Nalimajte gole slovenke II.

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Haha dej dej ne prbiji. 90% slik je tipov haha pol to gledas? :)
Glede na to, da sta s "tvojo" oba gor, bi lahko vedel, da se da tudi brez, da gledaš tipe...
Ne vem kaj sploh hočeš doseči s temi bednimi forami... kar koli že je, je patetično... Ne da se mi več prerekat s tabo in ti ne mislim več odgovarjat ne te otročje provokacije...

Evo, da ne bo samo spet samo pisanje, ena slika:
 

Priponke

  • 24955454_10213181371387926_2168619338177682892_o.jpg
    24955454_10213181371387926_2168619338177682892_o.jpg
    158,6 KB · Ogledi: 3.519

ewok

Zelenc'
16. apr 2021
1
0
1
no ne vem če je to pravi forum...
a se ve katere slovenke so na chaturbate in pa podobnih straneh?
videl sem da ima bestassx napisano da je iz slovenije ali kdo ve če je res?
 

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Glede na to, da sta s "tvojo" oba gor, bi lahko vedel, da se da tudi brez, da gledaš tipe...
Ne vem kaj sploh hočeš doseči s temi bednimi forami... kar koli že je, je patetično... Ne da se mi več prerekat s tabo in ti ne mislim več odgovarjat ne te otročje provokacije...

Evo, da ne bo samo spet samo pisanje, ena slika:
Sam tok. Zacel si sam provocirat da je biu oglas z namenom da dokazes kok mi bejba skriva. Pa tvojo provokativno dal v narekovaje. Tko da ne mi o tem kdo ma otrocje fore.
 

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
bam88 hvala za odgovor... Repliko na to ne bom dal. Vse akr lahko ponovim je to: srečno!


Bi pa prosil eno stvar od tega vodstva tukaj na temu forumu.
Naj se prosim jasno in natančno napiše pogoje in navodila, kaj se lahko objavi. Enkrat za vselej. Ker tukaj se uporablja dvojna merila in pravilno bi bilo, da se napiše jih tukaj javno, da potem ni več nesporazumov!

Hvala!
 
  • Haha
Reactions: bam88

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
bam88 hvala za odgovor... Repliko na to ne bom dal. Vse akr lahko ponovim je to: srečno!


Bi pa prosil eno stvar od tega vodstva tukaj na temu forumu.
Naj se prosim jasno in natančno napiše pogoje in navodila, kaj se lahko objavi. Enkrat za vselej. Ker tukaj se uporablja dvojna merila in pravilno bi bilo, da se napiše jih tukaj javno, da potem ni več nesporazumov!

Hvala!
Ja bols da ne dajes replike ker si pravi najedek.

Pise jasno kaj lahko in tuki naj bi se objavlalo samo slike se pa vecinoma nabija v prazno
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
Ne razumem kaj se nekateri tako vtikate v bama. Pač vsak ima pravico imeti zvezo kot njemu odgovarja. Pomoje je za odnos še bolj zdravo imeti bolj odprto zvezo, sam za to moraš biti pač pravi karakter. Itak pa nam je monogamija vsiljena od rkc in drugače ni v človeški naravi. Razlog za vsiljevanje monogamije je bil pa prenos spolnih boleznih. Sedaj pač obstajajo boljši načini za to. Imamo pa sedaj zafrustrirane pare, ki se varajo drug drugemu za hrbtom. Ni čudno da gre potem vse v k.
 
Nazadnje urejeno:

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Ne razumem kaj se nekateri tako vtikate v bama. Pač vsak ima pravico imeti zvezo kot njemu odgovarja. Pomoje je za odnos še bolj zdravo imeti bolj odprto zvezo, sam za to moraš biti pač pravi karaket. Itak pa nam je monogamija vsiljena od rkc in drugače ni v človeški naravi. Razlog za vsiljevanje monogamije je bil pa prenos spolnih boleznih. Sedaj pač obstajajo boljši načini za to. Imamo pa sedaj zafrustrirane pare, ki se varajo drug drugemu za hrbtom. Ni čudno da gre potem vse v k.
Koncno en ko razume in ne obsoja. Nisi za brezveze Bojan P... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP
I

Izbrisan uporabnik 3287

no ja. vsakemu svoje. da bi svojo gledal (in podpiral), da jo drug ...... pa ne mi prosim odgovarjat v kateremkoli tvojem pogledu scene zivljenja.

jaz sem mogoce prevec zategnjen, da bi to vzel kot life style. mogoce pa si ti prevec.....

vseeno, veliko srece v zivljenskem slogu.

ps.: just maybe: tvoja bejba je zadela na lotu, pritiska se z drugimi, ti jo “podpiras”. ona ocitno to pocne rada. kje si ti v enacbi? denar? cucko? nekaj tretjega?

no harm feelings :nazdravje: , v bistvu mi ne odgovarjaj. lp
 
  • Haha
Reactions: Najedek

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
A veš najbolj zanimivo je to, da nikjer ni tip v enačbi, ampak če gledamo platonsko je oni pes tam gor na irskem ko lovi ovce svojemu gospodarju :aplauz:

Pa celi čas se mora zagovarjat...

