Navigacija - mape v SDAL formatu...

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
za mojo Mazgo (6ka letnik 2004) original navigacijski sistem prebavi samo DVDje v SDAL formatu,
zadnje kar sem našel na netu je bil od SAAB 9-3 z mapami leta 2005... trenutno je torrent z mapami 2008, vendar ni sejalcev... zato se skoraj nič ne dogaja z njim...

sem pa dolpotegnil torrent za SAAB 9-5 z mapami 2008... vendar so v IDX formatu,
če ma kdo SAAB 9-5 z originalno navigacijo, mu rade volje podarim DVD... Mazda pri Navteq-u žal ni naročila nadgradnje niti dogradnje za vzhodno Evropo in Balkan... torej so mape brez SLO in Yuge...

če pa kdo pozna koga, ki bi imel ali za Mazdo ali za SAAB 9-3 mape 2008/2009 v SDAL formatu, se pa priporočam (vem da za SLO in YUGO ni, pa ne rabim)

nove mape stanejo 165 EUR, in ker jih trenutno ne potrebujem nujno, se raje izognem temu strošku...

če ma slučajno še kdo drug navigacijo z DVD mapami v SDAL formatu za katero drugo znamko avtomobila, rade volje probamo... na originalnem DVDju je 42 datotek s končnico *.SDL
 

korosec6

Zelenc'
7. jun 2010
1
0
1
Si že kaj uredil oz. ugotovil ?
Imam SAAB 9-3 letnik 2008 , kupil rabljenega in nisem "pazil" ob nakupu na DVD in mape. Tako sem prevezel avto s samo enim DVD zo s štev 2 ( zahodna evropa ........, pazi ni Avstrije in Nemčije ).
Ta disk ti lahko posodim za prekopirat.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
ma nisem nič ugotovil...

pred kratkim naložil na Nokio OVI maps...in za silo je...
frown-1.gif


DVD sem podaril, pa ga je neroda predno mu ga je uspelo vstaviti v avto, vrgel po asfaltu... tak da zdaj niti ne vem, če je sploh tisti IDX deloval