navigacija Prestigio Geovision 350 in 430

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Jaz sem dodal tole datoteko, pa mi dela kjerkolki pač sem. Še vedno me pa moti tisti nadležen zvok, ki te opozarja na radarje, tako, da imam izklopljenega. Uporabi datoteko z končnico .kmz, in bi moralo delat!
 

Priponke

  • 268398-SLO-TrafficControl-iGO-MioMap.zip
    8,4 KB · Ogledi: 314

slosplet

Pripravnik
7. mar 2008
154
0
16
Zanima me katero katero karto Slovenije lahko naložim na Prestigio Geovision 430 in kako?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
kje piše da je hotel dokazat da ima pojma... kupil je tisto kar mu je bilo všeč in kar obeta dobro delovanje...
prestigio je ena izmed navigacij na igo platformi... v bodoče z igo 8 celo ena izmed redkih ki bojo to imeli... poleg tega da vizuelno lepša od ostalih podobnih ima tudi daljšo garancijo od ostalih predvsem pa veliko dodatne opreme tukaj je en test te naprave
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
dober komentar
bonk.gif
seveda če bi bil podkrepljen s konkretnimi podatki...
povej potem tudi ostalim kateri so produkti o katerih govoriš, da ne bomo tavali in se spraševali kaj kupiti
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
@mamomu in OldSkul:
Kar se tiče PND naprav na WinCE in iGO platformi je prestigio ena boljših izbir, v koliko ne rabiš raznih TMC ipd.

Prestigio sicer ne slovi po najboljših monitorjih in podobni opremi, ki jo sicer prodajajo, ampak s tem strojčkom pa imajo šanse, saj je izdelava res kvalitetna, programske opreme pa itak niso izdelali oni.

Če rabiš dobro in poceni navigacijo, je pa to bombastično, in jo raje priporočim, kot pa dlančnike rz 1700 in 1900 serij, pa srajčke itd... kot nekateri delajo (pa niti ne redki).
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
Prestigio monitorji so klasični b brand monitorji določene serijo so super je pa bila kakšna v preteklosti tudi sfaljena
Sam sem recimo zelo zadovljen z 22 glare type monitorjem... konkurenca b brandov nima takega dejstvo pa je da tudi marsikateri a brand zaostaja konkretno za tem... je pa res da to ni low budget stvar ampak je cena na nivoju a branda...
no pa pustimo ostale stvari tukaj je govora o navigacijah in tukaj se strinjam s teboj to je navigacija ki ima potencial... več se bo videlo tudi v prihodnosti z igo 8
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Tudi sam si cca. mesec dni lastim Prestigio Geovision 350 in morm rečt, da zadeva odlično deluje.
Preizkusil sem ga sicer le v Sloveniji, vendar so večja mesta dobro pokrita. Recimo iz Ljubljane sem moral priti v neko majhno ulico v Novo Gorico in zadeva me je b.p. pripeljala točno. Enako velja tudi za Koper in Maribor.

Z nakupom sem več kot zadovoljen, na dodatno SD kartico pa sem spravil divx film in ga brez problema predvaja. Enako velja tudi za mp3 glasbo ali slike. Glede na to, da sem amater pri teh naprav, lahko Prestigio samo pohvalim.
smile-1.gif


Imam pa eno vprašanje glede POI: v datoteko Speedcams sem dodal file z radarji za posamezne države. Vsi file-i imajo končnico .txt. Ker zadeva še nisem probal v praksi me zanima, če bo zadeva delovala ali ne? Glede na to, da nekateri govorite o datotekah z drugo končnico?
 

ceko

gps navigator
21. jul 2007
184
0
16
bo delalo... iGO ima .txt, miomap pa nekaj drugega... ne spomnim se točno.