Nategi na bolhi (1)

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
0
36
Ker že obstaja ene podobna tema (mogoče bi bilo pametno narediti sticky temo za takšne osebe), opozarjam vse, da ne pošiljajo nobenih zadev osebi z podatki:

Uroš Polšak (upolsak@gmail.com)
Naselje heroja maroka 24
8290 Sevnica

Gre za neresno in lažnjivo osebo, ki pri vas "kupi" malenkost, ki mu jo vi pošljete z odkupino, ta pa jo potem ne prevzame, kljub dogovoru. Vam nastane tako dvojni strošek poštnine, ker dobite paket nazaj domov.

Njemu sem namreč prodal novi avtopolnilec za Nokia E51 za vsega 3€, ceno sem mu spustil celo na 2€, potem pa pakete sploh ni prevzel na pošti. Ne gre se mi za znesek, ki je malenkosten, gre se za princip.

Ob vprašanju ali je oseba (Uroš) prejela paket in je vse OK, vam pove, da ga je, čeprav to ni res.

Na kasnejše maile ne odgovarja in ni dosegljiv.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.817
1.816
113
Hehe Mx stayl......sam še obrnt bi se mogu pa bi ble iste sončne špegle

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
tud men se je to že zgodilo 2x
1.) Glasbeni stolp - (ogromen paket) popušil poštnino nazaj dobil zmrcvarjeno robo
2.) prenosnik - popušil poštnino nazaj dobil prenosnik z okvaro na disku in precej razmajanim ohišjem zgleda da so na pošti igrali fuzbal z njim.

in obakrat sem moral po poteku roka za dvig dajat poizvedbe in še dodatno čakat na paket

škoda da nimam več naslovov bezobraznikov en je iz MB drugi pa KP

Nazadnje urejeno:

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
0
36
KSZ

Jaz zaradi takega kretena nočem več nobenemu pošiljat po pošti. Pa mogoče so čisto OK ljudje, ampak preprosto sem šel dvakrat na led (osel pač) in je bilo dovolj.

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
13.345
1.021
113
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
1.) Glasbeni stolp - (ogromen paket) popušil poštnino nazaj dobil zmrcvarjeno robo
2.) prenosnik - popušil poštnino nazaj dobil prenosnik z okvaro na disku in precej razmajanim ohišjem zgleda da so na pošti igrali fuzbal z njim.

in obakrat sem moral po poteku roka za dvig dajat poizvedbe in še dodatno čakat na paket

Čaki čaki ... ti si nekaj poslal in sam si dobil nazaj totalen poden od robe?

Sedaj si pa predstavljaj da sem jaz kupec, grem na pošto po paket in ker je polno nategantov ga tam na licu mesta odprem pred poštno uslužbenko. Notri vidim pa polomljeno robo! Jasno ne bom vzel, paket bom zavrnil in to je to! Če ti nisi plačal zavarovanja paketa (ker verjamem da ga 100% nisi) potem tudi če je poškodba nastala med prevozom po pošti NI krita in jasno jaz kot kupec tega ne bom plačeval.

Je pa tudi res, da je fer da se pokliče prodajalca ... samo kaj, tako kot ti pizdiš na kupca tako bo on na prodajalca.

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Ok, ni ravno nateg, ampak na organ mi gredo osebki, ki napišejo "kupim takoj, če daš za 20", medtem ko je cena postavljena na 40, pa že to je najnižja cena na bolhi. Ajde, razumem, vsak bi malo nižal in to ponavadi tudi vkalkuliram v ceno.

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.115
0
36
36
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
KSZ

Jaz zaradi takega kretena nočem več nobenemu pošiljat po pošti. Pa mogoče so čisto OK ljudje, ampak preprosto sem šel dvakrat na led (osel pač) in je bilo dovolj.
Rečeš da ti nakaže naprej obojesmerno poštnino, ti pa boš po prejemu te vsote le-to odbil od kupnine.

Car

POSTman
4. avg 2007
7.151
169
63
51
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik maggio pravi:

Seveda, a ne veš, da takrat, ko je bolj malo dela in nimamo žoge, kar s paketi igramo fuzbal!

Če poišiljaš take stvari, kot si napisal, moraš vsebino dobro zavarovati s papirjem ipd, da se ne premika, paket pa poslati kot ločenko, to pomeni, da je gor znal Lomljivo! Seveda pa to ni zastonj!

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.620
216
63
Hja, najbolje je poslati zadevo v original embalaži ali spacaš nekaj podobnega. Če daš pa prenosnik v kuverto z mehurčki...

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
37
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Običajno se paketi usmerjajo preko vtomatskih usmernikov. V tem primeru se paketi vozijo po različnih drčah in medtem seveda prihaja do neposrednih stikov. Ostali paketi, ki so označeni z simbolom "občutljivo" in so t.i. ločenke pa so podvrženi izključno ročnemu usmerjanju paketov.

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.104
10
38
KSZ. Poškodovano ohišje ENERMAX za računalnik. (prazno seveda - novo)

Leva bela stranica udarjena... Poškodba s strani pošte...

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
120
Sem dobil paket iz USA, kjer so bile cunje in dva DVD-ja v original embalaži. En DVD je bil zlomljen, PAZI - v nepoškodovani embalaži.
Seveda ravno tisti, ki ga je mali najbolj nestrpno čakal...
Sem razmišljal, kako bi lahko to uspelo, da se zlomi disk, škatla pa ne, poleg tega da je zavit v oblačila, pa mi ni uspelo.
DVD je bil pred pošiljanjem nepoškodovan.

To so morali res eni fuzbal igrat s paketom...