Nalimajte gole slovenke II.

DisposableHero

Zelenc'
28. maj 2020
12
25
3
Ker nekoliko poznam to tematiko naj samo povem, da je to sheranje in objavljanje kvečjemu prekršek pa še to zelo nategnjeno, ker se mora pač dokazati izvor, kdo je dejasnko ukradel, itd.... Ko gre za preprodajo, kot delajo nekateri sedaj, pa je povsem druga pesem. Gre za kaznivo dejanje kjer ti ne gine par tisoč € kazni in pogojna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bam88

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
bam88 čist iz firbca te bom to vprašal... Če ne želiš odgovorit bom razumel in nobene zamere ali karkoli...

Sem videl večino posnetkov, ki jih ima in jih imata... Poskušam te razumet in se sprašujem kaj tebi dejansko pomeni ljubezen in zveza? Ker ko vidiš posnetke, kako 3 oseba pred tabo ali pa ne(tega nevem), seksa s tvojo žensko, kaj ti takrat gre čez misli? Kako si se pripravil do tega, da to sprejmeš, da nekdo drugi uzame tebi nekaj , kar ženska naj bi samo svojemu izbrancu dala?
Kje je meja zdravega odnosa oz zasebnosti med dvema?

Niso hate ali prcprc ta vprašanja... Vse dobro ti želim, pa hvala za odgovor.
Na kratko. Ko spoznas zensko ki je custveno obsedena samo s tabo je to lazje razumet. Midva mava posebno vezo ki jo marsikdo ne razume in obenem obsoja. V prvi vrsti je vse to men vsec da je packa ampak na koncu dneva samo moja packa.
K dosezes tako mero zaupanja da imas dostop do VSEH njenih socialnih medijev in do telefona se ves lubosumje iznic iz obeh strani. Pa da nebo zdj kdo mislu da jo nadziram 24/7 ker jo ni in ni potrebe bi jo pa lahko. Pr nama vse funkcjonira ze juhuhu let in sva srecna.

Aja pa se to zaradi zaklada ki ga imam doma ne cutim niti ene potrebe po drugih zenskah in vse moje fantazije se vrtijo okoli nje. Lahko trdim da velika velika vecina moskih tega doma nima.

Najbol toksicna stvar u vezi so pa lazi in skrivalnice. K 1x to iznicis zacnes kvalitetno zivet
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Na kratko. Ko spoznas zensko ki je custveno obsedena samo s tabo je to lazje razumet. Midva mava posebno vezo ki jo marsikdo ne razume in obenem obsoja. V prvi vrsti je vse to men vsec da je packa ampak na koncu dneva samo moja packa.
K dosezes tako mero zaupanja da imas dostop do VSEH njenih socialnih medijev in do telefona se ves lubosumje iznic iz obeh strani. Pa da nebo zdj kdo mislu da jo nadziram 24/7 ker jo ni in ni potrebe bi jo pa lahko. Pr nama vse funkcjonira ze juhuhu let in sva srecna.

Aja pa se to zaradi zaklada ki ga imam doma ne cutim niti ene potrebe po drugih zenskah in vse moje fantazije se vrtijo okoli nje. Lahko trdim da velika velika vecina moskih tega doma nima.

Najbol toksicna stvar u vezi so pa lazi in skrivalnice. K 1x to iznicis zacnes kvalitetno zivet

Če torej prav razumem: vse te privilegije pridobiš s tem, ko se tvoja draga lahko prosto vlači okoli s komer hoče?

No ja, vsakomur svoje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najedek

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Za moje pojme bi moralo biti vse to, kar si naštel, samoumevno.

Da bi pa spal v isti postelji z njo, jedel za isto mizo, vzgajal otroke, jo finančno ali kako drugače podpiral, med tem ko bi se ona prosto žgala okoli ... huh. Za ceno nekega kvazi nadzora nad njo, med tem, ko ima ona še vedno druge možnosti za skrite kontakte.

Ne vem, kolko je ona na koncu dneva res tvoja. Ironično je še to, da ti nimaš potrebe po drugih, ona pa ima.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Najedek

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.404
113
V glavnem zgleda, da sem res že star....

tenor.gif


Včasih so plačevali za sex, sedaj plačujejo da si ga sami drkajo...... In zveza je to, da ti pove kdaj se ti goni okoli.
 

Priponke

  • 1618551010844.png
    1618551010844.png
    23,3 KB · Ogledi: 102

mojkel

Zelenc'
10. maj 2019
24
13
3
sej se ne žge prosto naokrog. to je za njiju služba, tko sta zmenjena in jima lavfa. pripustita jebce, posnameta in prodata. marsikomu nenavadno ampak pri njima lavfa, mi mamo pa posnetke za uživat.
a pove kej po naše v filmčkih? če ja, bom kr razmislu o podprtju, dejansko ni neki drago če je okrog 5e mesečno. Če za netflix dam, pa ne gledam...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bam88

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Hehe ja kr zge se vsak dan z vsakmu. Tist 1x na pol leta ce jo en useka po fefli se nebo svet podru haha. Kadar je pa ona/ona v igri ste pa vsi blazeniba konc koncev je isto al pa se slabi k vasa zena ugotovi kok jo zenska bol spedena haha. Pac eni ste prevec omejeni da bi to razumel in iskreno mi je vseen za vasa mnenja. Bodte pa sam veseli da neveste vsega kar vasa partnerka pocne ko vas ni zravn :)
Sj veste kaj pravjo kar neves ne boli pa tud ce je zena kurba haha.

