NATEG usaesta.org esta.us

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Naivno sem v google vtipkal esta za pridobitev "vize" za ZDA. Kak peti link je bil ESTA Vloga za državljane Republike Slovenije, link pa na esta.us

izpolnim vlogo in ko oddam naročilo mi trgajo 78€! Niti na enem mestu ni pisalo, koliko bo stalo ampak takoj trgajo. Na srečo sem izpolnjeval samo za eno osebo, tako da sem za ostale izpolnil na uradni .gov strani, kjer je cena za vlogo slabih 13€...

Na NLB mi pravijo, da ne morejo stornirati, ampak lahko dam samo vlogo za povrnitev sredstev, tem goljufom pa sem že pisal, naj transakcijo stornirajo, čeprav dvomim, da bo šlo.

Samo toliko za bodoče, da se ne še kdo nategne, tako kot sem se jaz.

EDIT: so pravkar stornirali plačilo. Ampak vseeno kot opozorilo v bodoče post ostaja.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.742
584
113
Naivno sem v google vtipkal esta za pridobitev "vize" za ZDA. Kak peti link je bil ESTA Vloga za državljane Republike Slovenije, link pa na esta.us

izpolnim vlogo in ko oddam naročilo mi trgajo 78€! Niti na enem mestu ni pisalo, koliko bo stalo ampak takoj trgajo. Na srečo sem izpolnjeval samo za eno osebo, tako da sem za ostale izpolnil na uradni .gov strani, kjer je cena za vlogo slabih 13€...

Na NLB mi pravijo, da ne morejo stornirati, ampak lahko dam samo vlogo za povrnitev sredstev, tem goljufom pa sem že pisal, naj transakcijo stornirajo, čeprav dvomim, da bo šlo.

Samo toliko za bodoče, da se ne še kdo nategne, tako kot sem se jaz.

EDIT: so pravkar stornirali plačilo. Ampak vseeno kot opozorilo v bodoče post ostaja.


Enaka zgodba je za Avstralijo. Cel kup strani, ki ponujajo plačljivo storitev, medtem ko je na uradni strani brezplačno.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Lahko parafriziraš kaj si jim napisal da so ti vrnili $$$? :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Ok ker ste tolk zapel za besedo...
Lahko tudi C/P maila da bo lažje...

Sprašujem za kolega Guinessa ki je "ravno izpolnil pa ni vedel katera stran je uradna"...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Prosim za takojšnjo stornacijo naročila xxxx in vračilo sredstev. Pa prek online obrazca še ene 3x, ker je napisalo, da je prišlo do napake. Tam sem še napisal da zaradi goljufije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.517
59
48
Kranj
Vnašam tole esto in mi ne sprejme mobilne številke. vnesel v vseh mogočih oblikah..vedno javi napako.. Ve kdo?
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.517
59
48
Kranj
Ok..mi je ratalo. javi da je številka napačna ampak imaš možnost da vseeno potrdiš da je taprava
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Pozdravljeni
Da vprašam tukaj. USA ima esto, ima kanada kaj podobnega?

Hvala