Navigacija 3D v Peugeot 3008 SUV / 5008 SUV

blackbird042

Pripravnik
13. mar 2019
38
9
8
Mislim da je to zato, ker imaš že to verzijo, ki je "kao" zadnja.
Jaz sem takrat dol potegnil novo verzijo in jo instaliral, sedaj mi pa javlja to kot novo, čeprav je stara.
Nisem pa nikjer našel razloga zakaj ni več na voljo.
 

cyfreak

Zelenc'
29. maj 2018
8
0
1
Malo pozno sem našel to temo pa vseeno.
Kar zadeva zadnji firmware, ga je Peugeot umaknil, ker so uporabniki odkrili manjšo napako v navigaciji (vgrajeni). Ko določiš cilj in se vmes ustaviš in ugasneš avto, se ob nadaljevanju vožnje navigacija ne vrne na prvotno vnešeno lokacijo ampak jo je potrebno ponovno vnesti. Drugače pa z firmware-om ni drugih težav.
Sam imam trenutno instalirane nav karte v16 in firmware v21.08.22.32 (18/10/2019) na 3008 (l. 04/2019)
 

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
Ali ima še kdo problem, da se avto SUV 3008 ne poveže s aplikacijo myPeugeot (kaže samo - pripravljen da se poveže ) čeprav imam vzpostavljeno povezavo s bluetoothom ? Po zadnjem update mi se ne poveže več.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Enako je pri meni, samo da je čisto random. Danes se ne, čez dva dni pa se bo (enako je bilo pred updejtom).
 

cyfreak

Zelenc'
29. maj 2018
8
0
1
Pri meni je zaenkrat OK, res pa je, da z vsako posodobitvijo lahko pričakuješ nove "težave" namesto izboljšave.
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Do sedaj nisem opazil, da se avto in aplikacija nebi povezala, pa sem aplikacijo prej uporabljal na Samsung Galaxy J5(2016), sedaj pa na Xiaomi Mi9SE.
Tudi prenos (izvoz podatkov) z enega telefona na drugi je potekal brez problema.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
Danes opazil, da v tujini v roamingu ne piše več ime omrežja (npr Mangenta-T v AT..), ampak piše samo "roaming"
Druga stvar, če imaš aktivno navigacijo in ugasneš avto, se ob ponovnem zagonu ne zažene navigacija aktivno naprej. Moraš ponovno zagnat.

Te stvari so morda že od kakšnega prejšnjega popravka...

Na živce mi gre, da ob vsakem upgradeu se mi podrejo favourite tel.številke

V glavnem, čakamo slo menu
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.283
5.325
113
Jaz sem imela samo eno posodobitev do sedaj. Čim sem avto kupila, je bila notri defualtno ena stara verzija. Od avgusta dalje nič... Pogledam preko mobilne aplikacije in preko vpisa vin številke na spletno stran. Kje drugje to najdem?
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Je že kar lep čas v slovenskem jeziku, vendar sem ugotovil, da v slovenskem jeziku ne prikazuje aktiviranih servisov z datumom aktivacije in datumom prenehanja storitve (naprimer TomTom live service), ko pa nastavim državo na Avstrijo in jezik nemščina, pa mi to prikazuje.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Res je. Zanimivo pa da meni več ne kaže do kdaj imam aktiven tomtom live in podaljšano jamstvo. Prej mi je to kazalo pod državama UK in Francija, sedaj pa ne več. Tudi pod avstrijo ne.
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Prvo sem imel Avstrijo in mi je kazalo, po prehodu na Slovenijo in slovenščino mi ni kazalo, po vrnitvi nazaj na Avstrijo pa mi je zopet začelo kazati. Sem ostal kar na Avstriji. Je pa že nekaj časa preteklo od takrat, pa se ne spomnim ali je začelo kazati takoj po vrnitvi na Avstrijo ali šele čez nekaj časa. Kaže pa.