Pa celi čas se mora opravičevat za dejanja...

Pa celi čas daja nasvete, kaj je "normalni" odnos med dvema...

Pa celi čas... Ahhh nedasemi več... Malček me spominja na une sprane glave iz bHip scene... Tukaj tud srečno več ne pomaga. :valjamse:

P.S.: In če to ni jasni dokaz, da mu je T. Ž. kurba, pol pa res nevem več kaj je kurba.

P.S.: Ubistvo te tudi jaz LEPO PROSIM, NE odgovarjaj mi več. Hvala. Case Closed, bye!

kúrba -e ž (ȗ)
vulg. vlačuga, prostitutka: postala je kurba; imeli so jo za kurbo / kot psovka kurba stara
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
Dobr...pivedal smo si en drugmu vse...kar smo si mel...zdej pa pač se začnite vsak s svojimi hobbyi ukvarjat....

Sam ja ne limajte osebnih podatkov....ker to je pa totalno mimo...
 

MsTassie

Zelenc'
16. apr 2021
11
9
3
Moram se javit, ker je šlo sedaj tole z mojimi osebnimi podatki že mnogo preko meje dobrega okusa... Prosim, da admini urigirate pri takšnih zadevah, ker to niso več heci.. Takšnih zlonamernih dejanj, ki so uperjeni ne samo proti meni ampak tudi moji družini, ne bom tolerirala.

Ne glede na to kaj počnem v življenju to nobenemu ne da pravice, da počne take stvari. Zato, ker imamo različne poglede na stvari morate kazati svojo premoč s takšnimi škodoželjnimi dejanji? .. Sem ostala brez besed kaj premore človeška zloba ..
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Sukabau

Majstr
28. okt 2020
264
701
93
Gremo limat fotke naprej.....zadosti filozofiranja....odjodlali ste čisto mimo teme....
651_1000.gif
vsak je svoje sreče kovač....gremo naprej.......Lep pozdrav vsem ki še niste opazili da smo leta 2021...
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: map in MsTassie

BobBam

Pripravnik
10. feb 2020
86
40
18
Ne razumem kaj se nekateri tako vtikate v bama. Pač vsak ima pravico imeti zvezo kot njemu odgovarja. Pomoje je za odnos še bolj zdravo imeti bolj odprto zvezo, sam za to moraš biti pač pravi karakter. Itak pa nam je monogamija vsiljena od rkc in drugače ni v človeški naravi. Razlog za vsiljevanje monogamije je bil pa prenos spolnih boleznih. Sedaj pač obstajajo boljši načini za to. Imamo pa sedaj zafrustrirane pare, ki se varajo drug drugemu za hrbtom. Ni čudno da gre potem vse v k.
lol sej se nben ne vtika v njega, sam se je izpostavil lol. Poligamija je degeneracija. Tisti zafrustrirani pari majo itk že pred razmerjem probleme sami s sabo.
 
  • Haha
Reactions: MsTassie in bam88

MsTassie

Zelenc'
16. apr 2021
11
9
3
lol sej se nben ne vtika v njega, sam se je izpostavil lol. Poligamija je degeneracija. Tisti zafrustrirani pari majo itk že pred razmerjem probleme sami s sabo.
Joj gospodič, prosim preberi si definicijo poligamije preden pišeš neumnosti na forum. Je pa dobro, da si to napisal, ker je iz tega zelo jasno razvidno, da ne veš o čem je govora in tudi nima smisla, da debatiramo.

Ker tako radi citiramo SSKJ:
poligamíja -e ž (ȋ)
zakon moža z več ženami ali žene z več možmi hkrati;

Ps.: Zaključite že to temo in move on. Lep vikend!
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Sicer se ne maram vmešavati v take debate, dokler ni asimetrije informacij (vsi seznanjeni) in je konsenz (se vsi strinjajo), pa da se nikomur ne škoduje, naj si ljudje organizirajo življenje, kakor komu paše. Zakaj bi se mi morali vtikati v tuje spalnice?

Ampak situacija, v kateri se nahajaš, MsTassie, ni poligamija (BobBam, res nimaš pojma) če nimaš sklenjenega zakona z večimi moškimi, kar pa v slovenskem pravnem redu sploh ni izvedljivo. Še več, je protizakonito.

