Naše najvišje premoženje

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Šmrc !

Pride indijanec v apoteko in bi imel olagumo.
Drugi dan pride nazaj, - "Kjurac močen, baba močna ... oliguma POK ! "

Mu je dal lekarnar največjo oligumico kar jih je imel.
Naslednji dan pride indijanec spet nazaj : "Kjurac močen, baba močna ... oliguma POK ! "

Sedaj je šel lekarnar zadaj v skladišče, ( kaj bi sploh storl ??? ) - pa je odrezal iz šlaufa od picikeljna en konec itd ...

Naslednji dan pride dva metra velika in široka skwo : " Baba močna, oliguma močna - kjurac POK ! "
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tale naša seks stran je tako puščobna, da se mi zdi da bi bilo primerno še tule kaj objaviti :

Zdravnik je dobil pismo s čudno tresočo pisavo :

"Spoštovani gospot doktor, kaj naj storim? Moj mož je nekakšen spolni obsedenec, on bi sexal ob vsakem trenutku. Zjutraj ko se zbudiva, pa takoj po zajtrku, pa potem čez dopoldne tudi, pa med pripravo kosila, pa potem ko posodo pomivam, ... pa proti večeru iz zvečer, niti ponoči mi ne pusti veliko spati :oops1: .

Pomagajte prosim.

P.s. : Oprostite moji krevljasti pisavi ... saj veste, moj mož ... :norec:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Evo ... je prišla pravkar domov, sem točno videl tisto njeno majčko, ko je že malce "abnutzen :D", sem jo potegnil dol brez milosti - Rrresk je reklo, ona je šajnvelferje zavila v nebo, tačas sem pa že bil v akciji. :p Nema milosti, ... zapomni si,draga moja! :p

Sedaj prede tam pri likalni mizi in pegla tiste srajce, gate, ... kwa pa vem kaj vse je na tistem kupu. Kako malo je treba, da se izogneš jezikovi župci :cheer:, ki bi sicer sledila. Mislimmmm ... - samo stare ateje je treba malo poslušat, možakarji so že v pradavnini točno obvladali zadeve. :cheer:
 
Evo ... je prišla pravkar domov, sem točno videl tisto njeno majčko, ko je že malce "abnutzen :D", sem jo potegnil dol brez milosti - Rrresk je reklo, ona je šajnvelferje zavila v nebo, tačas sem pa že bil v akciji. :p Nema milosti, ... zapomni si,draga moja! :p

Sedaj prede tam pri likalni mizi in pegla tiste srajce, gate, ... kwa pa vem kaj vse je na tistem kupu. Kako malo je treba, da se izogneš jezikovi župci :cheer:, ki bi sicer sledila. Mislimmmm ... - samo stare ateje je treba malo poslušat, možakarji so že v pradavnini točno obvladali zadeve. :cheer:

če nimaš dvotarifnega štroma boš to peglanje zelo drago plačal...ni še pocei tarifa, da bi se s pegleznom zajebaval