Uzivite pa sprostite se. Sj bo bols :)

Mojkel pove kar hoces tud zdravlico recitira ce te to pali :)

Runo nisi dojel koncepta. Ampak sj ni vazn :)
 
Nazadnje urejeno:

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Na kratko. Ko spoznas zensko ki je custveno obsedena samo s tabo je to lazje razumet. Midva mava posebno vezo ki jo marsikdo ne razume in obenem obsoja. V prvi vrsti je vse to men vsec da je packa ampak na koncu dneva samo moja packa.
K dosezes tako mero zaupanja da imas dostop do VSEH njenih socialnih medijev in do telefona se ves lubosumje iznic iz obeh strani. Pa da nebo zdj kdo mislu da jo nadziram 24/7 ker jo ni in ni potrebe bi jo pa lahko. Pr nama vse funkcjonira ze juhuhu let in sva srecna.

Aja pa se to zaradi zaklada ki ga imam doma ne cutim niti ene potrebe po drugih zenskah in vse moje fantazije se vrtijo okoli nje. Lahko trdim da velika velika vecina moskih tega doma nima.

Najbol toksicna stvar u vezi so pa lazi in skrivalnice. K 1x to iznicis zacnes kvalitetno zivet
Kakšen teden nazaj je imela oglas na avanturah da išče enega 50+ za izpolnitev skrite fantazije...
Daj ne nabijaj...
 

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Kako pa ti to ves? Si gor isces hot tipcke al z zeno isceta zrebca da jo potesi pa ne upas priznat :) ker zenske gor nebos najdu razn prostitutke. Pa ne mi nabijat da si sam iz firbca.

Vem da je bil oglas. Ga spiseva skupi hehe. Sj bo sj bo fantje
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Hehe ja kr zge se vsak dan z vsakmu. Tist 1x na pol leta ce jo en useka po fefli se nebo svet podru haha. Kadar je pa ona/ona v igri ste pa vsi blazeniba konc koncev je isto al pa se slabi k vasa zena ugotovi kok jo zenska bol spedena haha. Pac eni ste prevec omejeni da bi to razumel in iskreno mi je vseen za vasa mnenja. Bodte pa sam veseli da neveste vsega kar vasa partnerka pocne ko vas ni zravn :)
Sj veste kaj pravjo kar neves ne boli pa tud ce je zena kurba haha.


Uzivite pa sprostite se. Sj bo bols :)

Mojkel pove kar hoces tud zdravlico recitira ce te to pali :)

Runo nisi dojel koncepta. Ampak sj ni vazn :)
Vsak se zase odloča in če vama špila, čestitam.
Ampak to v rdečem je tipičen znak, da tebi to ne špila 100%, ker rabiš bullshit opravičila svoje odločitve. In ne pravim, da varanja ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najedek in ales85

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Kako pa ti to ves? Si gor isces hot tipcke al z zeno isceta zrebca da jo potesi pa ne upas priznat :) ker zenske gor nebos najdu razn prostitutke. Pa ne mi nabijat da si sam iz firbca.

Vem da je bil oglas. Ga spiseva skupi hehe. Sj bo sj bo fantje
Te moram razočarat. Nič od tega, zgolj slike gledam. :) Če greš na profil določene osebe pa vidiš tudi oglase.
 

mojkel

Zelenc'
10. maj 2019
24
13
3
da prekinem kregancijo pa obrnem na nekaj pozitivnega:
ne glede na to, če nam je všeč ali ne; če (ne)odobravamo pripustitev (čist konc huda beseda in jo hočem več uporabljat) jebcev: kapo dol, da ima jajca proizvajat takšne vsebine in brez prikrivanja obraza.

mislim, da je to pri nas hud tabu in lahko na mizarjeve prste preštejemo, koliko je takih bejb pri nas. saj je že tukaj vidit, da je to taka tema, vsi ju napadamo :).
 
  • Haha
Reactions: bam88

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Kdo so to vsi, ki napadajo?
Jaz nič ne napadam in sem lepo napisal, da če to njima špila, čestitam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mojkel

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Ma ni napadov. Edino kar je podlo je skodozelnost ki eni objavlajo osebne podatke. Tega pocetja ne razumem. Ostalo ni panike smo vse pregural :)

Ne jemleva nic k srcu. Eni to razumejo in spostujejo drugi pa pac ne. Nismo vsi enaki. Hvalakurcu :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: mojkel

Navid

Majstr
3. dec 2007
253
263
63
da prekinem kregancijo pa obrnem na nekaj pozitivnega:
ne glede na to, če nam je všeč ali ne; če (ne)odobravamo pripustitev (čist konc huda beseda in jo hočem več uporabljat) jebcev: kapo dol, da ima jajca proizvajat takšne vsebine in brez prikrivanja obraza.

mislim, da je to pri nas hud tabu in lahko na mizarjeve prste preštejemo, koliko je takih bejb pri nas. saj je že tukaj vidit, da je to taka tema, vsi ju napadamo :).
Tako je. Pokadimo pipo miru in ne razglabljajmo na tem mestu/v tej temi o stvari, ki sicer implicira iz osnovne stvari, kljub našemu pregovornemu konzervatizmu oz. drugačnemu pogledu na "pripustitve jebcev" (damn, si me že okužil... :) ). Sej verjetno, ko kupimo fuzbal žogo "Made in Vietnam" v športni trgovini, se tudi ne sprašujemo, če so jo otroci šivali... Kar pa seveda ne pomeni, da to odobravamo... ;)
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: mojkel in bam88