To govoriš kvečjemu o poliamoriji: https://sl.wikipedia.org/wiki/Poliamorija
 
  • Ljubezen
Reactions: MsTassie

MsTassie

Zelenc'
16. apr 2021
11
9
3
Sicer se ne maram vmešavati v take debate, dokler ni asimetrije informacij (vsi seznanjeni) in je konsenz (se vsi strinjajo), pa da se nikomur ne škoduje, naj si ljudje organizirajo življenje, kakor komu paše. Zakaj bi se mi morali vtikati v tuje spalnice?

Ampak situacija, v kateri se nahajaš, MsTassie, ni poligamija (BobBam, res nimaš pojma) če nimaš sklenjenega zakona z večimi moškimi, kar pa v slovenskem pravnem redu sploh ni izvedljivo. Še več, je protizakonito.

To govoriš kvečjemu o poliamoriji: https://sl.wikipedia.org/wiki/Poliamorija
Točno tako kot si napisal. Vem, da to ni poligamija zato sem morala gospodiču citirati SSKJ, ker se vidi, da ni razgledan glede teh pojmov in je popolnoma zgrešil s svojo izjavo. Ljubim samo eno osebo - V zvezi sem samo z eno osebo.

Res ni potrebe po tem, da kdorkoli pametuje kako naj človek živi in kaj je prav in kaj ne. Če sam nisi zmožen takšnega življenjskega stila, to še vedno ne pomeni, da noben ne more biti srečen na ta način. Narediš si tako kot tebe in partnerja osrečuje. Dokler se brezpogojno ljubiš in osrečuješ (obojestransko) je to to, in iskreno mi je vseeno kdo to odobrava in kdo ne.

Jaz spoštujem čisto vsakega posameznika, ne glede na njegov življenjski stil, tudi, če sama tega ne bi želela zase. Samo večina pa raje izbere zlobo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP
I

Izbrisan uporabnik 3287

nisem spremljal. ti si druga polovica (tista, ki uziva) v tem razmerju z b88?
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
Točno tako kot si napisal. Vem, da to ni poligamija zato sem morala gospodiču citirati SSKJ, ker se vidi, da ni razgledan glede teh pojmov in je popolnoma zgrešil s svojo izjavo. Ljubim samo eno osebo - V zvezi sem samo z eno osebo.

Res ni potrebe po tem, da kdorkoli pametuje kako naj človek živi in kaj je prav in kaj ne. Če sam nisi zmožen takšnega življenjskega stila, to še vedno ne pomeni, da noben ne more biti srečen na ta način. Narediš si tako kot tebe in partnerja osrečuje. Dokler se brezpogojno ljubiš in osrečuješ (obojestransko) je to to, in iskreno mi je vseeno kdo to odobrava in kdo ne.

Jaz spoštujem čisto vsakega posameznika, ne glede na njegov življenjski stil, tudi, če sama tega ne bi želela zase. Samo večina pa raje izbere zlobo.

Nebi mogel sam bolje napisat, se popolnoma strinam. Jaz sem tudi mnenja da sta sex in ljubezen/partnerstvo dve ločeni stvari. Koliko vas lahko reče, da vas kljub super razmerju z vašim partnerjem ni zamikala tretja oseba? Vzrdžali ste se (če ste se) zato ker smo tako vzojeni, če bi bilo to v človeški naravi sploh nebi pomislili na tretjo osebo. Tako da to enačenje in omejevanje partner in sex je malo za časom.
Dokler so vsi prostovoljno, ne vklučujejo mladoletnih in živali in nikogar ne ogrožajo naj počnejo kar jim paše. Kdo smo mi da jih obsojamo?

Tassi na tem forumu z nami kljub temu da so se objavile njene slike in menda celo osebni podatki, komunicira zelo kulturno in to bi ji lahko vrnili.
 

MsTassie

Zelenc'
16. apr 2021
11
9
3
Nebi mogel sam bolje napisat, se popolnoma strinam. Jaz sem tudi mnenja da sta sex in ljubezen/partnerstvo dve ločeni stvari. Koliko vas lahko reče, da vas kljub super razmerju z vašim partnerjem ni zamikala tretja oseba? Vzrdžali ste se (če ste se) zato ker smo tako vzojeni, če bi bilo to v človeški naravi sploh nebi pomislili na tretjo osebo. Tako da to enačenje in omejevanje partner in sex je malo za časom.
Dokler so vsi prostovoljno, ne vklučujejo mladoletnih in živali in nikogar ne ogrožajo naj počnejo kar jim paše. Kdo smo mi da jih obsojamo?

Tassi na tem forumu z nami kljub temu da so se objavile njene slike in menda celo osebni podatki, komunicira zelo kulturno in to bi ji lahko vrnili.
Hvala ti za te besede Bojan in respect za vse napisano, smo na isti valovni dolžini.