda, če je možno) nadgraditi navigon 70 plus? Je tu gor kdo, ki bi to storil za plačilo? Nimam pojma
grin1.gif
o teh zadevah.

lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če se sam ne želiš oz se nimaš interesa angažirat, potem je res bolje, da daš nekomu, da ti to porihta za male pare..če pa bi se rad sam posvetil zadevi, pa ti predlagam, da se malo sprehodiš po GPS tujih pašnikih, kjer je material, katerega potrebuješ.Boš pa moral biti malo potrpežljiv..Aja, pri navigonih ni nobenih odklepov ipd, samo copy/paste. Seveda pa moraš sneti vse potrebne datoteke.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Naredil sem eno neumnost.... Zbrisal karte z naprave (pozabil na backup), naložil nove karte na napravo brez poi (ker očitno ni dosti prostora za vse), naložil karte + poi na spominsko kartico. AMpak naprava ne zazna kart in mi to takoj napiše, ko jo prižgem. LAhko samo pritisneš ok. Sekundo za tem, se samodejno ugasne. Navigon fresh program (naložen na compu), pa zazna napravo in kartico, na kartici vidi vse mape. Vendar ne vem kako priti v meni naprave, da bi določil od kod naj "vzame" mape.

hvala za vso pomoč.

lp

p.s.: prodam navigon 70/71 P, nepoškodovan, brez prask. priloženo: usb kabel, avtopolnilec, 8Gb spominska kartica.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
smile-1.gif

kolikor vem, ni možno v samem programu pokazat iz kje naj išče karte..je pa workaround, ki bi lahko deloval. Nisem popolnoma prepričan, a je vredno poizkusiti:

1. Na navigonu poišči datoteko ApplicationSettingsPathes.xml v kateri so med drugim zapisane poti do MAP in POI. (najprej si jo seveda shrani - bekapiraj)

Sklepam, da si kopiral mapi MAP in POI v root SD kartice, torej v ApplicationSettingsPathes.xml spremeni:

2. Poišči vrstico:
<Path>/ResidentFlash/NAVIGON/map</Path>
in jo spremeni v:
<Path>/SDMMC/map</Path>

3. Poišči vrstico:
<Path>/ResidentFlash/NAVIGON/POI</Path>
in jo spremeni v:
<Path>/SDMMC/POI</Path>

4. Shrani spremembe in ponovno zaženi napravo. Če ti še vedno ne bo videl kart, potem v obeh zapisih spremeni /SDMMC/ v /Storage Card/ saj ne vem točno, kako navigon vidi SD kartico.

Good luck!
wink-1.gif