Nalimajte gole slovenke II.

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
a dimnikarju lahko rečeš dimnikar?

drugače pa, vsaka taka, ki se stem ukvarja, potrebuje nekoga za urejanje slik in videjev...pa če za to plača en BJ je to precej ceneje kot pa s cvenkom. Tako da dont panik, vsak se pač po svoje znajde.
Glej ono Belle...ni vec slo je pac sla do konca. Bolj je vprašanje je kje je konec, ko si že na koncu. Ko ni več kapitala...Srednja vzgojiteljska in delo na pošti?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Moram se javit, ker je šlo sedaj tole z mojimi osebnimi podatki že mnogo preko meje dobrega okusa... Prosim, da admini urigirate pri takšnih zadevah, ker to niso več heci.. Takšnih zlonamernih dejanj, ki so uperjeni ne samo proti meni ampak tudi moji družini, ne bom tolerirala.

Ne glede na to kaj počnem v življenju to nobenemu ne da pravice, da počne take stvari. Zato, ker imamo različne poglede na stvari morate kazati svojo premoč s takšnimi škodoželjnimi dejanji? .. Sem ostala brez besed kaj premore človeška zloba ..
Al pa kako velika je cloveska naivnost. Ne vem od kje prepricanje da bo random folk, ki ga ne poznas in te z njimi povezuje samo poslovno razmerje varoval tvojo zasebnost in se drzal nekih nenapisanih pravil v tvoje dobro. To je pac del posla ki se ga gres.
 

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
a dimnikarju lahko rečeš dimnikar?

drugače pa, vsaka taka, ki se stem ukvarja, potrebuje nekoga za urejanje slik in videjev...pa če za to plača en BJ je to precej ceneje kot pa s cvenkom. Tako da dont panik, vsak se pač po svoje znajde.
Glej ono Belle...ni vec slo je pac sla do konca. Bolj je vprašanje je kje je konec, ko si že na koncu. Ko ni več kapitala...Srednja vzgojiteljska in delo na pošti?

Ta je šele razred zase ja :cheer: Si gre (kao) spreminjat ime in priimek, a ko slišiš njeno pravo ime, si zlomiš jezik :obesise: Nekaj časa nazaj (sej zdej tudi) je "strastno" nakladala o veganstvu in vsemu temu balastu, a se je vozila iz M* na Duplico, kjer dela (PAZI TO!) v Meso Kamnik v klavnici ali razkosanju mesa(nevem več točno-demenca).

#facepalm

Kje je konec za tako? Andiamo? :sprasujemse::fredi:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
In kaj ma veze kaj kdo dela? Mogoče jo pa kosanje vzburja?

Te bo zarezala okol gležnjev pa hop na glavo čez plot pa boš Joža-gulikoža :evil:
 
  • Haha
Reactions: Najedek

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ta je šele razred zase ja :cheer: Si gre (kao) spreminjat ime in priimek, a ko slišiš njeno pravo ime, si zlomiš jezik :obesise: Nekaj časa nazaj (sej zdej tudi) je "strastno" nakladala o veganstvu in vsemu temu balastu, a se je vozila iz M* na Duplico, kjer dela (PAZI TO!) v Meso Kamnik v klavnici ali razkosanju mesa(nevem več točno-demenca).

#facepalm

Kje je konec za tako? Andiamo? :sprasujemse::fredi:
Pa kaj tebe boli k.urac kaj ena bejba (ki je pac na onlyfans) dela v privat cajtu, s kom se kam vozi, kok tezko se njeno in priimek izgovarjata?

Res, kaj na svetu ma to veze s tem da si ti tisti, ki pac gledas njene fotke. Ce ti niso vsec jih ne glej, ce so ti pa pac uzivaj v njih. Ampak nic od tega ne more met veze s tem da bi se tebe dotikalo kako se pise, kam se vozi in v resnici tud s kom se dol daje.
 

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Najedek zdaj pa ze zakljuc s temi tvojimi bolnimi forami. Objavljanje osebnih podatkov in slik z obrazi brez privolitve avtorja je kaznivo. In ze na privat sem ti povedal da te bova prijavila na polcijo.
 

MsTassie

Zelenc'
16. apr 2021
11
9
3
Al pa kako velika je cloveska naivnost. Ne vem od kje prepricanje da bo random folk, ki ga ne poznas in te z njimi povezuje samo poslovno razmerje varoval tvojo zasebnost in se drzal nekih nenapisanih pravil v tvoje dobro. To je pac del posla ki se ga gres.
"Nenapisanih pravil" je debatable .. Takšno poseganje v zasebnost in ZLONAMERNA uporaba podatkov je označena kot kazniva. Ker pa nisem osamljen primer pri najedku pa bo to še lažje. Imam ves material še vsaj 8 punc, ki so imele incident z isto osebo. Torej kdorkoli misli, da to ne pije vode, se moti. ;) Nekje je meja.. Tudi na internetu..
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
"Nenapisanih pravil" je debatable .. Takšno poseganje v zasebnost in ZLONAMERNA uporaba podatkov je označena kot kazniva. Ker pa nisem osamljen primer pri najedku pa bo to še lažje. Imam ves material še vsaj 8 punc, ki so imele incident z isto osebo. Torej kdorkoli misli, da to ne pije vode, se moti. ;) Nekje je meja.. Tudi na internetu..
Ne, v resnici objava tvojih podatkov ob neki fotografiji ni kazniva. Lahko je (pod zelo posebnimi pogoji) prekrsek, ni pa kaznivo dejanje. Pa lahko dava 5 smileyev zraven itd. Objava je zlonamerna, sam to se ne pomeni da je kazniva.
 

MsTassie

Zelenc'
16. apr 2021
11
9
3
Ne, v resnici objava tvojih podatkov ob neki fotografiji ni kazniva. Lahko je (pod zelo posebnimi pogoji) prekrsek, ni pa kaznivo dejanje. Pa lahko dava 5 smileyev zraven itd. Objava je zlonamerna, sam to se ne pomeni da je kazniva.
Sem se že pozanimala, in je kaznivo tako, da.. Nima veze, to bomo mi z najedkom potem urejali.
 

MsTassie

Zelenc'
16. apr 2021
11
9
3
Ima mogoče kdo kaj Od Ms Tassie? Res mi je ful huda :zaljubljen::zaljubljen:
Js mam. You are wellcome! Čist je huda ja


Evo nova stran fantje, nova priložnost, da nadaljujete temo z limanjem slik bejb. Js bi še kšno drugo rada vidla, ne, da se samo to tassie skos po zobeh vleče. Mwah
 
Nazadnje urejeno: